Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mam zwkla instalacje wloska Lovato, i u mnie szarpie przy przelanczaniu . moze wie kto od czego?

Trzeba wyczuć obroty i przełączyć na biegu jałowym, nie będzie szarpać

Opublikowano

Ustaw przełączanie przy opadających obrotach i będzie szarpać zdecydowanie mniej

Opublikowano

Ja miałem ustawione przy opadających obrotach ale od razu zmieniłem na rosnące bi mi gasnął. Tak jakby go dławiło.

Opublikowano

moje 1.8 TURBO quattro pali srednio 12l gazu ,sekwencja europoegas,vektor,wtryski valtek

Opublikowano

Jeśli chcesz dłużej pojeździć autkiem to nie oszczędzaj i wkładaj sekwencje bez problemów przy przełanczaniu i ogólnie jazda bezproblemowa jakbyś jeździł na benzynie . Spalanie 10-12 litrów sekwencja Chiroco na wtryskach Matrixa.

Opublikowano

Ja mam instalke BRC sequent 24 i dopiero 2 tankowania, pierwsze 12l po miescie i po trasie, i drugie tankowanie 10l po trasie. Hmmm benzynki mi po trasie obgolil 8l a podobno sekwencja miala miec podobne spalanie.

Opublikowano

U mnie sekwencja Stag300 styl mieszany (w tym czasem ciężka noga 160km/h) spalanie 10,5l, myślę że na trasie powinno spaść poniżej 9l

Spisuje się idealnie, kolega ma zwykłą instalkę i czasem strzeli.

Opublikowano

Cykl mieszany, ale z przewaga miasta okolo 75% 13l.

Opublikowano

misto 15-16

trasa 10-11.5

i smieszą mnie wypowiedzi w stylu "nie ma różnicy miedzy benzyną a gazem" ... bez krakania jak nie czujesz narazie różnicy to napewno jeszcze poczujesz. Pozdrowienia.

Opublikowano
i smieszą mnie wypowiedzi w stylu "nie ma różnicy miedzy benzyną a gazem"

nie ma się coś śmiać. Tak jest przy dobrze założonej i skonfigurowanej sekwencji.

Opublikowano

ja uważam że nie ma co sie rozwodzic na ten temat czy silnik sprawuje sie w ten sam sposób czy też nie bo i nie ma takiego prawa chociażby z tego względu że gaz jest suchy w stosunku do pb

Opublikowano

RaCZeK twoje spostrzeżenia co do utraty mocy są całkowicie zasadne, masz duży silnik i utrata mocy jest bardziej odczuwalna, u mnie przy 1,6 jest tej mocy zawsze za mało :wink:

Opublikowano
ja uważam że nie ma co sie rozwodzic na ten temat czy silnik sprawuje sie w ten sam sposób czy też nie bo i nie ma takiego prawa chociażby z tego względu że gaz jest suchy w stosunku do pb

Kolega MAX robił pomiar na hamowni na PB oraz na LPG. Po porównaniu dwóch wydruków okazało się, że auto o parę koni jest mocniejsze na LPG.

Dodam, że LPG jest bardziej kalorycznym paliwem niż PB.

Koniec OT :wink:

Opublikowano

A wie ktos z kolegow gdzie mozna znalezc hamownie na Dolnym Śląsku? Oczywiście dobrze żeby chłopaki znali się także na regulacji sekwencji.

Opublikowano

nie ma raczej gaziarzy z hamownią u nas.

We Wrocławiu są dwie hamownie:

- Jetronic na Opolskiej

- i C-Tronic http://www.c-tronic.pl/aktualnosci.htm

Opublikowano
nie ma raczej gaziarzy z hamownią u nas.

są, są...

Elpigaz w Gdańsku ma hamownię (inercja)

W Będzinie na Śląsku też mają :

http://www.elpigaz.com/?p=pl/menu/7/2/15

EDIT:

w Elpigazie w GDN jest MAHA

Opublikowano
W Będzinie na Śląsku też mają :
Dolnym Śląsku?

Kolega pytał o hamownię na Dolnym Śląsku a nie na Śląsku :wink:

U nas takiej firmy nie ma.

Opublikowano

Na trasie Kraków - Wrocław z 4 osobami i bagażem, prędkość max 160, 1.8T AEB avant spalił około 10l/100km. Instalacja II gen. z 1999 roku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a moj na sekwencji pali srednio 9l/100km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.