Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!


monsunn

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie mechaniczną "zmyłkę" którą uniemożliwi odpalenie samochodu

Qrcze współczuje :(

Co miales na mysli piszac w/w mechaniczną "zmyłkę"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. oloo_g (Wrocław)

4. mireq (lubin)

5. ...............

a jakas przyblizona data jest ?:)

niestety muszę się wypisać z listy...byłem na diagnostyce i okazało się, że mój silnik umiera :wallbash: muszę zacząć od wymiany silnika :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirass mam pytanko żeby nie wprowadzać zamętu czy to pewne w tym sierpniu bo Ty i Gulu mówicie co inego ustalcie może jeden frąt.Bo w takim układzie trudno wyczuć co tu sobie zaplanować. Ja tego co napisałem wyżej nie wyssałem z palca ,mało tego to co napisałem to napisałem na prośbę Twojego wspólnika bo powiedział że nie ma czasu zaglądać na forum i dobrze było by o tym poinformować zainteresowanych,(rozmowa tel. 23.06 godz11.23)

Pozdrawiam

wiem co Daniel powiedział i po ustaleniach moja wersja jest aktualna i jej się trzymamy. Ja piszę softy i terminy modyfikacji ustalamy ze mną.Przepraszamy za zamęt i obiecujemy że nie dojdzie do podobnych sytuacji

pozdrawiam

Mirass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja robiłem u Mirasa sofcik w zeszłym tygodniu :hi: - Anglik BLB

zniżek miałem 0 (1500PLN) ... ale poza tym polecam - co tu dużo mówić -nie jestem klubowiczem i zniżki brak, jak bym był, to bym miał 100PLN więc nie wiem jak to z tą listą będzie - jeśli nie jesteście klubowiczami to powinno być 100% a jeśli dostaniecie zniżkę, no to będzie nie ładnie.

P.S. Miras czy mógłbyś przesłać mi "serie" nadal czekam - dziękuję - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chetnie bym sie dopisał do listy. Jednak widze że nadal nie jest znany konkretny termin. A i chyba również musiał bym zrobić diagnostykę silnika by wiedziec czy warto... I czy znane są jakieś przybliżone przyrosty mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja robiłem u Mirasa sofcik w zeszłym tygodniu :hi: - Anglik BLB

zniżek miałem 0 (1500PLN) ... ale poza tym polecam - co tu dużo mówić -nie jestem klubowiczem i zniżki brak, jak bym był, to bym miał 100PLN więc nie wiem jak to z tą listą będzie - jeśli nie jesteście klubowiczami to powinno być 100% a jeśli dostaniecie zniżkę, no to będzie nie ładnie.

P.S. Miras czy mógłbyś przesłać mi "serie" nadal czekam - dziękuję - Piotrek

Kolego - miałeś normalną cenę, bo zrobiłeś sobie indywidualkę, a tu się ludzie organizują na zespołowe (grupowe) chipowanie aut. Od pradawna było tak, że hurtowo jest taniej, więc nie wiem o co pretensje.

Ja również chetnie bym sie dopisał do listy. Jednak widze że nadal nie jest znany konkretny termin. A i chyba również musiał bym zrobić diagnostykę silnika by wiedziec czy warto... I czy znane są jakieś przybliżone przyrosty mocy?

5 postów nad Twoim mirass napisał, początek/połowa sierpnia, więc rozbieg zaledwie 14 dni :> Jak na kilka aut, to myślę, że to bardzo konkretny termin, więc możesz się śmiało wpisywać na listę. Moc w zależności od stanu silniczka, ale z reguły 165-170km i poprawione krzywe przebiegu, co korzystnie wpływa na poruszanie się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. Let (Brzeg)

4. mireq (lubin)

5. ...............

oloo_g (Wrocław) sie wypisał wiec wskakuje na jego miejsce... Jesli miało by sie u mnie coś zmienić to wcześniej napiszę...

aktualnie na 50% pojade bo mam gwinta do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale ze wzgledu na obecną sytuacje finansowa w jakiej się znalazłem :confused4: ja też na razie musze wypaść z listy :(

tak więc aktualna lista wyglada tak:

1. miro44 (Wrocław)

2. Let (Brzeg)

3. mireq (lubin)

4. ...............

5. ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczyć jak bede stał finansowo na poczatek sierpnia.Jesli wszystk opojdzie tak jak powinno pisze sie na sierpniowy mod do Wrocka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany grupowym wirusem tylko mam kilka pytan, czy sierpien jest nadal aktualny, czy musze jechac do wrocka czy w katowicach tez zrobia mi wirusa i czy jest hamowniaw katowicach, dodam ze bedzie nas 2 (kolega z poza forum jest chetny) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym komus zalowal, jak sobie taniej program zrobi. Grupowe -ha ha to sie mirass usmieje 3 auta to caly tabun. Ale mimo wszystko znizka musi byc. A tak co do pretensji, gdzie w moim poscie pretensje ? Napisalem ze nieklubowcze nie maja znizki a jak dostana -to bedzie nie ladnie. Ale nigdzie nie podwazalem grupowych modyfikacji. Mozecie powiedziec, ze jestem z wami tylko bylem w innym terminie. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys nie zauwazyl to w pierwszej seri bylo nas 7.a to czy mozna nazwac to czipowaniem grupowym czy nie pozostawie bez komentarza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym komus zalowal, jak sobie taniej program zrobi. Grupowe -ha ha to sie mirass usmieje 3 auta to caly tabun. Ale mimo wszystko znizka musi byc. A tak co do pretensji, gdzie w moim poscie pretensje ? Napisalem ze nieklubowcze nie maja znizki a jak dostana -to bedzie nie ladnie. Ale nigdzie nie podwazalem grupowych modyfikacji. Mozecie powiedziec, ze jestem z wami tylko bylem w innym terminie. :polew:

Nie wiem po co stary te bicie piany. Jest napisane grupowe jeżeli jest 5 aut i więcej. Jeżeli jest możliwość zrobienia czegoś taniej to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? proszę o odpowiedz na moje pytania ??

Termin tak jak pisali około połowy sierpnia. Lista się kształtuje jak widać w wielkich bólach :kwasny: (nie ma jeszcze 5 aut). Sama "operacja" dotyczy siedziby we Wro. A co do kolegi to nie wiem ale oferta jest dla klubowiczów i tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany grupowym wirusem tylko mam kilka pytan, czy sierpien jest nadal aktualny, czy musze jechac do wrocka czy w katowicach tez zrobia mi wirusa i czy jest hamowniaw katowicach, dodam ze bedzie nas 2 (kolega z poza forum jest chetny) ???

grupówka obejmuje wrocławski oddział i do niego zbierają się klubowicze na promocyjną modyfikację. We wrocławskim i katowickim oddziale są nowe hamownie obciążeniowe[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 11:41_________________________________________________

2.7 tez ogarniaja za ta cene?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...