Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, leewang napisał:

Ładnie siadło oklejenie :)

?✌️Fajnie że się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiele lepiej :good:

co do p zero.. u mnie w A6 wyszły druty po 3 latach.. :facepalm: a na oponach zrobiłem.. no nie wiem, 40 może 50 tys km..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jedrekx napisał:

o wiele lepiej :good:

co do p zero.. u mnie w A6 wyszły druty po 3 latach.. :facepalm: a na oponach zrobiłem.. no nie wiem, 40 może 50 tys km..

Tyle mnw. żyją opony, więc nie ma tragedii.  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że bieżnika było jeszcze sporo.. to trochę słabo, że wyszły druty moim zdaniem.. nie mówiąc już o buczeniu tych opon.. ja już Pirelli nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś P 6000 chyba i na mokrej nawierzchni jechałeś jak po lodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

biorąc pod uwagę, że bieżnika było jeszcze sporo.. to trochę słabo, że wyszły druty moim zdaniem.. nie mówiąc już o buczeniu tych opon.. ja już Pirelli nie kupię.

To co byś polecił mi na następny komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, teraz Audi ładuje na pierwszy montaż np. Hankooki. u mojego ojca w Q8 dają radę, mój brat w Q7 ma np. Continentale i też jest zadowolony. ja mam w Mercu Pirelli P7.. no właśnie, Pirelli ;) na razie jest ok, bo to nowe opony i pewnie nie zdążę ich zjechać do końca leasingu. ja miałem jeszcze w A5 Michelin Pilot Sport i z tych opon byłem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jedrekx napisał:

wiesz co, teraz Audi ładuje na pierwszy montaż np. Hankooki. u mojego ojca w Q8 dają radę, mój brat w Q7 ma np. Continentale i też jest zadowolony. ja mam w Mercu Pirelli P7.. no właśnie, Pirelli ;) na razie jest ok, bo to nowe opony i pewnie nie zdążę ich zjechać do końca leasingu. ja miałem jeszcze w A5 Michelin Pilot Sport i z tych opon byłem mega zadowolony.

No właśnie z oponami to loteria, ponoć zależy z jakiej fabryki trafisz i jaką serię itp.

W Audi pakują na pierwszy montaż micheliny, Hankooki, conti i Pirelli (moja wyjechała na P zero-opona lux ale z czasem zaczyna być głośna i schodzi w oczach moje mają około 15k i pół bieżnika nie ma)

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kris67 napisał:

Ja mogę polecić Goodyear F1 Asymetric5 .Trzy sezony wytrzymuje.

Słyszałem właśnie wiele dobrego na ich temat tyle że one są bez homologacji AO :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja B8 ma prawie 200 kucy i 412 Nm momentu po wirusie u Gregora i dają radę.Tylko ja kupiłem XL wzmocnione.

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 19:10, D4NTE napisał:

Dzisiejszy dzień wykorzystałem na wiosenne mycia oraz...ogarnalem listwy w piano ? efekty mojej pracy oceńcie sami

 

20210410_141602.jpg

20210410_143625.jpg

20210410_152025.jpg

20210410_151957.jpg

20210410_151943.jpg

20210410_162806.jpg

20210410_162724.jpg

20210410_162811.jpg

20210410_164818.jpg

20210410_164829.jpg

20210410_164855.jpg

20210410_164901.jpg

Nawet fajnie ci to wyszło, ale... :naughty: rolka i zawias do zmiany, niżej + czarne koło (ten eresik ze zdjęcia co wklejałeś super wygląda)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 14:41, marcin_o23 napisał:

Nawet fajnie ci to wyszło, ale... :naughty: rolka i zawias do zmiany, niżej + czarne koło (ten eresik ze zdjęcia co wklejałeś super wygląda)

I nic więcej na zewnątrz nie trzeba:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 14:41, marcin_o23 napisał:

Nawet fajnie ci to wyszło, ale... :naughty: rolka i zawias do zmiany, niżej + czarne koło (ten eresik ze zdjęcia co wklejałeś super wygląda)

Mi bardzo podoba się ten rotor, może zimę zmienię na jakieś czarne 19 :whistling:

Sprężyny może też z czasem się zmieni na pro kit eibacha :wink:

W pierwszej kolejności myślę by heble zmienić na akebono w czerwieni :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wandej napisał:

I nic więcej na zewnątrz nie trzeba:thumbup1:

Zgodzę się że lista planów na mody się kurczy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto wygląda jak by nie miało wyciągniętych blokad transportowych. Jest chyba wyższe niż allroad.

Bardzo ładna konfiguracja super kolor ale ten zawias :facepalm:

Ja po odebraniu A5 po miesiącu wsadziłem gwint bo nie mogłem na nią patrzeć a stała połowę niżej jak Twoja :grin:

Zawias to tu obowiązkowy mod i to na już. Auto zyska 100% do wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamelus_ napisał:

To auto wygląda jak by nie miało wyciągniętych blokad transportowych. Jest chyba wyższe niż allroad.

Bardzo ładna konfiguracja super kolor ale ten zawias :facepalm:

Ja po odebraniu A5 po miesiącu wsadziłem gwint bo nie mogłem na nią patrzeć a stała połowę niżej jak Twoja :grin:

Zawias to tu obowiązkowy mod i to na już. Auto zyska 100% do wyglądu

Poliftowe B9 poszło w złą stronę, że nawet na zawieszeniu S-Line stoi tak wysoko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Michu1996 napisał:

Poliftowe B9 poszło w złą stronę, że nawet na zawieszeniu S-Line stoi tak wysoko :facepalm:

Z tego co widzę to auto nie ma S-line interior a co za tym idzie nie ma zawieszenia S-line. Kolega napisał że ma 1BE czyli zawieszenie sportowe które najwyraźniej nie jest obniżane w B9 lift.  S-linowe 1BV stoi nieco niżej

Poniżej foto auta na salonie z 1 BV

image-1.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Z tego co widzę to auto nie ma S-line interior a co za tym idzie nie ma zawieszenia S-line. Kolega napisał że ma 1BE czyli zawieszenie sportowe które najwyraźniej nie jest obniżane w B9 lift.  S-linowe 1BV stoi nieco niżej

Poniżej foto auta na salonie z 1 BV

image-1.webp 113 kB · 6 pobrań

Racja, to salonowe na 1BV wygląda znacznie lepiej. Swoją droga ciekawe, że w B9 lift 1BE nie obniża auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym aucie z gwarancją wymiana zawieszenia na inne wiąże się z jej utratą, więc należy tu sobie wyważyć, co jest komu ważniejsze. 2cm niższe zawieszenie i brak gwarancji czy nowe auto w oryginalnym stanie, gwarancją i prześwitem 2cm większym niż po wymianie. Ja wybieram opcję 2 :wink:

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...