Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"


Hincó

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - trzeba wiercić... Otwór a raczej otworek 2,5mm - krawędzie wywierconego otworu najlepiej zabezpieczyc jakimś lakierem zaraz po wykonaniu. U mnie od pół roku nic się dzieje - dzisiaj miałem okazję sprawdzić :> Wiem, że niektórych boli robienie czegokolwiek za pomocą wiertarki przy swojej "niuni", ale nawet gdyby zaszła potrzeba zmiany znaczka na wcześniejszy, to znaczek w pełni zasłania wywiercony otworek a poza tym... miłość wymaga poświęceń (jakoś tak) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac mylalem ze wyjdzie z tego projektu jakis "badziew", ale milo mnie zaskoczyles :hi: pogratulowac inwencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMFG :shocked: Nie spodziewałem się, ten znaczek jest :kox::notworthy: Chyba się skuszę, chociaż muszę dojrzeć do kolejnej decyzji o cięciu blachy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi , zakładaj nowy temat w gadżety klubowe.............. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachę da radę wiercić nawet w...B52 :naughty::decayed:

Bardzo ciekawy prodżekt :good:

czy w dzień wygląd tego emblematu jest mocno "plastikowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie załoze tego ponieważ mieszkam w bloku w małej mieścinie, wystarczyło by wyjechać ze 2 razy wieczorem aby ktoś zauwazył i po tygodniu miałbym tylko dziure w klapie po znaczku ;( albo ewentualnie połamany znaczek na ziemi :wallbash:

Ale projekt jest konkretny :kox: jak bym miał garaż to bym nabrał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać efekt powalający.

Mimo, że są to diodki na aucie - wygląda tak niesamowicie, że na pewno nie jest na jednej półce z choinkami i blue diodkami w reflektorach. A jeśli wyłączone wygląda na ori to kox.

Wszystko pięknie, ale nikt nie poruszył najważniejszego IMHO tematu - legalności takiego bajeru.

Przecież jest to trzecie światło STOP, a niehomologowane światło jest niedozwolone i albo pan policjant każe nam to ściągać - albo jak przywali w nas jakiś koleś i powie, że się zapatrzył na znaczek to już jest podstawa do niewypłacenia kasy z ubezpieczalni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać efekt powalający.

Mimo, że są to diodki na aucie - wygląda tak niesamowicie, że na pewno nie jest na jednej półce z choinkami i blue diodkami w reflektorach. A jeśli wyłączone wygląda na ori to kox.

Wszystko pięknie, ale nikt nie poruszył najważniejszego IMHO tematu - legalności takiego bajeru.

Przecież jest to trzecie światło STOP, a niehomologowane światło jest niedozwolone i albo pan policjant każe nam to ściągać - albo jak przywali w nas jakiś koleś i powie, że się zapatrzył na znaczek to już jest podstawa do niewypłacenia kasy z ubezpieczalni...

nie możemy chyba tego zaliczyć do trzeciego stopu..jak Tomi robił fotki to standardowy trzeci stop sie nie swiecił. Na upartego ktoś może powiedzieć ze to pozycyjne (świeci stale). Ciekawe własnie jak to wygląda w świetle prawa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no :mysli: A jeszcze przed Nowym Rokiem się zaskoczyłem :>

Taki projekt, innowacyjny i wykonany! Do końca ! Brawo !!

No to co.. Po odbiorze sztuki jedziemy z przodem ? :naughty: Barwa 6000K ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi76 gratuluje wygląda mega ślicznie :slina:

jak będziesz to rozprowadzał to ja bym poprosił uno sztukę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie zdjecia tego Bialego co ma byc na przod :) to by byl czad :) mam nadzieje ze nie bedzie wyglodalo jak festyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...