Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nr 6 najładniejsze. Sam takie chciałem, ale z braku kasy i zaufania do felg mało znanej marki zdecydowałem się za używane oryginały Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smialo montuj 19'' ja przeskoczylem z 205/60r15 na 235/35r19(a teraz jeszcze nie zamontowane 215/35r19) i powiem Tobie ze tragedii nie ma a auto prezentuje sie rewelacyjnie,w mojej malej wiosce nawet obce osoby podbijaja i sie pytaja o kola,heh, takze mega szpan :polew: :polew: a mam wlasnie mam8 czyli nr 6 na Twojej ankiecie, tylko ze w wersji chromowanej :kox:

takze mysl o takich lub o pozycji nr4--mega przekozackie, sam czasem zaluje ze takich nie kupilem, na allegro byly swego czasu uzywki za4tyski z hakiem. takze jak dla mnie to nr 4 albo nr 6 RULEZ:) i btw bardzo ladna s4, nawet te klamki w chromie fajnie w niej wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym się wiąże większy rozmiar felg? Im większe felgi tym?? (Chodzi mi tu o jakieś konkretne minusy :), bo co do plusów to wiadomo= WYGLĄD).

No ja polecam 6 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym się wiąże większy rozmiar felg? Im większe felgi tym?? (Chodzi mi tu o jakieś konkretne minusy :), bo co do plusów to wiadomo= WYGLĄD).

No ja polecam 6 :).

Trochę o tym było, wystarczy :szukaj::wink4: Przede wszystkim profil opony jest niższy a więc jest bardziej twardo, no i auto jest sztywniejsze. Dodatkowo jest większa masa koła a więc auto ma troszkę słabsze osiągi no i spalanie jest troszkę większe. Ale nie róbmy OT w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...