Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra poszukam ale do traktorów to nie mam głowy:kox:. tzn. ahh to miałeś w aucie tak to ile tam było 90? a afn to jest ten 110? to tylko kompy przerzuciłeś tak?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

No spoko ja też mam awt tu mam temat opanowany:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu watku o aucie nie zalozyles:bicz:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

mialem ahh silnik i kompa teraz mam silnik afn i kompa afn ale jak ogarniesz koks to ja pompe bede zmieniac z afn na ahh potem fmic turbo wtryski to moze jeszcze raz opanowalbys mi dziada:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo w sumie auto jak auto nie ma nic specjalnego nie mam teraz kasy na mody bo niestety cała kasa w rodzine i inne wydatki idzie a zdjęc z odłażacymi listwami dolnymi nie bede wklejał :grin:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Dobra poszukam jak sie za to zabrać może cos wymysle.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jeszcze numer tego stera od afn co teraz masz poszukam oryginalnego softu od niego to bede miał baze do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany pod tym MDKiem to tylko bedziemy sobie tak stac czy robimy jakas bombe po miescie?:decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

kurde nie podam ci teraz bo musialbym leciec do garazu i vaga wpiac. a przypadkiem sterowniki do afna to nie sa do kazdego takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to przy okazji zobacz, pewnie rożnia sie numerkami jak w 1.8t i jednego do drugiego lepiej nie wgrywac bo może byc lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bedzie lipa z tego co znalazłem w tym sterowniku trzeba lutowac kości i po kablu sofy nie pojdzie :thumbdown: chyba nie pomoge

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Trzeba by było chyba szukac ecu z końcówka 012, może cos wymyslimy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

No i chyba lipa ten nowszy sterownik nie podejdzie bo jest inna wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...