Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, NelsonPL napisał:

Czyli te wtyczki u mnie są OK?:)

Po co pytasz? Przecież ASO się nie myli... :whistling:

Opublikowano

Chyba wkleił nie te fotki z neta:grin:

Opublikowano
  • Autor

Już wszystko wyjaśnione. W salonie ASO przepraszali. W tym tygodniu dojdą prawidłowe, takie same, tylko z odpowiednim wejściem.:cygaro:

Te w środku , to odpowiednie wejście. (takie jakie musi być)

20210511_121915.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Brak słów. Sprzeczasz się za każdym razem, gdy ktoś coś Ci  powie, walisz głupie teksty a na koniec i tak wychodzi, że się mylisz... W ogólnym temacie o b8 zadajesz pytania, dostajesz odpowiedź a w swoim i tak robisz po swojemu i wypisujesz swoje ,,widzimisie". Dziwie się naprawdę, ze sa tutaj osoby, którym na Tobie zależy. Na wielu forach pod Twoim nickiem są liczne treści o tym jaka gwiazda jestes. 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Muskel1 napisał:

Zdarza się.

Dokładnie.:)

Ważne, że ładnie przeprosili i w tym tygodniu będzie takie, jakie chciałem z odpowiednim wejściem... Powiedzieli że postarają się nawet już jutro dostarczyć. Będą dzwonić.... :dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No najważniejsze że jaśnie Pana przeprosili za błąd, musisz ASO zmienić skoro tamci to  i nawet po VIN źle dobieraja

Opublikowano
  • Autor

Na projektory z Ringami i Gekonem przyjdzie mi jeszcze tydzień poczekać. :cygaro:

Ściągają z Niemiec.:)

Nie mają w Polsce.:audi:

 

Dziś odkryłem przy zmianie kół 16-tek na 17tki letnie (alumy) jak działają czujniki ciśnienia kół. Fajna sprawa. :)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ile dałeś za te projektory?

Opublikowano
  • Autor

Projektory -- 600zł  :cygaro:

51cAvH8y8ML._AC_SL1000_.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

600 zł za lampeczki ☹️ do starej B8.... litości..serio on tak naprawdę ? 

Opublikowano
1 minutę temu, Blanky84 napisał:

600 zł za lampeczki ☹️ do starej B8.... litości..serio on tak naprawdę ? 

Tak kosztują akurat ori projektory :wink: 

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

 

 

Dziś odkryłem przy zmianie kół 16-tek na 17tki letnie (alumy) jak działają czujniki ciśnienia kół. Fajna sprawa. :)

Jak działają według Ciebie?:eusathink:Jak ktoś używa określenia alumy to dostaje:wallbash:

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Blanky84 napisał:

600 zł za lampeczki ☹️ do starej B8.... litości..serio on tak naprawdę ? 

Stare to może być wino. Nie obrażaj Mojej ślicznotki :punish:

Na razie projektory będą z przodu. W planie jest też montaż później z tyłu.:cygaro:

Opublikowano
39 minut temu, Blanky84 napisał:

600 zł za lampeczki ☹️ do starej B8.... litości..serio on tak naprawdę ? 

Jedni kupią w tej cenie splitter, inni przyciemnią szyby a niektórzy zaopatrzą się w takie projektory, które swoją drogą ładnie świecą. 

Skoro ta B8 jest taka stara to boję się pomyśleć jakim starym kiblem ja jeżdżę :kox:

23 minuty temu, kris67 napisał:

Jak ktoś używa określenia alumy to dostaje:wallbash:

Ja też :decayed:

Opublikowano

Czyli dałeś 600 zł za to, żeby mieć to?

spacer.png

Porównywalnie pewnie daje taki efekt

spacer.png

 

Zamiast tego?

spacer.png

 

I dałeś za to 600 zł? Co kto lubi ale ja tylko odpowiem "xD"

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Langista napisał:

Czyli dałeś 600 zł za to, żeby mieć to?

spacer.png

Porównywalnie pewnie daje taki efekt

spacer.png

 

Zamiast tego?

spacer.png

 

I dałeś za to 600 zł? Co kto lubi ale ja tylko odpowiem "xD"

Tak -równe 600zł.:cygaro:

Ringi z Gekonem najbardziej mi się podobają.:a4fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

@R4xx nie obrażając b8 ale b8 były stare i bez duszy jak wyjechały z hali :decayed:. B5,B6,B7 wiecznie młode.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, monthrey12 napisał:

@R4xx nie obrażając b8 ale b8 były stare i bez duszy jak wyjechały z hali :decayed:. B5,B6,B7 wiecznie młode.

Mlode były dawno temu...:nabijasie:

Opublikowano
8 godzin temu, monthrey12 napisał:

@R4xx nie obrażając b8 ale b8 były stare i bez duszy jak wyjechały z hali :decayed:. B5,B6,B7 wiecznie młode.

Wybroniłeś :decayed:

7 godzin temu, NelsonPL napisał:

Mlode były dawno temu...:nabijasie:

Może i najmłodsze nie są, ale wiele z nich jeździ szybciej i wygląda lepiej niż niejedno B8. 

Opublikowano
13 godzin temu, R4xx napisał:

Wybroniłeś :decayed:

Może i najmłodsze nie są, ale wiele z nich jeździ szybciej i wygląda lepiej niż niejedno B8. 

I mniej awaryjnie i korozyjnie:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.