Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem realistą a nie fantastą - poza tym u mnie przebieg oryginalny odstraszał a nie stan techniczny auta - weź to pod uwagę.

EOT

gdybys byl realista to bys nie sprzedal za tyle, fakt ty kupiles tanio, ale wlasnie dlatego pozniej ceny eSek w PL sa nizsze niz w DE skoro ludzie sprzedaja je po 25kpln-> to cena 1,9tdi z przebiegiem czesto wiekszym niz u Ciebie a wiec argument ze cena mala ze wzgledu na przebieg do mnie nie przemawia.........

Kosi - odnoszę wrażenie że jesteś najmądrzejszy - może mylne - nie że się czepiam... Znając życie zbulwersujesz się i tyle :decayed:

Kupiłem za 31500. Dołożyłem 10000 i sprzedałem za 26 znajomemu. Nie wiem ile musiał bym czekać na kupca i kiedy znalazł bym chętnego na to auto w jego rynkowej wartości. Poza tym ubezpieczając auto weź proszę wykup AC na S4 z 1999r za tyle ile chcesz za swoje auto :)

Osobiście nie znam zbyt wielu przypadków by inwestycje w auta zwracały się nawet w przypadku tak zacnego modelu jak S4. To jednak nie RS4 które jest łakomym kąskiem. Kumpel kupił ostatnio lalkę (seria) S4 z 2000r z przelotem 140kkm za 29tysi (wszystkie faktury z aso szwajcarskiego itd.) Lalka bezwypadkowa z genialnie utrzymanym od nowości lekierem, navi, skóra i innymi. Wielu ludzi woli mieć serię i ją modzić nić auto nawet po paru wypadach na "ćwiartkę" czy modach w postaci "wirusa". Taka jest Polska i tyle.

Przepraszam KALI - moda za OT też przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hteb ja sie nie gniewam. Wręcz przeciwnie, chętnie poczytam co macie do powiedzienia na ten temat.

Napewno zgodze sie z tym ze nie da rady wyciągnąć z auta tyle kasy ile się zainwestowało, dlatego tez nie chce za swoje auto ok 45 tysi tylko dyche mniej. Może gdybym miał dużo czasu na sprzedaz to bym czekał aż się ktoś trafi kto tyle da ale nie oszukujmy się, kazdy chce zarówno sprzedać jak i kupić auto jaknajszybciej.

Powiedzmy ze bardziej jestem zadowolony z faktu, ze ktos kto kupi ode mnie auto bedzie mógł nawet za rok podjechać do mnie, podać mi reke i podziękowac za sprawne auto bez przekrętów i ściemniania. Cenie sobie uczciwość - taki jestem ja i tego samego wymagam od innych.

A co do tuningu to fakt, ludzie wola serie i samemu coś zrobić niż kupować pomodzone auto. Sam wychodze z takiego założenia jeżeli nie znam auta ani właściciela. Zawsze pozostaje taka niepewność - a może sprzedaje dlatego że po tuningu coś się zaczyna sypać. Taka juz mentalnośc w Polsce. Między innymi dlatego ciesze się, że moje jest całkiem seryjne po za tarczami i zaciskami przód od S4 B6. [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 13:55_________________________________________________Nie potrafie się jednak z moją Suką rozstać dlatego zostaje ze mną. Za dobrze mi się tym autem jeździ, żeby oddać ją w obce rece. W planach program w końcu zrobić i wydech, żeby jej się dobrze oddychało, potem fmic i myśle że wystarczy. :twisted: Dalej będe odkładał kase na Rs4 bo to sa wspaniałem auta. f*ck Fuel Economy :naughty:

a puki co nowe zdjęcia:

