Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.02.2022 o 17:22, rafalpe napisał:

Nie dali ci żadnego rabatu bo cena katalogowa to 729 zł i dokładnie tyle masz na rachunku od nich ??? natomiast nie ma mowy o montażu i jego kosztach rabatach upustach itp. Kogo ty chcesz w wała robić januszku ?

Dali rabat w tym sensie że za montaż płaciłem tylko 22zł...

Wszystko mam na fakturze...

Foto:  I co? szczeka opadła?  :nabijasie:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja bym na miejscu Pana NelsonPL skorzystał z okazji i podjechał tą "pięknością" do Bukowiny na zlot? Rozwiało by to wątpliwości co do wszystkich "modów" wykonanych w aucie. 

Wypił byś chłopie kratę piwa z chłopakami, zobaczył jak wyglądają auta kolegów z forum i może by dotarło, że "mody", które dokonałeś za twoje oczywiście pieniądze (twoja kasa, twoje auto, twój cyrk) są warte naprawdę niewiele. 

Opublikowano

Panowie po co wy mu coś tłumaczycie jak on i tak swoje . Ma taką konfiguracje to niech ma i tyle nakręcacie go a on widzi tylko czubek własnego nosa i nic więcej 

Opublikowano

Sami sie chopy nakręcacie i dzięki wam ten wątek sie tak ciągnie, pózniej lament że tyle stron a nic tu konkretnego nie ma, widzicie że porady innych forumowiczów nic tu nie daja a dalej drążycie temat 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsza wycieczka Moją Pięknością. :dance2:

Zamek w Chudowie.:cygaro:

20220227_162142.jpg

20220227_162035.jpg

20220227_162111.jpg

20220227_162056.jpg

Opublikowano

Ogólnie wymień sobie przyciski w panelu mmi bo się łuszczą.....:polew: Musisz w serwisie zamówić.:naughty:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, adamd69 napisał:

Ogólnie wymień sobie przyciski w panelu mmi bo się łuszczą.....:polew: Musisz w serwisie zamówić.:naughty:

Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione.:cygaro:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi: i projektorów z tyłu) :)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
17 minut temu, NelsonPL napisał:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi:

Jeszcze tych kamer nie masz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, pelonek1 napisał:

Jeszcze tych kamer nie masz :facepalm:

Wszystko w swoim czasie:cygaro::dance2:

 

Opublikowano
W dniu 18.12.2020 o 22:20, NelsonPL napisał:

Po świętach kolejne elementy układanki....

Tym razem takie cacuszka:  Przód i tył   :cygaro:

 

130608 (2).jpg

view (2).jpg

vi6ew (2).jpg

0a4b2a7edc8e70516ffa8cc08af31bb9 (2).jpg

39158c980ca9417f0ae3323182e91944 (2).jpg

Ponad rok już o tym piszesz.

Opanuj się chłopie i nie lej wody tylko montuj coś i później pisz, że zamontowałeś.

Opublikowano
W dniu 28.02.2022 o 20:43, NelsonPL napisał:

Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione.:cygaro:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi: i projektorów z tyłu) :)

No o dwa przyciski mi chodzi.......człowieku,bo gołym okiem widać,co jest do wymiany :buhaha:

Opublikowano

NelsonPL. Przebrnąłem przez przypadek przez wszystkie strony tego wątku. Jesteś k**wa mistrzem.?

Czym byłby świat bez takiej piękności …. ???

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
W dniu 1.03.2022 o 22:36, adamd69 napisał:

No o dwa przyciski mi chodzi.......człowieku,bo gołym okiem widać,co jest do wymiany :buhaha:

Lepiej niech nie wymienia, bo i przyciski mu wcisną w innym kolorze. XD Dadzą mu żółte a on powie że po VIN tak ma być.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.03.2022 o 16:46, KonradA4troop napisał:

Lepiej niech nie wymienia, bo i przyciski mu wcisną w innym kolorze. XD Dadzą mu żółte a on powie że po VIN tak ma być.

Nic nie wcisną--Żeby było jasne to w ASO innym potwierdzili że taka była oryginalna jak auto wyjechało z fabryki. Więc darujcie sobie takie teksty.:cygaro:

Opublikowano
9 godzin temu, NelsonPL napisał:

Nic nie wcisną--Żeby było jasne to w ASO innym potwierdzili że taka była oryginalna jak auto wyjechało z fabryki. Więc darujcie sobie takie teksty.:cygaro:

co tam że pasuje jak garbaty do ściany "aso powiedziało" się liczy. Ciężki przypadek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Projektory niebawem będą do odbioru. :dance2:

Zamówione nowe przyciski w ASO

1. Pokrętło zģłaśniania będzie całe w chromie. (foto):cygaro:

 

2.I nowe pokrętło do sterowania MMI (foto):cygaro:

s-l400.jpg

16032020untitled.png

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

I masz właśnie pokrętło od lifta, mówiłem, dziękuję. :D :V

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KonradA4troop napisał:

I masz właśnie pokrętło od lifta, mówiłem, dziękuję. :D :V

Nie widzę w tym nic złego...Pasuje idealnie z pokrętłem sterowania bo też jest w chromie. Ważne że mi się podoba i jest to część oryginalna. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

A co z gadaniem, że w Twoim samochodzie musi wszystko być jak oryginalnie?

W fabryce nie montowali w 2010 roku pokręteł z polifta, ani projektorów w tylnych drzwiach :whistling:

Opublikowano

Panowie nie czepiajmy się szczegółów, nie wiem czy zauważyliście ale kolega @NelsonPL chyba Was posłuchał i wziął sobie do serca, że większa satysfakcja jak zrobisz sobie sam przy aucie. Coś tam po forum widać że szuka podpowiedzi co do wymiany pokrętła:thumbup1: ........ No chyba że nie ma wyboru bo już w ASO kawą nie częstują:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.