Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.08.2020 o 22:40, karol1981 napisał:

Piękna sztuka, nawet nie zauważyłem że zmieniłeś. Szkoda że taka wysoka, ale miejmy nadzieję że coś na to poradzisz ????

Fajnie że się podoba :thumbup1: 

Niby zawieszenie sport ale w porównaniu do b8 auto w fabryce poszło w górę i stąd tak to wygląda. Coś się zapewne wymyśli :whistling:

Nie ma co narzekać, pierwsze wakacje bez stresu, że gdzieś nie wjadę :grin:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Smerf dojechał na wakacje w asyscie starszego klubowego brata ???️ pozdrawienia dla tych co są po i przed urlopem ✌️?

20200817_163859.jpg

20200817_163949.jpg

20200817_164003.jpg

20200817_164237.jpg

20200817_164734.jpg

20200817_164851.jpg

20200817_165435.jpg

20200817_165629.jpg

20200817_165105.jpg

20200817_165858.jpg

20200817_165647.jpg

20200817_165948.jpg

20200817_165154.jpg

20200817_165449.jpg

20200821_180426.jpg

20200821_180433.jpg

20200821_180410.jpg

20200821_153604.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Petarda te zdjęcia wyszły i nawet ten mój czarnuch nieźle koło tego smerfa się prezentuje a smerf zwraca uwagę i zabiera pierwszy plan ?????

Opublikowano

Zdjęcia z Cro super! Ja dopiero wróciłem z 2 tygodniowego pobytu. Udanego wypoczynku ! :) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.08.2020 o 08:07, leewang napisał:

Zdjęcia z Cro super! Ja dopiero wróciłem z 2 tygodniowego pobytu. Udanego wypoczynku ! :) 

Dzięki, byczymy się w słońcu na maksa ??

PS. Założył byś w końcu wątek, zwłaszcza że jest się czym pochwalić ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 23.08.2020 o 12:21, D4NTE napisał:

Dzięki, byczymy się w słońcu na maksa ??

PS. Założył byś w końcu wątek, zwłaszcza że jest się czym pochwalić ?

Też z chęcią jeszcze bym posiedział w Chorwacji :D Muszę w końcu ten wątek założyć ale jakoś zebrać się nie mogę :D 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, leewang napisał:

Też z chęcią jeszcze bym posiedział w Chorwacji :D Muszę w końcu ten wątek założyć ale jakoś zebrać się nie mogę :D 

My jeszcze tydzień ale nie chętnie będziemy wyjeżdżali ?

Zakładaj nie marudź kilka minut i będzie zrobione 

Opublikowano

Fajny kolor i spek ale ten polift do mnie nie gada niestety. Przekombinowali z tym przodem i to strasznie.

Opublikowano

No co Ty. Przód wygląd super, a płynące LED'y w kierunkowskazach ... bajka:whistling:

Opublikowano

Mozna by powiedzieć ze to kwestia gustu ale..... 

Jezeli projektujesz czy rysujesz bryle nadwozia od podstaw w jakimś tam konkretnym stylu to wszystkie linie i detale podążają za nim. 

Jezeli w połowie cyklu tego czy innego modelu zaczynasz przerabiać przod i tył samochodu do nowszego designu ktory ta czy inna marka wprowadziła dla nowszych modeli to wychodzi z tego kupa bo reszta detali i lini nadwozia oryginalnie zaprojektowanych do innego przodu czy tylu zaczyna nie pasować do siebie. I tak jest niestety z poliftowym B9 i żadne lampy czy inne wodotryski tego nie uratują. 

Najlepszy lift jaki Audi zrobiło w ostatnich latach to lift A6 C7. A dlatczego , ano dlatego ze zmienili tylko wkłady lamp i przez to wszystko inne pasuje do siebie. 

Opublikowano
  • Autor

Design konkretnego modelu zawsze będzie miał swoich zwolenników oraz przeciwników. Jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ✌️

Kilka fot z wycieczki

20200826_185937.jpg

IMG-20200828-WA0015.jpg

IMG-20200828-WA0021.jpg

IMG-20200828-WA0022.jpg

20200826_190244.jpg

20200826_190058.jpg

20200826_184959.jpg

20200826_184823.jpg

20200826_204343.jpg

20200826_184624.jpg

20200826_181446.jpg

20200826_171208.jpg

20200826_171435.jpg

20200826_171441.jpg

20200829_194655.jpg

20200829_194759.jpg

20200829_194537.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jestem ciekawy kto po tej wycieczce ma więcej zdjęć: rodzina czy audiczka :D

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Barti_ napisał:

Jestem ciekawy kto po tej wycieczce ma więcej zdjęć: rodzina czy audiczka :D

Ciężko policzyć, z każdych wakacji czy wyjazdów mamy zawsze bardzo dużo fot ?

Opublikowano

ja Ci mówię.. listwy w czerń :whistling:

Opublikowano
W dniu 28.08.2020 o 22:24, turdzi napisał:

Mozna by powiedzieć ze to kwestia gustu ale..... 

Jezeli projektujesz czy rysujesz bryle nadwozia od podstaw w jakimś tam konkretnym stylu to wszystkie linie i detale podążają za nim. 

Jezeli w połowie cyklu tego czy innego modelu zaczynasz przerabiać przod i tył samochodu do nowszego designu ktory ta czy inna marka wprowadziła dla nowszych modeli to wychodzi z tego kupa bo reszta detali i lini nadwozia oryginalnie zaprojektowanych do innego przodu czy tylu zaczyna nie pasować do siebie. I tak jest niestety z poliftowym B9 i żadne lampy czy inne wodotryski tego nie uratują. 

Najlepszy lift jaki Audi zrobiło w ostatnich latach to lift A6 C7. A dlatczego , ano dlatego ze zmienili tylko wkłady lamp i przez to wszystko inne pasuje do siebie. 

W C7 nie tylko są inne lampy. Zderzak tył jest również inny.

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

ja Ci mówię.. listwy w czerń :whistling:

Dokładnie , listwy w czerń siądą idealnie :wink:

Opublikowano

Kurde B9 mi nie przypadło do gustu, ale jak zrobili lift to jest totalny sztos:D Piękna opcja i ten kolor:D Graty zakupu.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.08.2020 o 09:24, jedrekx napisał:

ja Ci mówię.. listwy w czerń :whistling:

zrobi się :wink::thumbup1:

22 godziny temu, Michu1996 napisał:

Dokładnie , listwy w czerń siądą idealnie :wink:

:thumbup1:

 

 

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, kristof91 napisał:

Kurde B9 mi nie przypadło do gustu, ale jak zrobili lift to jest totalny sztos:D Piękna opcja i ten kolor:D Graty zakupu.

miło, że się podoba :drinks:

Opublikowano

Któryś raz przeglądam zdjęcia i szczerze ten kolor robi robotę ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.