Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Full Black A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI [CGLC 177KM] - doposażony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie , dają ostro :thumbup1:

1 godzinę temu, Barti_ napisał:

..nie obyło się bez ofiar

teraz to i tak nie potrzebujesz , przynajmniej nie będzie Cię kusiło do powrotu na plastiki :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chwilę ciszy w temacie bo cieszyłem się nowym nabytkiem, aczkolwiek w między czasie działo się kilka rzeczy:

1) Padł mi akumulator, więc wleciał nowy Varta Silver Dynamic AGM 595 901 085

2) Wymieniłem wahacze górne przód bo już tuleje były całe popękane:

20200530_091858.jpg

Wleciały nowe TRW:

20200606_162028.jpg

3) Wpadły też nowe opony letnie Pirelli P7 Cinturato 245/40 R18 97 Y XL, AO:

20200516_134849.jpg

4) A dodatkowo skompletowałem graty pod swap z hamulców seryjnych 314/300 na 345/330 :wink:

Zestaw zacisków z A6 C7 345/330 mm (podziękowania dla @rs dziadek):

20200723_132835.jpg

Przód tarcze Zimmerman; klocki Textar / Tył tarcze Textar; klocki Ferodo (podziękowania dla @Wandej oraz @D4NTE):

20200725_124555.jpg

Było:

20200215_160002(0).jpg

A tak to się prezentuje po swapie i założeniu wszystkiego :whistling:

20200728_103952.jpg

20200728_200022.jpg

..... hamuje też całkiem nieźle :decayed:

Edytowane przez Barti_

Opublikowano
18 minut temu, Barti_ napisał:

Chwilę ciszy w temacie bo cieszyłem się nowym nabytkiem, aczkolwiek w między czasie działo się kilka rzeczy:

1) Padł mi akumulator, więc wleciał nowy Varta Silver Dynamic AGM 595 901 085

2) Wymieniłem wahacze górne przód bo już tuleje był całe popękane:

20200530_091858.jpg

Wleciały nowe TRW:

20200606_162028.jpg

3) Wpadły też nowe opony letnie Pirelli P7 Cinturato 245/40 R18 97 Y XL, AO245/40/18 P:

20200516_134849.jpg

4) A dodatkowo skompletowałem graty pod swap z hamulców seryjnych 314/300 na 345/330 :wink:

Zestaw zacisków z A6 C7 345/330 mm (podziękowania dla @rs dziadek):

20200723_132835.jpg

Przód tarcze Zimmerman; klocki Textar / Tył tarcze Textar; klocki Ferodo (podziękowania dla @Wandej oraz @D4NTE):

20200725_124555.jpg

Było:

20200215_160002(0).jpg

A tak to się prezentuje po swapie i założeniu wszystkiego :whistling:

20200728_103952.jpg

20200728_200022.jpg

..... hamuje też całkiem nieźle :decayed:

Od razu inne auto✌?
Polecam się?

Opublikowano
16 godzin temu, Barti_ napisał:


tak to się prezentuje po swapie i założeniu ....


Mody na duży plus, auto powoli nabiera smaku ???

Opublikowano

Ładna czarnula :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mały modzik - semi-dynamic tylne kierunki :) Na żywo wygląda całkiem fajnie.

Miały wpaść też od razu dynamiczne kierunki w lusterkach ale na ten moment poległem przy rozbieraniu plastików (w momencie kiedy trzeba oddzielić dolny plastik od górnego). Tam jest tyle tych zatrzasków, że po którymś z kolei jak obudowa nie drgnęła straciłem cierpliwość i złożyłem lusterko z powrotem :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały modzik, który cieszy.

Gałka razem z mieszkiem po 225k nalotu nie prezentowała się już za fajnie, a do tego złuszczający się element gałki potrafił przeciąć skórę, więc nadszedł czas na wymianę.

 

PRZED:

20201114_133337.jpg

20201114_133340.jpg

PO:

 20201114_153410.jpg

20201114_153414.jpg

 

Jeżeli ktoś planuje taki modzik:

  • jest on banalny, a najtrudniejsza rzecz do zrobienia to zdjęcie zacisku ze starej gałki, który de facto trzeba traktować jak jednorazowy i zaopatrzyć się w ASO w nowy (numer: 10255501), koszt 6,72 PLN.

20201114_133821.jpg

  • absolutnie nie ma potrzeby wyciągania panelu klimatyzacji i konsoli środkowej jak pokazują na wszystkich filmikach na yt. Wystarczy plastikowy wyimak i mieszek bez problemu wyskakuje z ramki.

20201114_134123.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Też kiedyś u siebie wymieniałem ale zacisku mi brakuje od tamtej pory. Dobrze wiedzieć jaki nr. części:decayed::hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

powiedz mi jak z nakładkami alu na pedały z aliexpress? masz jakiś luz na pedałach po zamontowaniu czy siedzą dobrze? 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Hubertus01 napisał:

powiedz mi jak z nakładkami alu na pedały z aliexpress? masz jakiś luz na pedałach po zamontowaniu czy siedzą dobrze? 

Jestem zadowolony, ponad rok użytkowania i nic się z nimi nie dzieje. Żadnych luzów.

Przy okazji, że dawno nic tu nie wrzucałem - to skorzystam z okazji i wrzucę majowy "modzik", a mianowicie odświeżenie grilla poprzez nałożenie plastidip'u w czarnym macie na grill i emblemat (w oryginale jak widać grill był srebrny, pomalowany przez poprzedniego właściciela na czarno, ale niestety po kilku latach odpryski zrobiły swoje).

PRZED:

1.jpg

PO:

20210509_174203.jpg

2.jpg

Efekt jak dla mnie zadowalający i gęba wygląda dużo bardziej agresywnie :decayed:

Edytowane przez Barti_

Opublikowano

podeślesz link do nakładek z ALI, jedne zamówiłem i są luźne :facepalm:

Opublikowano
58 minut temu, Hubertus01 napisał:

podeślesz link do nakładek z ALI, jedne zamówiłem i są luźne :facepalm:

Ja wziąłem z tej aukcji, pasuj bardzo dobrze!

ą

Opublikowano
17 minut temu, szafa napisał:

dzięki, to zamówie teraz z tej aukcji

Opublikowano
19 godzin temu, Barti_ napisał:

Jestem zadowolony, ponad rok użytkowania i nic się z nimi nie dzieje. Żadnych luzów.

Przy okazji, że dawno nic tu nie wrzucałem - to skorzystam z okazji i wrzucę majowy "modzik", a mianowicie odświeżenie grilla poprzez nałożenie plastidip'u w czarnym macie na grill i emblemat (w oryginale jak widać grill był srebrny, pomalowany przez poprzedniego właściciela na czarno, ale niestety po kilku latach odpryski zrobiły swoje).

PRZED:

1.jpg

PO:

20210509_174203.jpg

2.jpg

Efekt jak dla mnie zadowalający i gęba wygląda dużo bardziej agresywnie :decayed:

Czym malowaleś?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.06.2021 o 08:51, Hubertus01 napisał:

podeślesz link do nakładek z ALI, jedne zamówiłem i są luźne :facepalm:

W dniu 8.06.2021 o 18:07, duzy616 napisał:

Czym malowaleś?

ALLEGRO.PL

Jedna puszka wystarczyła na 5 warstw i jeszcze nawet coś zostało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.