Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A kiedy chcesz :cool1:

Opublikowano
10 godzin temu, KoJ@K napisał:

A kiedy chcesz :cool1:

pusc mi dane do wysyłki na Whatsaapa

jutro poleca DPD

Opublikowano
  • Autor

Małe myzianko lakieru na nocnej zmianie, za nie długo wleci finisz i w końcu może się uda nałożyć powłokę :kox:

20200825_205935.jpg

20200824_222207.jpg

20200824_062750.jpg

20200824_063105.jpg

20200825_210127.jpg

20200825_210328.jpg

20200824_222006.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Fajna masz pracę nocna heh. Czym lizales lakier

Opublikowano
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Fajna masz pracę nocna heh. Czym lizales lakier

językiem..? :heat:

Opublikowano

Lotka z rsy by się przydała :decayed: d*pa nabrała by charakteru :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lakier lizany narazie pastami tnącymi w różnych kombinacjach padów i maszyn.

 

Ojjj tak Maciek - siadłaby lotunia RS, oj siadłaby. Jak gdzieś się wyhaczy w dobrej cenie to pewnie kiedyś łykne.

Opublikowano
W dniu 26.08.2020 o 11:18, KoJ@K napisał:

Lakier lizany narazie pastami tnącymi w różnych kombinacjach padów i maszyn.

 

Ojjj tak Maciek - siadłaby lotunia RS, oj siadłaby. Jak gdzieś się wyhaczy w dobrej cenie to pewnie kiedyś łykne.

A jakie posiadasz pady ? Takie bardziej na użytek domowy czy jakiś zaawansowany sprzęt ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm...nie wiem jak rozróżnic pady amatorskie od padów profesjonalistycznych ;) używam normalnych środków, raczej ogólno dostępnych na internetach wszędzie. Mam tego troche i dlatego ciężko mi tutaj coś sprecyzować :cool1:

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Hmmm...nie wiem jak rozróżnic pady amatorskie od padów profesjonalistycznych ;) używam normalnych środków, raczej ogólno dostępnych na internetach wszędzie. Mam tego troche i dlatego ciężko mi tutaj coś sprecyzować :cool1:

No rozumiem o co chodzi ;) a jaki pad do amatorskiego działania możesz polecić ? :eusathink:

Opublikowano

Jak czarny Uni to tylko ten zestaw 

:decayed:

4D1660C9-508E-4B77-824D-5BE397B0B7A3.jpeg

E59328C9-0210-4AD6-97B0-D48981F10B88.jpeg

Opublikowano

Podziękował @07_yeti :hi:

Opublikowano
3 godziny temu, Michu1996 napisał:

No rozumiem o co chodzi ;) a jaki pad do amatorskiego działania możesz polecić ? :eusathink:

Z tańszej opcji mozesz iść w NAT, maja spoko system.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trafił się panel z przyciskiem do odpalania, narazie wleciał tylko dla picu, ale jak @kaju ogarnie wiązke to podłącze go tak, żeby spełniał swoją bezużyteczną funkcję :naughty:

20200916_140031.jpg

20200916_140523.jpg

Opublikowano

To jak panel już masz to keyless rezaj?

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Trafił się panel z przyciskiem do odpalania, narazie wleciał tylko dla picu, ale jak @kaju ogarnie wiązke to podłącze go tak, żeby spełniał swoją bezużyteczną funkcję :naughty:

20200916_140031.jpg

20200916_140523.jpg

Szkoda tylko, ze i tak trzeba włożyć kluczyk do stacyjki i go wcisnąć :grin:

Zmiana panelu w kwestii wizerunku na duży plus :thumbup1:

Opublikowano

a to niby dlaczego?? przy keyless-ie kluczyk w gaciach

Opublikowano

Fajna sprawa, ja juz sie do tego go...na tak przyzwyczailem ze gdy wsiadam do innego auta to potem szukam w portkach kluczy :decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

a to niby dlaczego?? przy keyless-ie kluczyk w gaciach

Przy keyless-ie owszem :) miałem na myśli sytuacje, gdy nie ma się keyless 

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

Fajna sprawa, ja juz sie do tego go...na tak przyzwyczailem ze gdy wsiadam do innego auta to potem szukam w portkach kluczy :decayed:

Skąd ja to znam?albo wysiadam a klucz w stacyjce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.