Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem tania mio moov200pl za chyba niecale 4stowy w grudniu w media markt i jest spoko, tylko musze sie do goscia wybrac zeby mi wgral oprogramowanie na europe(koszt50pln), gdybym kupowal teraz to moze bym poszukal modelu z wiekszym ekranem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ostatnio jakiś Lark 4,3" cala na forum opisywany... poszukaj... dla mnie najlepszy sprzęt za 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba

Pod warunkiem, że nie używasz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba

Pod warunkiem, że nie używasz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego.

już to chyba rozpracowali jakimś softem do telefonu...zerknijcie w temat instalacji blutooth w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby był taki soft. Navi działa, ale milczy. Żadnych dźwięków w czasie połączenia telefonu przez BT. Soft opisywany w tamtym temacie służy do czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N95, TOM TOMa, Nokia Maps i do szczescia nic wiecej mi nie potrzeba

Pod warunkiem, że nie używasz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego.

Nie wiem, nie uzywalem nigdy ale z ciekawosci sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Mio:

http://www.allegro.pl/item591518748_mio_moov_200_pl_nawigacja_gps_kr_sklep_f_vat_od_ss.html

Do tego jest cała gala paneli:

Do wyboru do koloru :)

Masz urządzenie markowe nie tam jakieś arkiry, larki, mediony itp, jest tania i możesz wgrać dowolną mapkę, a przy tym bardzo szybko chodzi.

Ja za nia zapłaciłem 280 zl na

www.zadowolenie.pl

[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 13:25_________________________________________________Aha jako nieliczna obsługuje karty do 8GB, a nie jak większość do 2 GB.[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 13:26_________________________________________________Aha i jeszcze jedno nie kupuj GPS chodzących na symbianie, np TomTom, bo nic z tym nie zrobisz. Mama TomTom jest beznadziejna, kierowała mnie na polne drogi, a niektórych dróg wogóle nie mogłem znaleźć, a na mapie były.

Na MIO mam AutoMapę i chodzi rewelacyjnie jeszcze ani razu mnie nie wprowadziła w błąd, Mio Map potrafi solidnie zamotać (np wprowadzi Cie na wiadukt i na środku każe Ci skręcić, a skrzyżowanie masz pod sobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mio moov 500 - jakies 500zeta

do tego I-go i sie smiejesz

ma 64 MB RAM'u wiec napewno wolno nie chodzi, bo soft tez jest dobrze zrobiony, duzy ekran

moov maja nowego gps'a co zapamietuje polozenie satelit, wiec wlaczasz navi i juz masz pozycje, a nie czekasz pol dnia na rozruch

przygladalem sie temu larkowi, bo kumpel to kupil, bo tanie. pozycje znajdowal szybko bo tez mial nowego gps'a ale mapa co byla wgrana, to jej nie bylo. no wlasnie tak - niby jest a jej nie ma. oddal do sklepu i dali inny egzemplarz, tak, ze juz wiedzieli o co biega. szajs.

mio seria moov i do tego I-go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić do dłuższych tras ? (Niemcy), zależy mi na bardzo dokładnej mapie zarówno Polski jak i Niemiec, długa praca na baterii, czytelna, łatwa w obsłudze. Cena do 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić do dłuższych tras ? (Niemcy), zależy mi na bardzo dokładnej mapie zarówno Polski jak i Niemiec, długa praca na baterii, czytelna, łatwa w obsłudze. Cena do 800 zł.

Aristo vovager x800 z automapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mio jest bardzo ciekawym rozwiązaniem można rozkodować (i uruchamia się win) i wgrywać inne mapy..koniecznie jak kupować to panoramiczny..

ja posiadam MIO 320 .. bardzo fajny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA policił bym TomToma One v.4 - patrz strona Vobis i na raty można nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA policił bym TomToma One v.4 - patrz strona Vobis i na raty można nawet

Nigdy więcej TomTom, jest beznadziejny.

1. Brak opcji jeżeli chcesz sam sobie ustawić trasę,

2. Kieruje na wiadukty po czy każe skręcić,

3. Brak możliwości wgrania innej mapy (można te które chodzą na Symbianie, ale wszystkie sie chowają w porównania do AutoMapy),

4. Dużo wolniej łapie sygnał niz MIO, co jest bardzo wkurzające. Stoisz i czekasz aż to ciulstwo łaskawie się uruchomi.

5. Nawet karty nie włożysz.

Opchnąłem to po 3 miesiącach użytkowania, TRAGEDIA. Nie rozumiem jak ludzie mogą to polecać, a cena podobna do MIO.[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:47_________________________________________________

Co możecie polecić do dłuższych tras ? (Niemcy), zależy mi na bardzo dokładnej mapie zarówno Polski jak i Niemiec, długa praca na baterii, czytelna, łatwa w obsłudze. Cena do 800 zł.

Kolego spręt w sumie nie jest ważny a raczej oprogramowanie. Ja z czystym sumieniem AutoMap-kę, a co do urządzenia to:

1. Musi chodzic na windowsie,

2. Musi mieć możliwość włożenia karty,

3. Dobrze jak ma moduł przewidywania satelit (czy jakoś tak),

4. Dobrze jak ma wyjście na antenkę zew,

5. Dobrze jak jest jakiejś solidnej firmy (np. Nokia)

Ja kupiłem MIO 200 za 270 zl, teraz widzę że te nawigację są sporo droższe. Szukaj czegoś taniego ale markowego, żeby Ci posłużyło na latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :good:

Jak myślicie ? Warto dołożyć np. do tej - http://allegro.pl/item585028291_n500_nawigacja_gps_nokia_500_automapa_europy_4gb.html ?

Jak najbardziej. Jedna z naj naj navi. Jednak musisz się zastanowić czy warto wydawać tyle kasy. Ja bym brał:

http://allegro.pl/item595011243_mio_moov_500_4_7_brat_200_pl_mapa_fv_zabrze.html

dograł Auto Mapkę Polski i Europy

Połowę tańsza, równie dobra, większy wyświetlacz.

Ale wiadomo Nokia to Nokia, górna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem tania mio moov200pl za chyba niecale 4stowy w grudniu w media markt i jest spoko, tylko musze sie do goscia wybrac zeby mi wgral oprogramowanie na europe(koszt50pln), gdybym kupowal teraz to moze bym poszukal modelu z wiekszym ekranem

Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...