Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black S3 8V 400ps+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, chciałem pokazać wam moją Eske, którą mam od 4 miesięcy, przez ten czas przeszła juz sporo modyfikacji:cool::cool:. Praktycznie full opcja bez panoramy:( więc tak z ważniejszych rzeczy:
Salon PL
Ori lakier na calym aucie
2017r
Reflektory Matrix 
Audi Magnetic Ride
Bang&Olufsen 
Skóra z Alcantara 
Full elektryka z pamiecia 
Oświetlenie Ambiente 
Virtual cockipt

Zaraz po zakupie:

598252ba11423df3med.jpg
e5e74268a8cac191med.jpg
d852109fe33c0f38med.jpg
719fb38a13a2baacmed.jpg
4b2bcbc929a77e07med.jpg

Pierwsze mody :cool: Dokładki Maxton Design :thumbright:
ef4c5a0f6dbe384bmed.jpg
07e9a1aadb4a74ecmed.jpg
d703da091fdd1108med.jpg

Next :cool:

Używane obudowy lusterek carbon OEM 
Dyfuzor carbon NOT OEM 
Ori Czarne emblematy na klape 
Customowy Wydech pełen przelot 2.75 ;) z ori przepustnicami podłączone pod Audi Drive Select
Downpipe 3 cale :cool::cool::cool:
Czarne koncówki wydechu Ulter 90mm :p
c5e086b00b678f5bmed.jpg
d29dc5642b429d3cmed.jpg
81903869a4276d6bmed.jpg
bd58864ed8d37d8emed.jpg
0549b5bfe8f63788med.jpg

Chwilę poźniej.........:colors:

Dolot VWR600
FMIC
Nowe heble przód + tył. Tarcze Rottinger GT + Klocki Ferodo ds2500
d0b803521c19b2d2med.jpg
753390bd4e70a6femed.jpg
c47df0e01a5f457amed.jpg

No i teraz chyba jeden z ważniejszych modów ;) czyli soft ECU i TCU + pops & bangs w trybie S + kilka innych głupot ;P
400PS 510NM 98okt :thumbright::thumbright:

81b343fd81aaff1cmed.jpg

No i na dzień dzisiejszy to byłoby tyle, oczywiście w planach już inne mody :money::money::money:
Regulowane sprężyny KW (już w drodze do mnie :D)
Lotka Reventon Design Carbon (w drodze)
Jakieś męskie hamulce 
Nowy wydajniejszy Intercooler Wagner 
Większe Turbo na 500PS
Nowe Fele 20" (raczej Vossen)
Kiera z (łopatkami)
Cały front na czarno (Grill US)
Oklejenie ramek wokół szyb na czarno
Ciemne szyby z przodu 
Zmiana dokładek na carbonowe :rolleyes:
Oklejenie samochodu w kolor Nardo Grey :cat::cat::cat::cat::cat::cat:

Łapcie jeszcze kilka amatorskich fotek narazie jeszcze bez szału na tym zawiasie i 19'' :(
9b1d2bb3cddda510med.jpg
beb6f706d1f2d6c2med.jpg
5629f9a5f7f25aa4med.jpg
5b89fedeaf1868e6med.jpg
31f4f72e2b4d9234med.jpg

Zapraszam do komentowania i hejtowania .. pozdrawiam

 

Właśnie teraz byłem odpakować paczkę, a w niej Grill US, no to jeszcze emblematy czarne i można montować :thumbright:
b3cda75b73025435med.jpg

Edytowane przez Miki2222222

Opublikowano

Mocna taksówka  :git:

Opublikowano

Dobry wybór z kolorem chociaż zdania co do niego są podzieloneaudi-rs3-sedan-8v-c481601042018020737_2.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, qlimazz napisał:

Dobry wybór z kolorem chociaż zdania co do niego są podzieloneaudi-rs3-sedan-8v-c481601042018020737_2.jpg

 

Jak dla mnie jeden z najładniejszych kolorów do Audii;) Ale w tym roku zostaje jeszcze czarny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mega sztuka, gratulejszyn :cool1:

Opublikowano

Fajny wydech. Kto robił ? Mas jakiś filmik jak gra ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2020 o 20:36, daglas napisał:

Fajny wydech. Kto robił ? Mas jakiś filmik jak gra ?

