Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

W aso około 3k ci śmiało policzą, zderzak + dyfuzor o ile znajdą jakąś wgniotkę + lakierowanie, ja miałem tylny zmieniany tylko że u mnie delikatnie się wgniótł od ramki rejestracyjnej. Oddawaj im i bezgotówkowo rób, bo tak się oszarpiesz tylko z ubezpieczalnią zanim jakąś normalną kasę dostaniesz, a wtedy albo kupisz jakiś zamiennik albo używkę. Ja oddawałem bo miałem idealny bez żadnej ryski ani niczego i chciałem taki spowrotem. PS. Na czas naprawy auto zastępcze dostałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KonradA4troop napisał:

W aso około 3k ci śmiało policzą, zderzak + dyfuzor o ile znajdą jakąś wgniotkę + lakierowanie, ja miałem tylny zmieniany tylko że u mnie delikatnie się wgniótł od ramki rejestracyjnej. Oddawaj im i bezgotówkowo rób, bo tak się oszarpiesz tylko z ubezpieczalnią zanim jakąś normalną kasę dostaniesz, a wtedy albo kupisz jakiś zamiennik albo używkę. Ja oddawałem bo miałem idealny bez żadnej ryski ani niczego i chciałem taki spowrotem. PS. Na czas naprawy auto zastępcze dostałem. :D

Dokladnie tak wybrałem. Naprawa bezgotowkowa + auto zastepcze z oc sprawcy. ASO ma Moje upoważnienie do załatwiania wszystkiego z ubezpieczycielem sprawcy...Narazie przyszedł kosztorys z Warty. Jaka jest dalsza procedura?  ASO rozumiem dogada się z Wartą? Z tego co wiem to ASO współpracuje z nimi.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z Warty :D Generalnie w mojej ocenie lipna ubezpieczalnia, wciskają na odczepne jakieś grosze, mi jak gość w drzwi wjechał to przyjechał od nich rzeczoznawca i "ja nie mogę stwierdzić czy podnośnik szyby jest uszkodzony (drzwi do połowy wgniecione - szkoda parkingowa) mogę jedynie go uwzględnić, ale nie podpiszę się pod tym, żeby stwierdzić na 100% muszę zdjąć tapicerkę drzwi" odpowiedziałem mu żeby zdejmował, a on czy ja bym mógł mu zdjąć bo on nie wie jak, a jedna listewka może być warta kilkaset złotych :wtf: - fajny rzeczoznawca, ostatecznie pierwsza wycena 1400 złotych (2 sztuki drzwi uszkodzone), biłem się dosyć ostro z nimi ostatecznie 4tyś na konto a drzwi używane w moim lakierze za tysiaka wyrwałem, uszczelki, listwy i wszystko co się tylko dało przełożyłem, no + prawie cały dzień zabawy. Co do ASO jak postraszysz że do im samochód oddasz, to od razu 2x tyle co na początku proponują, ostatecznie przy zderzaku i tak oddałem, tam podpisujesz po prostu im kwity oddania auta, co do reszty oni sami walczą z ubezpieczalnią.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Też miałem z Warty :D Generalnie w mojej ocenie lipna ubezpieczalnia, wciskają na odczepne jakieś grosze, mi jak gość w drzwi wjechał to przyjechał od nich rzeczoznawca i "ja nie mogę stwierdzić czy podnośnik szyby jest uszkodzony (drzwi do połowy wgniecione - szkoda parkingowa) mogę jedynie go uwzględnić, ale nie podpiszę się pod tym, żeby stwierdzić na 100% muszę zdjąć tapicerkę drzwi" odpowiedziałem mu żeby zdejmował, a on czy ja bym mógł mu zdjąć bo on nie wie jak, a jedna listewka może być warta kilkaset złotych :wtf: - fajny rzeczoznawca, ostatecznie pierwsza wycena 1400 złotych (2 sztuki drzwi uszkodzone), biłem się dosyć ostro z nimi ostatecznie 4tyś na konto a drzwi używane w moim lakierze za tysiaka wyrwałem, uszczelki, listwy i wszystko co się tylko dało przełożyłem, no + prawie cały dzień zabawy. Co do ASO jak postraszysz że do im samochód oddasz, to od razu 2x tyle co na początku proponują, ostatecznie przy zderzaku i tak oddałem, tam podpisujesz po prostu im kwity oddania auta, co do reszty oni sami walczą z ubezpieczalnią.

Narazie z podglądu widzę że Warta dala wycenę 727zl i proponują warsztat w Bytomiu... Autem narazie jeżdżę bo serwis ASO w Katowicach może naprawiać dopiero w Styczniu. Oczywiście podpisałem upoważnienie dla ASO by wszystko załatwiali z Wartą...Tak jak pisałem,naprawa bezgotowkowa z oc sprawcy +auto zastepcze z Warty z oc sprawcy... Jak teraz będzie dalej? Rozumiem ze ASO dostanie wycenę Warty i się odwola? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rtfm:Już wszystko wiadomo.

Warta przelała pieniążki na naprawę do ASO:dance2:

W połowie Stycznia odstawiam Moją Piękność na tydzień do serwisu Audi.:a4fan:

Nowe oryginalne części już są w serwisie.:audi:

Całkowity koszt razem z autem zastępczym wyniesie 2500zł + punkty i pewnie mandat, który już dostał sprawca. (możliwy regres z ubezpieczalni sprawcy)

Ucieczka z miejsca zdarzenia nie jest opłacalna.:cygaro:

Detektyw NelsonPL zawsze dorwie sprawce.:hi:

Teraz tylko przyspieszę montaż rejestratorów Audi.:cygaro:

Gdybym je miał zamontowane, szybciej dorwałbym sprawce.

 

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karolek_ust napisał:

Rutkowski przy tobie to jest praktykant 

To pewnie dlatego że lubię filmy i gry o Sherlocku Holmesie. :cygaro:

Policja za dużo nie miała roboty.

Zabezpieczyłem wszystko :)

sherlock-holmes-4470682_1280 (4).jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson jak jesteś trollem i robisz z nas bekę to podaj adres, masz kratę browara u mnie :polew:

lepsze niż stand-up :kox:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BLENDEK napisał:

Nelson jak jesteś trollem i robisz z nas bekę to podaj adres, masz kratę browara u mnie :polew:

lepsze niż stand-up :kox:

Nie robię żadnej beki  Wszystko co piszę to prawda.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci powyginał wydechy przy tej stłucze...powodzenia w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko luźno powiem, że przy takim uderzeniu w wydech mogły się uszkodzić sondy lambda ? warto wykonać ich test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karolek_ust napisał:

Turbina dostała luz wzdłużny od uderzenia

W aso wymienia wszystko spokojnie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kristof91 napisał:

W aso wymienia wszystko spokojnie?

Na sezon letni chyba się wyrobią:eusathink:...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 15:18, pawel72689 napisał:

Na sezon letni chyba się wyrobią:eusathink:...?

W połowie Stycznia będzie gotowy...  Tydzień czasu pośmigam sobie autem zastępczym z OC sprawcy :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy cel po odebraniu auta z ASO::cygaro:

1. Nowe wszystkie wahacze (przód):dance2:

2. Nowe opony Michelin Primacy 4 (17tki-letnie):dance2:

20211223_175102.jpg

michelin-primacy-4-18688-f-f-l700-sk4 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zastępcze zamówione. Będzie podstawione pod ASO:a4fan:

Będzie to albo Audi A4 albo Mazda 6:dance2:

Moja Piękność w tym tygodniu ląduje w ASO na 7 dni:papa:

Wszystko z OC Sprawcy. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...