DSC_4355.jpg

DSC_4259.jpg

DSC_4209.jpg

DSC_4228.jpg

DSC_4274.jpg

DSC_4306.jpg

DSC_4356.jpg

DSC_4364.jpg

DSC_4367.jpg

DSC_6523.jpg

DSC_6550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda samochodu :confused4: Pałowanie na zimnym silniku :shocked::thumbdown::wallbash: :

http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded

Temat został poruszony w Spotach Rzeszowskich, a tutaj powinna być jego kontynuacja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda samochodu :confused4: Pałowanie na zimnym silniku :shocked::thumbdown::wallbash: :

http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded

Temat został poruszony w Spotach Rzeszowskich, a tutaj powinna być jego kontynuacja :cool1:

reklama piekna .... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda samochodu :confused4: Pałowanie na zimnym silniku :shocked::thumbdown::wallbash: :

http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded

Temat został poruszony w Spotach Rzeszowskich, a tutaj powinna być jego kontynuacja :cool1:

WTF? co to ma być ?! Zabrać mu ten samochód!!!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypał :decayed: silnik i turbiny po jakimś czasie takiego traktowania same powiedzą co o tym myślą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? co to ma być ?! Zabrać mu ten samochód!!!!! :wallbash:

Popieram, zanim będzie za późno... Takiego traktowania nie wytrzyma samochód... ;(

Aż mnie serce zabolało ;(

Mnie też :confused4: ;( :rolleyes::no:... jak tak można...tak katować...taki wspaniały samochód jakim jest S4... :wallbash::thumbdown::angry:...

Kto by pomyślał... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto kupi ode mnie auto bedzie mógł nawet za rok podjechać do mnie, podać mi reke i podziękowac za sprawne auto bez przekrętów i ściemniania.

I za co tu dziękować.

Trzeba mieć w główce trochę promili żeby na taki akt sie odważyć........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat, na początku było ok, myślałem że dbasz o Ske, ale teraz co najwyżej moge ci powiedzieć że zachowanie typowego smar.... nic więcej, po takim filmie to bym jej nie chciał nawet za 25k :confused4::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos srednio mi sie chce wierzyc ze te twoje s4 jest tyle warte ...

kosiniak mial laleczke i pogonil za ok 35 000zl

a tutaj ... zderzak pekniety, listwy brakuje

a po filmiku sadze ze jednak silnik nie jest taka igla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Kosiniaka Eska była więcej warta niż 35 koła...generalnie ze świeczką szukać takich S4 jak miał Kosiniak u nas w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto kupi ode mnie auto bedzie mógł nawet za rok podjechać do mnie, podać mi reke i podziękowac za sprawne auto bez przekrętów i ściemniania.

I za co tu dziękować.

Trzeba mieć w główce trochę promili żeby na taki akt sie odważyć........

z tego co widzialem to jescze na zimnym silniku.... pogratulowac rozumu :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 23:37_________________________________________________Nie zapomnij oczywiscie nowemu nabywcy pokazac fillmiku co ta maszyna potrafi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

cytat:

kali "teraz ja powariuje"

ktos "kali ty nie mozesz"

kali "pijany wiec moge"

szkoda samochodu.... tyle powiem... :thumbdown::no::confused4:

brawo jasiu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole co jest fajnego dawaniu w piz*e na luzie?

i to przez prawie 2 min ....

szczerze nawet gdbym mial mega bombe nie wpadlbym na tak idiotyczny pomysl...

sory stary ale dla ciebie jest inne auto....

CALIBRA :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pisania, Twoje długie posty o tym, że traktujesz ten samochód jak jajeczko poszło w pi*** przez jeden głupi filmik...

To nie mój samochód ani nie moja sprawa bo możesz sobie tak robić ale nie pisz pierdół w stylu silnik igła.

Tak jak Nowak mówi, kup sobie Calibrę, ale bez turbo - filmiki będą dłuższe.

Skyliner - pisałem Ci już o tej Twojej paradzie emotikonek, czytać się chłopie nie da!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :). Ogranicze te emotikony. Jak tak bardzo lubi kręcić obroty Kali to polecam Honda S2000 :polew: :>.

Teraz na poważnie. Jak zobaczyłem ten filmik to byłem w szoku. Tak mówił, że dba o samochód, że następny właściciel będzie zadowolony itp. Silnik igła. Puste słowa... :rolleyes:.

Ciekaw jestem czy się odezwie po tym wszystkim... i czy powie co go skłoniło do takiego czynu... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...