Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"


Hincó

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona właśnie powiedziała, że wiocha.. więc :/

Wracając do tematu legalności - skoro twórca wydał tyle kasy to może w tym jest świadectwo homologacyjne? :)

Czekam na fotki na innych A4.

Ale na przód to sobie już dajcie spokój.. Zresztą teraz wszyscy chcą - a potem się nikt nie odezwie.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie zdjecia tego Bialego co ma byc na przod :) to by byl czad :) mam nadzieje ze nie bedzie wyglodalo jak festyn :)

a czego białe, przecież czerwone też może być :kox:

oto nosek renifera :polew:

znaczekprzod3malefy4.jpg

w1024.png

:decayed::polew: musiałem zrobić VT nie mogłem się powstrzymać :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no wlasnie nie wiem czy nie bedzie bardziej prowokowac gliniarzy taki czerwony znaczek z przodu niz elegancko podswietlony niebieskawym swiatlem przedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód raczej w innym kolorze , ten za mocny. Coś w bieli może, bąźd pod xenon :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no wlasnie nie wiem czy nie bedzie bardziej prowokowac gliniarzy taki czerwony znaczek z przodu niz elegancko podswietlony niebieskawym swiatlem przedni :)

:polew: mam jeszcze kilka kolorków:

znaczekprzod3malerozoweln6.th.jpgznaczekprzod3malezielonyf0.th.jpgznaczekprzod3malezoltynu3.th.jpg

No i coś pod kolor białej diody:

znaczekprzod3malediodybwk2.th.jpg

Nie no różowe wymiata :polew: Ale panowie, żeby nie było to tylko moja zabawa na poprawienie humoru :polew::kox:

# Niech ktoś zrobi takie różowe dla ykka on uwielbia róż :polew: #

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż :kox: Tylko troszkę ciemniejszy i będzie pod kolor mojej koszuli :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż :kox: Tylko troszkę ciemniejszy i będzie pod kolor mojej koszuli :naughty::polew:

To Ty ładnie będziesz na tego sylwaka wyglądał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż :kox: Tylko troszkę ciemniejszy i będzie pod kolor mojej koszuli :naughty::polew:

To Ty ładnie będziesz na tego sylwaka wyglądał :mysli:

Akurat na sylwka jej nie ubieram :tongue4: Aha... i bez skojarzeń, bo się przyjęło że jak ktoś chodzi w różu to coś z nim nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż :kox: Tylko troszkę ciemniejszy i będzie pod kolor mojej koszuli :naughty::polew:

To Ty ładnie będziesz na tego sylwaka wyglądał :mysli:

Akurat na sylwka jej nie ubieram :tongue4: Aha... i bez skojarzeń, bo się przyjęło że jak ktoś chodzi w różu to coś z nim nie tak.

zgadza się..... mam kumpli dużych chopów i chodzą w różu bo moda taka jest ...czasy zabobonów na szczęście się skończyły :wink4:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę odpowiedzi:

Da rade zamontować do każdego samochodu - nie musi nawet być Audi... :evil: A tak na poważnie, pomiędzy poszczególnymi modelami są rozbierzności wymiarowe znaczków - niewielkie co prawda ale są ale kto chodzi z suwmiarką i sprawdza takie rzeczy - o ile starannie i prosto przeprowadzi się demontaż starego i montaż nowego znaczka nikt tego nawet nie zauważy... Wymiary gdzieś już podawałem tak więc najlepiej poszukajcie a jak zmierzę to podam.

Sprawa legalności montażu... światło ma być trzecim stopem (akurat to że na zdjęciach u mnie się nie świeci dodatkowy stop to tylko dlatego, że takiego nie mam a raczej nie miałem) i powinno posiadać homologację. Pracuję nad tym, ale proces homologacyjny też nie jest taki prosty i niestety trwa nawet do 10 miesięcy...W nadchodzącym roku powinienem to już załatwić. Tymczasem rozmawiałem ze znajomymi z drogówki i powiedzieli, że raczej nikt normalny się do tego nie przyczepi, wiadomo że jak trafi się na typa z misją zbawienia świata to się nie wygra ale z kolei wszystkie światła (zarówno przednie jak i tylne) robione w chinach i nie tylko, niby posiadające homologację tak naprawdę jej wcale nie mają i nie wystarczy wybić na kloszu literki E z odpowiednią cyferką, tak więc może przyczepić się do wszystkiego. Ja osobiście już z zamontowanym znaczkiem przeszedłem pomyślnie całe badania diagnostyczne "przegląd"(diagnosta oglądał poszczególne klosze lamp - o znaczku powiedział, że ciekawy) i to powinno być podstawą do jakichkolwiek roszczeń z tytułu ewentualnych niejasności przy wypłacie odszkodowań ale nikomu tego nie życzę. Ostatnio podczas kontroli też jakoś nie czepiali się tego tylko raczej byli zainteresowani jak to działa.

Znaczki do przodu - raczej nie a napewno nie w najbliższym czasie - raz, że nie jestem do tego przekonany a dwa to koszty. Są naprawdę ogromne bo w grę wchodzi wykonanie formy (form) i oprzyżądowania, opracowanie procesów technologicznych. Narazie skupiam się nad znaczkami na tył - nie tylko do Audi. Jeżeli miałby być przód to raczej super delikatnie podświetlony na biało : tak aby go było widać ale żeby nie świecił. Bardziej ekstremalne (kolory) podświetlenie gdzieś tam w przyszłości chcę zastosować w znaczkach do samochodów ciężarowych...

Chęć zakupu zgłaszać na prv. - wyślę dane do przelewu - kwota 90zł.

A tak w ogóle to szczęśliwego Nowego Roku, szmpańskiej zabawy i spokojnych powrotów do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi jesteś wielki :kox: Widzę że podchodzisz do tematu baaardzo profesjonalnie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie miej na uwadze ten przód, bo na to bym był chętny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie na przód to już choinka ale poczekam jak się to skończy,zaś z tyłem to Tomi może jakiś foto byś zapodał jak to wrezać :cool1:

W ogóle wszystkim Audi maniakom i nie tylko wszystkiego naj.i dużo więcej w Nowym Roku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przód odpada,

twarz ma być ori,

natomiast tył jak najbardziej :good:

zanim kupię chciałbym:

- zobaczyć na żywo,

- zobaczyć na srebrnym avancie B5.

Guzik z wizualizacjami, kto będzie miał na furaku niech wkleja foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przód odpada,

twarz ma być ori,

natomiast tył jak najbardziej :good:

A mi się wydaje że przód z tym będzie wyglądał :kox: Nada charakteru samochodowi, tylko to musi być delikatne podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki do przodu - raczej nie a napewno nie w najbliższym czasie - raz, że nie jestem do tego przekonany a dwa to koszty. Są naprawdę ogromne bo w grę wchodzi wykonanie formy (form) i oprzyżądowania, opracowanie procesów technologicznych. Narazie skupiam się nad znaczkami na tył - nie tylko do Audi.

Dibo Twoje prośby chyba nie zostały wysłuchane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...