Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ale może kolega zmieni zdanie jak będą chętni :tongue4:

Opublikowano

a ja mam takie swoje spostrzeżenie co do tego gadgetu.

Pomysł fajny i będzie to fajnie wyglądało na samochodzie ale pod jednym warunkiem - auto musi wygladać fajnie, tzn. ładne alufelgi min 16'', obnizony zawias itp. Jeśli dalbym takie coś na swoje AUDI (seryjny zawias + siadnięty lekko tył po butli LPG + stalowe falgi z kołpakami) to poprostu bedzie to wyglądało obciachowo.

Nie chcę tu oczywiście nikogo obrazić czy zniechecić, ale gdybym zobaczył auto wyglądające jak moje z tym świecącym znaczkiem to najpierw przygladnąl bym się z zaciekawieniem co to, a potem pomyślał - "wiejski tuning".

Podsumowując, zanim sie wykosztujecie i zdecydujecie założyć, idźcie stańcie koło swojego samochodu i zastanówcie się jak to będzie na nim wyglądało.

Opublikowano

a ja mam takie swoje spostrzeżenie co do tego gadgetu.

Pomysł fajny i będzie to fajnie wyglądało na samochodzie ale pod jednym warunkiem - auto musi wygladać fajnie, tzn. ładne alufelgi min 16'', obnizony zawias itp. Jeśli dalbym takie coś na swoje AUDI (seryjny zawias + siadnięty lekko tył po butli LPG + stalowe falgi z kołpakami) to poprostu bedzie to wyglądało obciachowo.

Nie chcę tu oczywiście nikogo obrazić czy zniechecić, ale gdybym zobaczył auto wyglądające jak moje z tym świecącym znaczkiem to najpierw przygladnąl bym się z zaciekawieniem co to, a potem pomyślał - "wiejski tuning".

Podsumowując, zanim sie wykosztujecie i zdecydujecie założyć, idźcie stańcie koło swojego samochodu i zastanówcie się jak to będzie na nim wyglądało.

Po części muszę Ci przyznać rację. To pasuje do aut o zacięciu sportowym. W seryjnym może to wyglądać trochę na siłę. Tylko że Ci co "wolą serię" raczej czymś takim nie są zainteresowani. Głównie Ci co lubią modyfikować :naughty:

Opublikowano

oj ludzie różne rzeczy robia ze swoimi samochodami i nie zawsze ma to cos wspolnego z tuningiem i dobrym gustem :kox:

np. takie coś, niewiadomo czy się śmiać czy płakać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/49b30b99bb8b92e5.html

naszych forumowiczow nie posądzam o takie pomysły :)

Opublikowano

oj ludzie różne rzeczy robia ze swoimi samochodami i nie zawsze ma to cos wspolnego z tuningiem i dobrym gustem :kox:

np. takie coś, niewiadomo czy się śmiać czy płakać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/49b30b99bb8b92e5.html

naszych forumowiczow nie posądzam o takie pomysły :)

:shocked: :shocked: :shocked: masakra :evil:

Opublikowano

oj ludzie różne rzeczy robia ze swoimi samochodami i nie zawsze ma to cos wspolnego z tuningiem i dobrym gustem :kox:

np. takie coś, niewiadomo czy się śmiać czy płakać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/49b30b99bb8b92e5.html

naszych forumowiczow nie posądzam o takie pomysły :)

na audizine gosc zrobil z b6 rs4 b7 a tu mamy przyklad konwersji vento na b7 :polew:

szkoda tylko że na przodzie poprzestał :decayed:

Opublikowano

oj ludzie różne rzeczy robia ze swoimi samochodami i nie zawsze ma to cos wspolnego z tuningiem i dobrym gustem :kox:

np. takie coś, niewiadomo czy się śmiać czy płakać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/49b30b99bb8b92e5.html

naszych forumowiczow nie posądzam o takie pomysły :)

Porażka na całej linii. Okrągły przód B7 do kwadratowego Venta :sick3: I nawet na alusach nie stoi :polew:

Opublikowano

Trochę "oftopik" robicie!!!!

tomi - jak będziesz miał to dawaj więcej zdjęć! :)

Opublikowano

Trochę "oftopik" robicie!!!!

tomi - jak będziesz miał to dawaj więcej zdjęć! :)

Zwłaszcza w dzień przy dobrym świetle czy wygląda jak ori.

Opublikowano

Ta przeróbka z linku jest według mnie :good: szkoda tylko ze tylu nie widać :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c523c4d256eb7ca.html

Tylko że to nie jest przeróbka na B7, tylko zwykły laminat na przód, i coraz więcej OT w tym wątku :kwasny:

a jesli chodzi o znaczek to wielki szacun dla wykonawcy, za wlozona prace :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.