Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie, jest jak szwagier pisze. Może nie jest on, ani ja ekspertem w dziedzinie opon, ale przetestowaliśmy różne rozwiązania, rozmiary, marki i jego obecny wybór jest optymalny.

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

  

W dniu 1.03.2019 o 09:21, HOLMATRO napisał:

A jeśli chcesz dyskutować o oponach, to dobrze trafiłeś w wątek, bo właściciel auta kupę lat pracował w oponach. 

Jak znajdzie chwile, to pewnie Cię nauczy tego czy owego. 

 

 

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

  

 

 

Ostrożnie z oskarżeniami :stop:

Szwagier przerobił kupę czasu w oponach i każdy komplet który kupuje mocno z nim konsultuje, każda mieszankę i stosunek cena/finalny produkt z nim omawiam. Wie dużo i zagnie myśle nie jednego tutaj wiedzą o gumach i doborze, ale jest na tyle skromny chłop ze nie trąbi przed sobą jak tu wielu ma w zwyczaju, czytaj „nie wiem, to ci opowiem”.. generalnie w życiu jest tak, ze im więcej wiesz, tym bardziej jesteś pokorny i pływasz swobodnie w danej dziedzinie i nie masz potrzeby wymądrzania się :wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Ostrożnie z oskarżeniami :stop:

Szwagier przerobił kupę czasu w oponach i każdy komplet który kupuje mocno z nim konsultuje, każda mieszankę i stosunek cena/finalny produkt z nim omawiam. Wie dużo i zagnie myśle nie jednego tutaj wiedzą o gumach i doborze, ale jest na tyle skromny chłop ze nie trąbi przed sobą jak tu wielu ma w zwyczaju, czytaj „nie wiem, to ci opowiem”.. generalnie w życiu jest tak, ze im więcej wiesz, tym bardziej jesteś pokorny i pływasz swobodnie w danej dziedzinie i nie masz potrzeby wymądrzania się :wink:

Święte słowa Grzesiek :thumbup1:, jak to mówią ,Krowa która dużo muczy , mało mleka daje .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem słońce wychodzi, można wyciągnąć sprzęt do wypalania nadmiaru paliwa na stacjach przez ograniczony transport: 

F0BCC292-3DED-4999-AF88-9206212C2680.jpeg

3B6249DD-CCE4-4DCD-ACE0-2140E8FF2BE8.jpeg

BCD5CE73-42CB-49FB-B1C9-FDA5169DC02A.jpeg

E9785D6D-80EF-4162-B3F0-79C5B0AD8A31.jpeg

A6F14A65-5DD8-484D-94F4-4B0338AD4E79.jpeg

E687E049-FADE-4085-AC3C-F9374F8344B1.jpeg

636C8768-A500-451C-A452-16EF5F4308D8.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

 

@cysiek18 wiem co szwagier o mnie pisał. Trochę zaczepnie, trochę przez skromność napisałem, że nie jestem ekspertem...;)

Pozdr!

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dayd_4 napisał:

 

Ale teraz wiem, komu gitarę zawracać jak będę opony kupował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cysiek18 napisał:

Ale teraz wiem, komu gitarę zawracać jak będę opony kupował :)

Zawracaj do woli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały mod, niby nic ale dla mnie wersja bez chromu jest po prostu brzydka. Planuje jeszcze zamiast wizytownika wrzucić kubek w chromie ale narazie nie ma nic ładnego podświetlanego, wiec jest ori set jaki jak fabryka wypuściła:

 

BYŁO:

44343CFE-A37A-4FEA-BB06-496D91536D38.jpeg


JEST:

7B866908-81CC-4C5D-8D33-BD6CA8E5EA1B.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładniejB)

Jak ktoś ma chromy w środku to wizytownik i reszta przycisków jak najbardziej z chromami pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam widział cup holder zamiast wizytownika tak na prawde to on jest tam potrzebny tyle co w ogóle  ten chromowy cupholder ok 2 stówki w aso bo kupowałem kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marky2552 napisał:

Ja bym tam widział cup holder zamiast wizytownika tak na prawde to on jest tam potrzebny tyle co w ogóle  ten chromowy cupholder ok 2 stówki w aso bo kupowałem kiedyś 

W tunelu ma 2, to pewnie nie potrzebny 3 holder z przodu:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna s4 ?Ja tu widzę jeszcze pokrętła w chromie jak u mnie i sztos by był ? 

Pozdrawiam

IMG_20201020_153423.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sicu napisał:

Piękna s4 ?Ja tu widzę jeszcze pokrętła w chromie jak u mnie i sztos by był ? 

Pozdrawiam

IMG_20201020_153423.jpg

Poluje na RNS-E LED w chromach, wiec nie kupuje samych pokręteł, chociaż widziałem ze są do kupienia na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marky2552 napisał:

4 stówy za pokrętła śmiech na sali ?? w życiu bym tyle nie dał

Oczywiście, jest pewna granica przyzwoitości, a przy 400 zł za dwa pokrętełka ta granica została już dawno przekroczona :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza awaria - padło łożysko. Odkryte przypadkiem, znajomy mechanik chciał sobie pooglądać auto od spodu, dałem się namówić bo miałem chwile. Po podniesieniu wyszły luzy na prawym tylnim kole, auto odstawione na nocne grzebanie o 21 :doh:, zaraz odbieram i gonię na umówioną geometrie, bo coś mi tam i tak nie grało od dłuższego czasu.

 

Przy okazji okazało się, że mam na aucie Bilsteina B16 z 9-cio stopniową regulacją twardości i siły odbicia, zobaczyłem ile ten gwint chodzi - już mam powód żeby w weekend się napić. Nie muszę szukać okazji na siłę, jak co weekend.. :decayed:

 

IMG_9796.jpeg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w domu głód i nędza fałósemka mnie napędza ....

Znalazłem taki tekst na jednym z for :decayed:

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...