Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 TDI] Moje srebereko


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

No ładne, ale kurcze trochę dużo tych chromów... :confused: Tylni zderzak od S-a chyba? Przydałoby się pomalować listwy progowe i przedni zderzak dać od S-a i można powiedzieć, że to S4 :wink: Bardzo mało mu brakuje do tej wersji - pomyśl o tym zderzaku... A to, że TDi to suuper, nie ma to jak diesel :exclaim: :wink::a4fan:

[ Dodano: 25-03-2007, 20:46 ]

wiesz co jeszcze raz mu się przyjrzałem... Pomaluj te listwy progowe :exclaim: Taka dziwna pustka... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, ale myślisz, że malowac te listwy, czy lepiej doczepic tuningowe, czy to już będzie wiocha? :confused:

Moim zdaniem tuning odpada, lepiej pomalować - zobacz jak to wygląda na S-ach. Wg mnie bardzo niewiele brakuje w wyglądzie Twojemu autku, właśnie te listwy, przedni zderzak i grill, no ostatecznie alu, ale te są oki :wink::a4fan:

[ Dodano: 25-03-2007, 21:14 ]

A tuningoe odpadają, bo będzie taka czarna przerwa - listwy przy drzwiach... Ale nawet jeśli doczepisz jakieś tuningowe to one nie będą pasowały :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna tylko ten grill jakoś mi sie niewidzi

mam podobne przemyślenia :wink:

generalnie :quattro: avant rulez :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. popatrz na tą: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2345841 Tyl;ko, że to wersja przed liftem, ale tak to powinno wyglądać :wink: Jeśli tak zrobisz swoje autko to będzie cudeńko, chociaż i tak jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale grill zostaje :twisted:

Ale dlaczego? coś się tak czepił tego grilla :rotfl: Ja bym wolał od S-ki :wink: Ale oki może zostać, tylko ten zderzak przedni jakiś dziwny... pomyśl o zderzaku od S-ki! Będzie super pasował :exclaim: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...