Wydech custom kolega mi robił :)

 

 

 

Opublikowano

Elegancko :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wleciał czarny grill ramki wokół szyb na czarno i przyciemnione szyby przód ?f3466a11fed1ab45med.jpg

Opublikowano

 pops & bangs w trybie S - gdzie robiłeś? można namiar? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.05.2020 o 00:00, Seikokilla napisał:

 pops & bangs w trybie S - gdzie robiłeś? można namiar? 

Hej przepraszam że tak późno odpisuję ale nie mogłem wcześniej :) 

Wszystko robiłem w genowefa garage czyli ECU tcu i właśnie różne bajery typu pop Bang, ale chce to wyłączyć lub zmniejszyć ilość strzałów bo jak dla mnie wioska troszkę :) 

Opublikowano

Bardzo ładna, gratulacje !

Jak wygląta sprawa z żywotnością tej jednostki po takich modach? 400 KM lub 500 KM z 2.0 to niezłe wyzwanie. To raczej zabawka na 1-2 lata i do żyda:wink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Ten motor ma ogromny potencjał.. A co do żywotności trudno mi powiedzieć narazie zrobiłem 5000km po sofcie i auto jeździ tak jak jeździło, dużo zależy od serwisu ja olej zmieniam co 7tys km a teraz będę nawet co 5.. Autem jeżdżę codziennie i raczej go nie oszczędzam, bardziej boję się o skrzynie niż o silnik.. Znajomy ma golfa r z tym samym silnikiem zrobionym na 480ps i 40tys km bez awarii, podobno wytrzymują do 550ps bez zakucia ale ile w tym prawdy to nie wiem :) Myśle że auta szybko nie sprzedam tylko zostanie ze mną na dłużej a kupię jakieś typowe Daily :)

Opublikowano

A jak ze spalaniem przy dynamicznej jeździe ? :naughty::eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o bardzo dynamiczna jazdę 16-20l

Trasa + miasto 13l

Trasa autostrada 140km/h 11l

Trasa do roboty 25km jazda bardzo spokojna około 9l

Raz jechałem trasę 300km i udało się zejść do 6,8l ale jazda bardzo emerycka i jak dla mnie takim autem nie da się tak jeździć ?

Ogólnie od początku i 60tys km w kompie średnia mam 12,5l więc bez tragedii :)

Opublikowano
  • Autor

Dawno nie bylo nic nowego, w sumie za dużo się nie zmieniło wleciały nowe opony Toyo i włozyłem spręzyny KW ;)
Teraz czekam na lotke od reventon design i na korekte lakieru.. Nastepny mod to pewnie bedzie zmiana hebli na wiekszych z przodu..
No i powoli małe przygotowania pod 450PS+. 
a493461dedeed4bemed.jpg

Tak usiadło myśle ze jakiejś niewiadomo jakiej gleby nie ma ale tak w sumie miało być, tylko ten tył by mogł troszke byc nizej, postaram sie wyrzucic nakretke od regulacji i powinno jeszcze trochę siąsc nizej + musza sie jeszcze sprezyny ulozyc.
kilka fotek..:P

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

Edytowane przez Miki2222222

Opublikowano
17 godzin temu, Miki2222222 napisał:

Jeśli chodzi o bardzo dynamiczna jazdę 16-20l

Trasa + miasto 13l

Trasa autostrada 140km/h 11l

Trasa do roboty 25km jazda bardzo spokojna około 9l

Raz jechałem trasę 300km i udało się zejść do 6,8l ale jazda bardzo emerycka i jak dla mnie takim autem nie da się tak jeździć ?

