Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowy sposób na montaż CB


Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała dygrsja -najlepszy sposób:

To mieć takie Radio CB które bedzie miało 5 w 1 (radio UKF, MP3, CD i oczywiście CB) wtedy można by je umieścić w kokpicie :>

Póki co takiego radia niema, ale gdzieś widziałem jak kolo zamontował CB w miejsce radia samochodowego....i wyglądało to ciekawie (POLICJA) :evil:

Pozdrawia

SZYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ma kolega audiii a4 mialem radio zamontowane w audi B4 :>

ale moim zdaniem jak jest gdzie radyjo schować to lepiej mieć schowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej tak zamontować radio dobry dostęp i nie przeszkadza

f4006db66a934d07med.jpg

To rozwiazanie mi sie wogole nie podoba, a po lewej stronie kiery w schowku gdzie wiekszosc ma radio mam ogrzewanie postojowe :gwizdanie:

Umieszczenie radia w schowku po prawej mi sie wogole nie podoba bo bardzo czesto krece podczas jazdy...

Narazie mam pod podlokietnikiem, ale to tylko tymczasowe rozwiazanie, jesli ktos ma jeszcze jakas inna propozycje montazu w B5 to niech przedstawi foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od prawie roku wożę radio wciśnięte między tunel środkowy a fotel pasażera i mimo szczerych chęci nie udało mi sie znaleźć lepszego miejsca, żadne z rozwiązań przedstawionych na forum mi nie leży więc juz chyba tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiazanie mi sie wogole nie podoba, a po lewej stronie kiery w schowku gdzie wiekszosc ma radio mam ogrzewanie postojowe :gwizdanie:

Umieszczenie radia w schowku po prawej mi sie wogole nie podoba bo bardzo czesto krece podczas jazdy...

Narazie mam pod podlokietnikiem, ale to tylko tymczasowe rozwiazanie, jesli ktos ma jeszcze jakas inna propozycje montazu w B5 to niech przedstawi foty...

Jeżeli chcesz mieć dyskretnie to jedynie podłokietnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiazanie mi sie wogole nie podoba, a po lewej stronie kiery w schowku gdzie wiekszosc ma radio mam ogrzewanie postojowe :gwizdanie:

Umieszczenie radia w schowku po prawej mi sie wogole nie podoba bo bardzo czesto krece podczas jazdy...

Narazie mam pod podlokietnikiem, ale to tylko tymczasowe rozwiazanie, jesli ktos ma jeszcze jakas inna propozycje montazu w B5 to niech przedstawi foty...

Jeżeli chcesz mieć dyskretnie to jedynie podłokietnik...

Obadam jeszcze jak wroce do domu czy dalo by sie od spodu pod podlokietnikiem go przymocowac, tzn. sama blache a radio odkrecac i zabierac ze soba... przeciez to tylko 2 sruby i jeden kabelek nie liczac wtyczki do zapalniczki... ale jakby ktos mial jeszcze jakis pomysl to gadac tu zaraz :bicz2:

Jarko a Ty masz po lewej stronie kiery ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a Ty masz po lewej stronie kiery ???

Nie, ja używam CB tylko jak w trasę jadę i na codzień nie mam w aucie...

Ale myślę właśnie jak to zrobić żeby je fajnie jakoś gdzieś montować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma Hercuś ?

no i jak ma Kuredu ?

proszę bardzo: zdjęcia w pierwszym poście

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_cb_w_podlokietniku_zdjecia-t72908.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma Hercuś ?

no i jak ma Kuredu ?

proszę bardzo: zdjęcia w pierwszym poście

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_cb_w_podlokietniku_zdjecia-t72908.0.html

Ja już widziałem, pomysł dobry :good:

ale nie każdy ma takie cb jak Ty i wątpie żeby ludzie teraz wymieniali... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposobów jest wiele ,,,, radyjko montujemy tak jak wygadnie w zalezności jak często i w jakich warunkach radia sie używa ja mam wszystko na stałe, radyjko w schowku po lewej z zewnątrz go nie widać i musiał by ktos przyuważyć żeby pokusić się na kradzież, głośnik władowany w podświetlenie na podsufitce i grucha na konsole centralną, antenkę mam na stałe na dachu wyglada jak zwykła radiowa i tylko malutki napis zdradza że to president "carolina" bo tak mi jest wygodnie :) postaram sie wrzucić fotki ale nic z nich nie zobaczycie bo żadnych kabli nie widać :decayed: tylko panel przedni radia i gruche wszystkie kable w słupkach progach i pod podsufitką :naughty: polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposobów jest wiele ,,,, radyjko montujemy tak jak wygadnie w zalezności jak często i w jakich warunkach radia sie używa ja mam wszystko na stałe, radyjko w schowku po lewej z zewnątrz go nie widać i musiał by ktos przyuważyć żeby pokusić się na kradzież, głośnik władowany w podświetlenie na podsufitce i grucha na konsole centralną, antenkę mam na stałe na dachu wyglada jak zwykła radiowa i tylko malutki napis zdradza że to president "carolina" bo tak mi jest wygodnie :) postaram sie wrzucić fotki ale nic z nich nie zobaczycie bo żadnych kabli nie widać :decayed: tylko panel przedni radia i gruche wszystkie kable w słupkach progach i pod podsufitką :naughty: polecam :good:

Wrzuc, wrzuc, ja chcialbym zobaczyc jak Ci sie udalo radyjko schowac tak ze go nie widac ?? W sumie najwazniejsze to nie prowokowac... A obslugiwac pokretla normalnie mozesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...