Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, D4NTE napisał:

Spokojnie daje radę, wbrew pozorom, spoko przyspiesza i do 200 się rozpędzi ? drugi dzień testów w większości w trybie S i spalanie ok 14l? frajda z jazdy jest a to najważniejsze ✌️

Duzo cos, 2 x mocniejsze moje 2.0 TFSI po miescie dynamicznie tyle pali.

Gratulacje nowej fury :)

Edytowane przez Korton555

Opublikowano
14 godzin temu, D4NTE napisał:

drugi dzień testów w większości w trybie S i spalanie ok 14l

Gratulacje zakupu :thumbup1: ,  zawsze to nowe - niech służy i cieszy .

Spalanie ma fajne  :D . Mój Touareg 3,6l przy spokojnej jeździe 160 / 170 pali 12 / 13l  i już mu miałem kopa wysadzić że przegina  , a tu proszę :D

Opublikowano

Zmulają te motory i do tego te spalanie.Do czego to zmierza?;)

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, mariusz36 napisał:

Gratulacje zakupu :thumbup1: ,  zawsze to nowe - niech służy i cieszy .

Spalanie ma fajne  :D . Mój Touareg 3,6l przy spokojnej jeździe 160 / 170 pali 12 / 13l  i już mu miałem kopa wysadzić że przegina  , a tu proszę :D

Spalę cały bak to napiszę jaka średnia wyszła ;-) na razie noga ciężka a gaz bardzo delikatny, więc trzeba oswoić się z nowinką:cool1:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, mirek31071977 napisał:

Zmulają te motory i do tego te spalanie.Do czego to zmierza?;)

Pojeździmy trochę to się okaże jakie realne są spalania w zakorkowanym mieście.

 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Korton555 napisał:

Duzo cos, 2 x mocniejsze moje 2.0 TFSI po miescie dynamicznie tyle pali.

Gratulacje nowej fury :)

To była średnia z jednego dnia :-) , dziś rano jadąc do pracy ok 15 min, pokazał średnią 9l. 

:gicior:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, leewang napisał:

Nie bez powodu większość RSów jest w avancie :D Jak dla mnie dużo ładniejsze jest po prostu ta wersja nadwozia w Audi. Za to BMW czy Mercedes to tylko limuzyna, ale tak jak D4NTE napisał, co kto lubi :)

Polać mu bo dobrze prawi :drinks:

Opublikowano
9 godzin temu, D4NTE napisał:

rozumiem i szanuje, każdy ma inne potrzeby i fanaberie:gicior:

jakbyś mi podarował tego avanta nie odmówiłbym:decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, leewang napisał:

Nie bez powodu większość RSów jest w avancie :D Jak dla mnie dużo ładniejsze jest po prostu ta wersja nadwozia w Audi. Za to BMW czy Mercedes to tylko limuzyna, ale tak jak D4NTE napisał, co kto lubi :)

RS to inna sprawa...trochę się droczyłem z Wami tym sedanem:banan:dla mnie Audi to jakby zrobiło taczkę to tak by było za***iste:grin:

Opublikowano

A to rok produkcji 2019, czy 2020? Z czego wynikał aż tak wysoki upust? Bo ponad 30 procent to już gigantyczny rabat :o 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, tadziak napisał:

A to rok produkcji 2019, czy 2020? Z czego wynikał aż tak wysoki upust? Bo ponad 30 procent to już gigantyczny rabat :o 

Pisałem wyżej że prod 10.2019

Opublikowano
  • Autor

Sobota zleciała na położeniu wosku, zmianie Emblematu na tylnej klapie i założeniu ramek klubowych ?

20200606_200938.jpg

20200606_200955.jpg

20200606_200946.jpg

20200606_201004.jpg

20200606_201036.jpg

20200606_201028.jpg

20200606_201046.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Pięknie się prezentuje:thumbup1:wielki plus za pakiet black:thumbup1:

Opublikowano

Czarny znaczek ładnie dopełnia pakiet black, moim zdaniem od razu powinni go zakładać jak wybierasz ten pakiet :) Możesz napisać jak zdjąłeś ten znaczek i klej pod nim, czy nie było problemu z montażem? Znaczek też mam już kupiony ale czytałem że klapa jest lekko zagięta i znaczek niezbyt dobrze przylega... nie wiem czy to prawda?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, leewang napisał:

Czarny znaczek ładnie dopełnia pakiet black, moim zdaniem od razu powinni go zakładać jak wybierasz ten pakiet :) Możesz napisać jak zdjąłeś ten znaczek i klej pod nim, czy nie było problemu z montażem? Znaczek też mam już kupiony ale czytałem że klapa jest lekko zagięta i znaczek niezbyt dobrze przylega... nie wiem czy to prawda?

Wg mnie też powinien tak wyjechać z fabryki. Jeszcze na przód muszę zamówić ?

Co do montażu: mocną gruba nicią , odciąłem znaczek, później namoczyłem pozostałość kleju i gąbki zmywaczem do paznokci i delikatnie pod palcem zeszło ?

W mojej jest płaska powierzchnia pod znaczkiem, więc pięknie siadł czarny ?

Jakby co to srebrny nowy mogę odsprzedać ✌️

20200606_121851.jpg

20200606_145947.jpg

20200606_153259.jpg

20200606_180128.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

Pięknie się prezentuje:thumbup1:wielki plus za pakiet black:thumbup1:

Dzięki,✌️ po ostatniej a4 w chromach, powiedziałem sobie nigdy więcej utleniajacego się chromu ?

Opublikowano
Godzinę temu, D4NTE napisał:

Wg mnie też powinien tak wyjechać z fabryki. Jeszcze na przód muszę zamówić ?

Co do montażu: mocną gruba nicią , odciąłem znaczek, później namoczyłem pozostałość kleju i gąbki zmywaczem do paznokci i delikatnie pod palcem zeszło ?

W mojej jest płaska powierzchnia pod znaczkiem, więc pięknie siadł czarny ?

Jakby co to srebrny nowy mogę odsprzedać ✌️

20200606_121851.jpg

20200606_145947.jpg

20200606_153259.jpg

20200606_180128.jpg

No teraz emblemat z przodu koniecznie, jak tył w pakiecie black jest :evil2:

Opublikowano

Gratulacje nowego autka! Jeszcze w takim kolorze na żywo nie widziałem wiec może się uda kiedyś zobaczyć na krakowskich ulicach :)

Czy w tym silniku jest już też miekka hybryda?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, proarnes napisał:

Gratulacje nowego autka! Jeszcze w takim kolorze na żywo nie widziałem wiec może się uda kiedyś zobaczyć na krakowskich ulicach :)

Czy w tym silniku jest już też miekka hybryda?

Dzięki? myśle że prędzej czy później będzie okazja ? te poliftowe wszystkie już są mild hybrid ✌️

Opublikowano
8 godzin temu, D4NTE napisał:

20200606_180128.jpg

Po zmianie na czarny emblemat, z tym kolorem nadwozia tył prezentuje się zacnie :git: Jak będziesz planował w któryś wtorek Kazimierz to daj znać, podjadę obejrzeć na żywo na pomarańczowym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.