Ogólnie od początku i 60tys km w kompie średnia mam 12,5l więc bez tragedii :)

To jak na RS’a spalanie git :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne auto ?

Opublikowano
  • Autor

Siemka jedna mała zmiana wleciała lotka na tył carbon jednak nie z reventon design (nie polecam) kupiona na ebay jestem mega zadowolony z jakości i dopasowanie jest idealne :D Zamówiłem dogbone na dniach pewnie przyjdzie oraz zimniejsze świece z rs7 przyszłosciowe pod stage 3 ;) Jestem w trakcie poszukiwań kierownicy z łopatkami i pojdzie do przeróbki ;D Za tydzien auto jedzie do spa na oklejenie przednich lamp folią ochronna i lekko je ściemnić przód + tył oraz korektę lakieru  one step + wosk zymol (rezygnuje z ceramiki bo to dla mnie kit) :cool::cool: Aktualnie zastanawiam się czy wkładać alu 20 cali czy big brake z przodu.. a w piatek jadę do tunera na małe poprawki oraz wyłączenie Pop&Bang jednak ori strzały z wydechu byly przyjemniejsze . Gdyby ktoś był chętny na moje aktualne felgi to zapraszam felgi w stanie idealnym z nowymi oponami toyo proxes sport założone 2 tyg temu przejechane max 300km pw. No i oczywiscie kilka fotek :P

75470b8ebabd0023med.jpg
f93b069ee91ef194med.jpg
f05c52da32f3468fmed.jpg
02ff33f55d050da7med.jpg
ec7dc568827e4bf7med.jpg
8cb829a3d0891779med.jpg (tył trochę szerzej i bedzie cacy...:P)

Nastepne mody Alu 20'' lub takie hamulce żółte, 6 tłok, tarcze 375mm :)
784fd9357abaaf73med.jpg
b3082f7629f174b3med.jpg 

Lub takie alu 20'' 
67b4e9be39b35cb4med.jpg


sorki za jakość zdjęć robione telefonem :)

Opublikowano
W dniu 17.06.2020 o 01:36, Miki2222222 napisał:

Siemka jedna mała zmiana wleciała lotka na tył carbon jednak nie z reventon design (nie polecam) kupiona na ebay jestem mega zadowolony z jakości i dopasowanie jest idealne :D Zamówiłem dogbone na dniach pewnie przyjdzie oraz zimniejsze świece z rs7 przyszłosciowe pod stage 3 ;) Jestem w trakcie poszukiwań kierownicy z łopatkami i pojdzie do przeróbki ;D Za tydzien auto jedzie do spa na oklejenie przednich lamp folią ochronna i lekko je ściemnić przód + tył oraz korektę lakieru  one step + wosk zymol (rezygnuje z ceramiki bo to dla mnie kit) :cool::cool: Aktualnie zastanawiam się czy wkładać alu 20 cali czy big brake z przodu.. a w piatek jadę do tunera na małe poprawki oraz wyłączenie Pop&Bang jednak ori strzały z wydechu byly przyjemniejsze . Gdyby ktoś był chętny na moje aktualne felgi to zapraszam felgi w stanie idealnym z nowymi oponami toyo proxes sport założone 2 tyg temu przejechane max 300km pw. No i oczywiscie kilka fotek :P

75470b8ebabd0023med.jpg
f93b069ee91ef194med.jpg
f05c52da32f3468fmed.jpg
02ff33f55d050da7med.jpg
ec7dc568827e4bf7med.jpg
8cb829a3d0891779med.jpg (tył trochę szerzej i bedzie cacy...:P)

Nastepne mody Alu 20'' lub takie hamulce żółte, 6 tłok, tarcze 375mm :)
784fd9357abaaf73med.jpg
b3082f7629f174b3med.jpg 

Lub takie alu 20'' 
67b4e9be39b35cb4med.jpg


sorki za jakość zdjęć robione telefonem :)

20" ładnie by siadły :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.