Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GŁOGÓW też żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne ze sie widzielismy :) w koncu mieszkamy od siebie 2 bloki :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 18:14_________________________________________________A propo spota mozna sie umowic tak:

kto bedzie ten bedzie

a miejsce: na mebelkach moze o 19 w niedziele?

co wy na to?

Opublikowano

Mogą być mebelki lub też, ktoś wcześniej wspominał, w porcie koło mostu :good:

Opublikowano

czemu nie. moze byc tez kolo portu. dla mnie bez roznicy, jak komu pasuje. to jak cos to do zobaczenia.[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 21:14_________________________________________________to co ustalamy- mebelki czy port? kto pierwszy da propozycje to tam bedzie :kox: oki?

Opublikowano

PORT :good:

Opublikowano

jasne ze sie widzielismy :) w koncu mieszkamy od siebie 2 bloki :naughty

:blink:

Opublikowano

To kto na dzisiaj?? :naughty:

Opublikowano
:naughty: bede
Opublikowano

Może ktoś jeszcze dojedzie?? a jak nie to będzie nas 2[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 17:56_________________________________________________GŁOGÓW powoli ożywa :kox:

img_0139r.jpg

img_0140r.jpg

img_0141r.jpg

img_0142r.jpg

img_0143r.jpg

Opublikowano

ooo to mi sie podoba :wink4: następnym razem i ja Was odwiedze w tą niedziele grilowałem wiec siła wyższa.. ale kolejnym razem zjawie się - byle spot nie był w week kiedy mam zjazd na UE ...

Opublikowano

Witam!!!

Dopiero odgrzebałem ten wątek bo specjalnie szukałem czy cos się tutaj w Głogowie dzieje :mysli:

A tu widzę że się pomału coś rozkręca i to mnie cieszy bo chętnie podjadę na jakiegoś spota z maniakami oooo :good:

Jak będzie nowy termin to dajcie go chociaż z tydzień wcześniej no i najlepiej na niedzielę po 16tej w tedy mam szanse sie pojawić bo w tygodniu to ja tyram od rana do nocy.

Jeżdżę na FNW Avantem w B7 ale mieszkam w Głogowie

Pozdro dla wszystkich fascynatów Audi!!!

Opublikowano

:siema:

Zapraszamy wszystkich :>

A co do terminu to może zróbmy dłuższy czas do namysłu i umówmy sie na niedzielę 24 maja. Do tego czasu może uda nam się troche ludzi ściągnąć :wink4:

Co Wy na to???

Propozycje mile widziane :sarcastic:

Opublikowano

Hehe zdjęcia ciekawe, pod maskami same potwory dlatego tak pootwierane :wink4: szczególnie mój potężny silnik 1.6 :decayed:

Spoty pomału się rozkręcają, frekwencja jest rosnąca także będzie dobrze...

A co do terminu to może zróbmy dłuższy czas do namysłu i umówmy sie na niedzielę 24 maja. Do tego czasu może uda nam się troche ludzi ściągnąć :wink4:

Co Wy na to???

Propozycje mile widziane :sarcastic:

ja jestem na TAK

Opublikowano

:hi:

W niedziele 24 maja wyjezdzam do Walbrzycha na chrzciny ale do wieczorka napewno wroce wiec jestem jak najbardziej na TAK.

A pomysl calkiem dobry- niech sie namyslaja koledzy. aha fajne fotki. 3majcie sie.

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

na trzecim zdjęciu koledzy debatują nad moim autem.

zdania były podzielone.

ale podobno to COŚ to koło... :)

Opublikowano

...

ale podobno to COŚ to koło... :)

:polew: na zdjęciu to troszke inaczej wygląda i faktycznie... jest to koło :tongue4:

Opublikowano

Witam :hi:

Spotkanie klubu G.K.M.4.K

data: 23-o5-2oo9r.

miejsce: parking sklepu emkaMeble - Kopernik

godzina: 16:00

moze 23 a nie 24 :>

Opublikowano

ja tam wolę zrobić osobno :gwizdanie: (choć nie wiem czy dam radę być) , a jak coś to chętni mogą sobie dodatkowo podjechać w przed dzień na spotkanie klubu G.K.M.4.K :cool1:

Opublikowano

wolałbym aby nasze spoty :a4fan: się rozkręcały

Opublikowano

w niedziele 24 będę w Głogowie ale nie obiecuje nic bo w sobotę wesele a w niedziele poprawiny może z buta przyjdę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.