Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, rafalpe napisał:

noooo to szczęśliwie mamy wtorek, dhl na milion % doręczył już te nakrętki na wentyle

zatem......... pokaż zamontowane na twoim samochodzie :banan: chyba, że nie umiesz tego zamontować i na wymianę wypierdzielisz w podskokach do aaassssoooo :polew:

do tego chętnie zobaczymy resztę twoich gratów


 

Może zamówił w ASO ALI? :P

Opublikowano
  • Autor

Już dotarły nakręteczki. :cygaro:

Są świetne.... (Koszt:122zł) :drunk:

 

 

1Nakrętki.jpg

2Nakrętki.jpg

3 Nakrętki.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
7 godzin temu, NelsonPL napisał:

Już dotarły nakręteczki. :cygaro:

Są świetne.... (Koszt:122zł) :drunk:

Parkingowi szperacze też tak myślą

Opublikowano

Daj znać ile za montaż w aso ? ? 

Opublikowano

Za 122 zeta to masz prawie cały zestaw filtròw do swojej piękności.

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Już dotarły nakręteczki. :cygaro:

Są świetne.... (Koszt:122zł) :drunk:

 

 

1Nakrętki.jpg

2Nakrętki.jpg

3 Nakrętki.jpg

Ciekawe jakieś masz troszkę inne niż moje :co:

 

20170814_104217.jpg

Opublikowano

OOOO od innego chińczyka tę partię kupiło

Opublikowano
  • Autor

Są różne wersje (wystarczy zobaczyć na numer części) na opakowaniu.  :cygaro:

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Są różne wersje (wystarczy zobaczyć na numer części) na opakowaniu.  :cygaro:

No właśnie zauważyłem że te co ty masz to około 120 zł a te moje około 190 zł. Ciekawe dlaczego tak różnica. Nie ogarniam za bardzo.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas powoli przygotować się do zmiany tarcz i klocków.:cygaro:

Dziś dotarły nowe klocki.:dance2:

20210508_132927.jpg

20210508_133404 (2).jpg

Opublikowano

Po montażu tych klocków wyrobisz sobie mięśnie nogi. Od mocnego wyciskania pedału hamulca. 

Opublikowano

A co w ASO nie było klockòw?Pierdoły bierzesz z ASO a tarcze i klocki nie :facepalm:

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, pawel72689 napisał:

Po montażu tych klocków wyrobisz sobie mięśnie nogi. Od mocnego wyciskania pedału hamulca. 

A co miałeś już ceramiczne klocki, że tak piszesz?

Chyba co droższe, to dużo lepsze.:a4fan:

- krótsza droga hamowania

- mniej się nagrzewają

- mniej hałasują

- większa trwałość

- mniejsze pylenie (czyste felgi)

Ja widzę same plusy.:cygaro:

Do tego będą nawiercane tarcze Zimmerman Sport.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No droga hamowania zapewne będzie teraz imponująca :decayed:

Opublikowano

@kamelus_Trzeba uważać, żeby poduszki nie wystrzeliły :naughty:

Opublikowano

Dajcie już spokój koledze z forum, nie ładnie tak ... .

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

A co miałeś już ceramiczne klocki, że tak piszesz?

Chyba co droższe, to dużo lepsze.:a4fan:

- krótsza droga hamowania

- mniej się nagrzewają

- mniej hałasują

- większa trwałość

- mniejsze pylenie (czyste felgi)

Ja widzę same plusy.:cygaro:

Do tego będą nawiercane tarcze Zimmerman Sport.:dance2:

Więcej pożytku będziesz miał z nacinanych tarcz, nie nawiercanych ;)

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Langista napisał:

Więcej pożytku będziesz miał z nacinanych tarcz, nie nawiercanych ;)

Nie prawda. Nawiercane lepiej odprowadzają wodę. Poczytaj trochę...

Opublikowano

Zrobisz jak uważasz. Według mnie hamulce w wodzie nie pracują, nacinane tarcze co prawda szybciej zużywają klocki ale ich powierzchnia jest zawsze jak 'nowa' i efekt dają dużo lepszy.

Opublikowano

Heh to zobaczysz jak, szybko te twoje nawiercane tarcze zalepia się od pyłu i będą tylko wyglądać jak nawiercane, 

A też nie słyszałem żeby wodę odprowadzały, tarcza ma taką temperaturę że woda szybciej odparuje niż tarcza przez otwory ja odprowadzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.