Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Oj tam oj tam :cygaro:

Nie każdy się musi znać. Mała pomyłka. :whistling:

Znać może nie, ale przeczytać o czym się pisze to już inna bajka, tym bardziej, że oddałeś na takie malowanie zaciski. Warto przeczytać co nieco o tym. 

Opublikowano
3 minuty temu, NelsonPL napisał:

Oj tam oj tam :cygaro:

Nie każdy się musi znać. Mała pomyłka. :whistling:

To przemyśl każde słowo przed kliknięciem w klawiaturę bo się ośmieszasz

Edytowane przez kris67

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Projektory już są do odebrania w ASO. Dzwonili z samego rana.:dance2:

Tylko teraz Moja Ślicznotka na serwisie.... Malowanie proszkowe zacisków hamulcowych przód i tył i wymiana tarcz i klocków przód i tył....  :cygaro:

Nie pali się,  zaczekają troszkę.:a4fan:

I jak projektory odebrane Nelson? :cygaro:

Kawką przywitali i kawiorem?

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, BLENDEK napisał:

I jak projektory odebrane Nelson? :cygaro:

Kawką przywitali i kawiorem?

Jeszcze nieodebrane.:)

Nie mam auta na tę chwilę. ( robione hamulce-czyt powyżej):pali:

Nie spieszy się, poczekają w ASO.:cygaro:

Ja na nie czekałem 3 tyg to teraz one poczekają parę dni.:grin:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Następny cel:  :rtfm:

Projektory - tył. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

NelsonPL mam nadzieje że pokażesz efekt tych hamulców

Opublikowano
  • Autor

Zaciski już pomalowane zawiezione do serwisu. :dance2:

Oczywiście będą montowane też nowe tłoczki i przewody hamulcowe (przód-tył) :a4fan:

Autko jutro będzie gotowe do odbioru.:cygaro:

20210610_143325 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Zaciski już pomalowane zawiezione do serwisu. :dance2:

Oczywiście będą montowane też nowe tłoczki i przewody hamulcowe (przód-tył) :a4fan:

Autko jutro będzie gotowe do odbioru.:cygaro:

20210610_143325 (3).jpg

Skoro hamulce miałeś śmietnik bo wszystko w nich do wymiany to naprawdę lepiej było kupić jakiś choć trochę większy zestaw który przynajmniej by cieszył oko a cenowo wyszło by pewnie na jedno.

Opublikowano
Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Skoro hamulce miałeś śmietnik bo wszystko w nich do wymiany to naprawdę lepiej było kupić jakiś choć trochę większy zestaw który przynajmniej by cieszył oko a cenowo wyszło by pewnie na jedno.

Kolega lubi szastać kasą na głupoty więc co za różnica?:D

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamelus_ napisał:

Skoro hamulce miałeś śmietnik bo wszystko w nich do wymiany to naprawdę lepiej było kupić jakiś choć trochę większy zestaw który przynajmniej by cieszył oko a cenowo wyszło by pewnie na jedno.

Hamulce miałem b.dobre... :)

Co jakiś czas wymienia się klocki i tarcze, przewody itd.... (nie wiem czy wiesz):cygaro:

Regeneracja i malowanie - tu chodzi tez o konserwacje i ładny wygląd.:cygaro:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Hamulce miałem b.dobre... :)

Co jakiś czas wymienia się klocki i tarcze, przewody itd.... (nie wiem czy wiesz):cygaro:

Regeneracja i malowanie - tu chodzi tez o konserwacje i ładny wygląd.:cygaro:

 

Wyobraź sobie że wiema a moja wiedza wykracza nieco poza picie kawy w ASO. A nie wiem czy wiesz ale jak wymiana klocków i tarcz to zwykła eksploatacja to wymiana tłoczków i uszczelnień to już naprawa wynikająca ze starości braku konserwacji i wyeksploatowania często setkami tysięcy kilometrów. A tego badziewia co u siebie właśnie regenerujesz i nazywasz hamulcami nie ma sensu reanimować o czym zresztą wszyscy tu piszą.  I jak jeszcze powiedzmy  szło zrozumieć że zostawiasz ten szajs bo to tylko malujesz to robiąc hamulce całkowicie od podstaw ma to taki sens jak pompowanie kół w ASO :fool:

Opublikowano
  • Autor

Nadal jeszcze czekam na auto. :cygaro:

Dziś zajęli się montażem.

Opublikowano
  • Autor

Zrobione. :drunk:

Jestem mega zadowolony. :dance2:

Hamulce::cygaro:

Przód tarcze.jpg

Tył tarcze.jpg

Ringi przód::cygaro:

RAingi przód.jpg

Po namyśle wybrałem ringi.:audi:

20210614_233133.jpg

Tył ringi - za 2 tygodnie.  Zamówione.:cygaro:

20210614_212017.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

20210614_231832.jpg

20210614_213757.jpg

20210614_213736.jpg

20210614_213631.jpg

Opublikowano
  • Autor

Następny cel:

W oczekiwaniu na projektory tył (za 2 tygodnie) czas zamontować rejestratory. (przód - tył) :cygaro:

 

vi6ew (2).jpg

view (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

O ile te projektory to jeszcze jakoś mogę zrozumieć ale rejestratory z ASO bierzesz? Pewnie też tam będą montować.. za cenę takiego zestawu zamontował byś kamerę na podczerwień ze śmigłowców wojskowych..

Opublikowano
W dniu 11.06.2021 o 14:24, NelsonPL napisał:

Hamulce miałem b.dobre... :)

Co jakiś czas wymienia się klocki i tarcze, przewody itd.... (nie wiem czy wiesz):cygaro:

Regeneracja i malowanie - tu chodzi tez o konserwacje i ładny wygląd.:cygaro:

Kogo chcesz oszukać? Nas czy siebie ?

Bardzo dobre seryjne hamulce....

W B8 takich jeszcze nie widzialem

Opublikowano

Projektory ringi bo tamtych nie ma na duża wtyczkę :) dobrze mówiłem to nie słuchał się :p wtyczkę przerobić minuta ale w aso pewnie nie było opcji :D 

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze mozna przerobić wtyczkę... Jednak po namyśle wybrałem ringi.... Bardziej moim zdaniem pasują...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.