Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Panowie mam nadzieje, że ktoś z Was ma więcej doświadczenia i wiedzy związanych z oczyszczaczem powietrza. Myśle o kupnie takiego ustrojstwa. Czy ktośz Was ma takie urządzenie? Na co zwrócić uwagę? Moze ktoś cos polecić sprawdzonego? Moze ktoś miał możliwość „testów” i coś więcej powiedzieć na temat oczyszczaczy. Dzieki bardzo za opinie i pomoc. 

Pozdrawiam

Kiedyś się dowiadywałem i wszyscy zgodnie polecali Sharpa z technologią plasmacluster, to jest ten sam patent, który stosują szpitale np. w Japonii. Pytanie tylko czy potrzebujesz tak czystego powietrza, to jest polecane, głównie przy różnego rodzaju chorobach / alergiach. 

Ronta.pl  Europejskie Licytacje Komornicze Online

Cześć,

Ja używam w domu Xiaomi Mi Air Purifier 2H - najlepszy stosunek ceny do jakości - https://techwish.pl/oczyszczacze-powietrza/26-xiaomi-mi-air-purifier-2h-6934177709005.html
Znajomi natomiast mają wersję 3H, która jest trochę droższa, ale ogarnia większą powierzchnię i ma wbudowany wyświetlacz - https://techwish.pl/oczyszczacze-powietrza/94-xiaomi-mi-air-purifier-3h-6934177710612.html

Jako rasowy alergik mogę powiedzieć, że sprzęt działa, a do tego ogólna ilość kurzu w domu się zmniejszyła.

Posted (edited)
apple-touch-icon-144x144-precomposed2.pn
WWW.MEDIAEXPERT.PL

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10 w Media Expert! Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 37, Sterowanie smartfonem Tak || Cena i 29 opinii w Media Expert

Poluję właśnie na wyprzedaż , ma dobre notowania i jest dodatkowo z nawilżaczem powietrza 

Edited by Axel1

Teraz, Axel1 napisał:
apple-touch-icon-144x144-precomposed2.pn
WWW.MEDIAEXPERT.PL

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10 w Media Expert! Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 37, Sterowanie smartfonem Tak || Cena i...

Poluje na dobrą cenę ma dobre notowania i jest dodatkowo z nawilżaczem powietrza 

To jak kupisz sobie oczyszczacz Xiaomi za 4xx zł, zostanie Ci jeszcze dużo pieniędzy na sam nawilżacz Philipsa :) I po jego zakupie nadal zostanie Ci dużo piniędzy

Możliwe jednak nie ma tam nawilżacza powietrza a poza tym są 3 filtry 

Ten Xiaomi co podałem ma obecnie najlepszy filtr dostępny na rynku typu H13 :)

Ja sam kupiłem do salonu xiaomi 3h, ten najnowszy i sie sprawdza :) 

Teraz one sa tak tanie, ze z oficjalnej dystrybucji kupisz za ok. 600 zł. np. LoveAir.pl

Hepa 13, duzo wegla aktywnego i cichy. 

Na szczęście nikt w mojej rodzinie nie jest alergikiem. Jednak Żona i syna często łapią jakies choróbska:/ dlatego chce kupić oczyszczacz do domu. Ustaliłem ze na mój metraż i rozmieszczenie pomieszane lepiej kupic 2 mniejsze niz jeden duży. Wlasnie zastanawiałem sie na tym xiomi lub vinix zero. 

Teraz tez ceny są wyższe bo jest sezon, zastanawiam się czy nie lepiej poczekać do wiosny.

W dniu 4.01.2020 o 09:44, Zemis napisał:

Na szczęście nikt w mojej rodzinie nie jest alergikiem. Jednak Żona i syna często łapią jakies choróbska:/ dlatego chce kupić oczyszczacz do domu. Ustaliłem ze na mój metraż i rozmieszczenie pomieszane lepiej kupic 2 mniejsze niz jeden duży. Wlasnie zastanawiałem sie na tym xiomi lub vinix zero. 

Teraz tez ceny są wyższe bo jest sezon, zastanawiam się czy nie lepiej poczekać do wiosny.

Czekaj do wiosny a żona i dzieciak niech chorują:decayed:

U mnie od września dwójka dzieci poszła do przedszkola/żłobka i non stop chorzy, chodzili po 6-10 dni w miesiącu a reszta w domu, urlopy, opieki, lekarstwa, straciłem worek pieniędzy, kupiłem 2 grudnia oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 2H i zero chorowania, dosłownie zero, syf w powietrzu był niesamowity, normy przekroczone o 300%:kwasny:

SPOTY ŚLĄSKIE - Każdy Piątek - 18:00 - C.H. ARENA - GLIWICE

icon1.png