Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz ja też wymieniam relingi u siebie - co prawda mi to będzie robił mechanik bo jeden reling wymaga drobnej poprawki i płacę za wymianę relingów i grilla przy okazji 250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja też wymieniam relingi u siebie - co prawda mi to będzie robił mechanik bo jeden reling wymaga drobnej poprawki i płacę za wymianę relingów i grilla przy okazji 250 zł

Ja ostatnio widziałem relingi do A4 po 160 zł. I raczej sam sobie wyrezam. Cena 250 zł z religiami już tak ?? Jeśli tak to myślę, że to dobra cena bo dłubania na pewno będzie dużo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 jest trochę więcej roboty - 300 za relingi + 250 za zmianę relingów i grilla oraz drobna poprawka relingów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 jest trochę więcej roboty - 300 za relingi + 250 za zmianę relingów i grilla oraz drobna poprawka relingów

Kurde to sam dłub ;(

Ściągnij daj do poprawek i sam zakładaj :naughty:

A grill co z tym grillem nie jest jak w A4 ?? Odpinany :mysli:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:27_________________________________________________Dziś napisałem do kolesi z http://www.zmianakoloruauta.pl/ z zapytaniem ile kosztowało by oklejenie całego autka w białym macie ewentualnie czarnym macie.

Jeśli cena będzie rozsądna do końca roku zainwestuję w ten mod. :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:30_________________________________________________Audulka zyskała troszkę zmian w środku.

-wymiana zapalniczki;

-wymiana klapy podłokietnika na skórkowaną;

-wymiana osłony ręcznego plus skórzana końcówka;

-carbon :kox:

-kapsel po napoju tymbark smak jabłko-wiśnia z napisem "Nie oddam Cię nikomu" :polew:

oqknwg.jpg

2vi5b81.jpg

W garażu czekają już czarne relingi jak tylko z ręki zejdzie gips biorę się za podmiankę. :decayed:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 07:49_________________________________________________Ponadto powróciłem do radia concert II wyminiłem w nim panel plus dodałem emulator napędu mp3 :naughty:

oraz wymieniłem panel klimy. :decayed:

W międzyczasie dołożyłem tempomat oraz pełen fis. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że postępy są. To jest folia di-noc 3m? W taką też chcę zainwestować, zrób zdjęcie w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz mody na plus :good: i duzo ich :naughty: chociaz ja bym w okleine sie nie bawil...wytrzyma taka okleina kilka lat? ciekawe ile Ci powiedza za oklejenie auta :mysli:

a kiedy jakis wirus? audi ladnie wyglada teraz pomoz jej sie odpychac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz mody na plus :good: i duzo ich :naughty: chociaz ja bym w okleine sie nie bawil...wytrzyma taka okleina kilka lat? ciekawe ile Ci powiedza za oklejenie auta :mysli:

a kiedy jakis wirus? audi ladnie wyglada teraz pomoz jej sie odpychac :kox:

Kumpel miał robiony dach 3 rok i wszystko wygląda super. Jak coś wyjdzie to usunę i kupię alu :wink4:

Co do Auta wycenili na 4 tysiaki prawie więc sobie darowałem :gwizdanie:

Wirus będzie jednak nie w tym roku chyba,że znajdą się fundusze. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze, czy ta ori czarna obramówka grilla jest w macie czy połysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...