Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Pytanie o felunek


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

TO dziwne bo ja mam auto z tego samego rocznka, na takim samym obniżonym fabrycznym zawieszeniu dokładnie tę samą felę z 235/45R17 i mi nic nie obciera :)

A widzisz ??? pisałem ci że masz replike :kox: :kox: :kox:

A tak prawde mówiąc to bardzo dziwne

jest 1 guma 235

wiem ze rok prod napewno 2004 a co do wiekszej ilosci info na PW

ok , odezwe sie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO dziwne bo ja mam auto z tego samego rocznka, na takim samym obniżonym fabrycznym zawieszeniu dokładnie tę samą felę z 235/45R17 i mi nic nie obciera :)

A widzisz ??? pisałem ci że masz replike :kox: :kox: :kox:

A tak prawde mówiąc to bardzo dziwne

Nie odzywałem się żeby nie robić zamieszania ale mi też to nie pasuje. Przy takich parametrach jak podałeś to koło powinno być w innym miejscu niż w opisie. Napisałeś że będzie problem z dystansami bo koło masz równo z błotnikiem. Porównałem do mojego i moje jest dużo bardziej wysunięte od Twojego a ja mam właśnie mniej więcej równo z nadkolem. Poza tym od wewnątrz przy tym ET nie powinno Ci przycierać cały czas, jak już to na dołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się żeby nie robić zamieszania ale mi też to nie pasuje. Przy takich parametrach jak podałeś to koło powinno być w innym miejscu niż w opisie. Napisałeś że będzie problem z dystansami bo koło masz równo z błotnikiem. Porównałem do mojego i moje jest dużo bardziej wysunięte od Twojego a ja mam właśnie mniej więcej równo z nadkolem. Poza tym od wewnątrz przy tym ET nie powinno Ci przycierać cały czas, jak już to na dołkach.

Nie przyciera mi caly czas tylko przy max skreconych kolach.

na dolkach nie testowalem bo zrobilem jedynie pare m po parkingu tam gdzie jest zdjecie.

co do oponek to w audi powiedzieli ze w 17 max co "mozna" zalorzyc "bezpiecznie" to 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedną rzecz , był u mnie w sobote jakis koles z forum obczaić dystanse , przyjechał B5 , miał felgi ori podobno od nowej TT-ki 225/45/17 ET50 8J. jak założył je do auta (bez dystansów) to mu tarło o wachacz , felga za bardzo była schowana , nie było tragedii ale pasowałoby mu wsadzić jakies 10mm dystanse zeby to tarcie zlikwidować , wiec jesli tobie trze felga 7,5" ET45 to coś nie gra.

co do oponek to w audi powiedzieli ze w 17 max co "mozna" zalorzyc "bezpiecznie" to 225

Popatrz , ja mam 235/45/17 felga 8.5" ET24 (to ją ratuje)

no ja bym włozył 215, Ta byedzie chyba optymalnie.

ale jak włozy 215 to bedzie musial dać profil 40 lub 45 żeby to jakoś wyglądało i bedzie troszku twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak profil bedzie 45 i wacham sie miedzy 225 i 215.

Najlepiej podjade do oponiarza poprosze o zrobienie jakichs testow na przykladowych laczkach i za "wino" bede mial czarno na bialym.

Moskal felunek jest 17H2 - co te h2 oznacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak profil bedzie 45 i wacham sie miedzy 225 i 215.

Najlepiej podjade do oponiarza poprosze o zrobienie jakichs testow na przykladowych laczkach i za "wino" bede mial czarno na bialym.

Moskal felunek jest 17H2 - co te h2 oznacza ?

wal w 225 , nie mam pojęcia co oznacza H2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje miałem 4 za 1600PLN, ale z jeszcze dobrymi oponami. Ale to od kolegi. Na allegro raczej chodzą więcej.

Ja takiż zestaw nabyłem za 1700 i to rok temu. Tyle że okazja z Allegro, kliknąłem Kup Teraz po 30 min od umieszczenia aukcji, a było to w sobotę (a właściwie niedzielę) około 1:30 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...