Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]


blade13

Rekomendowane odpowiedzi

@blade13

super to wyszło wszystko. Sam to wszystko montowałeś? Jeżeli tak - z jakich materiałów pomocniczych korzystałeś? :D Pytam bo też mam w planach dołożyć nogi/drzwi/schowek.

Wycinałeś dziury w tapicerce na oświetlenie ziemi czy miałeś zwykłe żarówy i tylko zmieniałeś na ledy?

+ tak jak napisał Karol - podrzuć jakiegoś linka skąd miałeś graty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barti_ napisał:

@blade13

super to wyszło wszystko. Sam to wszystko montowałeś? Jeżeli tak - z jakich materiałów pomocniczych korzystałeś? :D Pytam bo też mam w planach dołożyć nogi/drzwi/schowek.

Wycinałeś dziury w tapicerce na oświetlenie ziemi czy miałeś zwykłe żarówy i tylko zmieniałeś na ledy?

+ tak jak napisał Karol - podrzuć jakiegoś linka skąd miałeś graty :)

Wszystko jest na forum i troche musialem poszperac, troche pomeczyc Kaja z Vag-Instal (dzieki za pomoc) isie udalo. Nie mialem nic z podswietlen niestety...

Na nogi potrzebujesz nowe wiazki, na schowek tez kompletne wiazki potrzebne (zamowilem w Vag-Instal gotowe i opisane wiazki). Co do drzwi to kupilem podswietlne klamki z kompletnymi wiazkami drzwi pod podswietlenie pod spodem drzwi i klamek. W drzwiach wycinalem otwory wedlug wymiarów tych od czerwonych lampek - byla tam zaslepka. A nawiewy podpialem pod ktorys pin w MCE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały temat i chyba zrobię to jeszcze raz dla inspiracji :cool1: Mody przemyślane i fajnie zrobione, powodzenia w dalszych działaniach :thumbup1:

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł zewnetrzny fotochrom :)

h5CFk2d.jpg

r2CDRL0.jpg

a5YROEo.jpg

I jeszcze foto podwsietlen:

KgK76sW.jpg

dN0IXgJ.jpg

 

Edytowane przez blade13
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tymi "swiatlowodami" tylko że w bieli . Pokaż boczek  w dzień jak to wygląda bez podświetlenia

Ps przetwornice nie buczą ???

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatlowody z Ali juz dawno kupowane, musicie poszukac. Ja dalem biale klamki a swiatlowody czerwone zeby mniej rozpraszaly kierowce. Podlaczylem pod podswietlenie szyb, szkoda ze moje moduly nie oblusguja ambiente w drzwiach bo pod to bym sie podpial i mial regulacje:

w dzien bez świateł:

1PIrg7y.jpg

w dzien włączone światła:

l1bp2Px.jpg

A fotochromy kupiłem od Marcina Kwiasnickiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że prawie tego nie widać  jak jest nie świeci..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, blade13 napisał:

Swiatlowody z Ali juz dawno kupowane, musicie poszukac. Ja dalem biale klamki a swiatlowody czerwone zeby mniej rozpraszaly kierowce. Podlaczylem pod podswietlenie szyb, szkoda ze moje moduly nie oblusguja ambiente w drzwiach bo pod to bym sie podpial i mial regulacje:

w dzien bez świateł:

1PIrg7y.jpg

w dzien włączone światła:

l1bp2Px.jpg

A fotochromy kupiłem od Marcina Kwiasnickiego

Świetna robota. Genialnie że w dzień praktycznie nie widoczne. Podcinałeś boczek czy udało się światłowód tak głęboko upchać?

Dasz jakiś link do tych światłowodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gleboko upchnalem go i dodatkowo sam boczek robi cien akurat na ten element i go praktycznie nie widac, chyba ze akurat slonce swieci bokiem na boczek to wiadomo - widac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blade13 napisał:

Tak gleboko upchnalem go i dodatkowo sam boczek robi cien akurat na ten element i go praktycznie nie widac, chyba ze akurat slonce swieci bokiem na boczek to wiadomo - widac :(

Zrób sobie jeszcze podświetlenie kieszeni jak u mnie i będzie komplecik. Zapodaj jakiś link do tego światłowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam B7, była super zrobiona. B8 ma fajny silnik i podejrzewam, że to będzie kwestia czasu i będzie pomodzona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zmiany. Audi przeszło korekte lakieru + powłoka ceramiczna Crystal Infinity na całość 5 warstw. Wpadły koła na lato Ori Audi Rotor 20" 8.5J + nowe opony 255/30R20. Oraz troche zmian z tyłu (jest S4 :)

hUGGh3k.jpg

WJNzfju.jpg

cG2haPH.jpg

ngnjI2v.jpg

Edytowane przez blade13
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty w słońcu :kox: No i na tył obowiązkowo dystans!

Edytowane przez szafa
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...