Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Dev napisał:

wcale nie musi byc czujnik, czasami pierscien magnetyczny na łozysku siada

Nie masz racji. VCDS się nie myli.

Pisze jak byk, że czujnik.

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Nie masz racji. VCDS się nie myli.

Pisze jak byk, że czujnik.

@DevNie znasz się, vcds nie wyświetli błędu pierścienia, więc się nie znasz :D. Szok.. Chłop mnie zadziwił w tym momencie. 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, monthrey12 napisał:

@DevNie znasz się, vcds nie wyświetli błędu pierścienia, więc się nie znasz :D. Szok.. Chłop mnie zadziwił w tym momencie. 

Taa, vcds (oryginalny) się nie zna...

W ASO  też się mylą. :polew:hahahaha

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
W dniu 14.07.2022 o 21:29, NelsonPL napisał:

Wieszak już na swoim miejscu.:dance2::dance::drunk::dance2:

20220714_210706 (2).jpg

20220714_210825 (2).jpg

nelson co to za miks oswietlenia? w fotelach ledy chinki a podsufitka zwykle? troche kuje oczy tej pieknosci

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Mukade93 napisał:

nelson co to za miks oswietlenia? w fotelach ledy chinki a podsufitka zwykle? troche kuje oczy tej pieknosci

Nie nie w fotelach nie ma ledów...

Tak wyszło zdjęcie z niebieskim podświetleniem. Tam jest zwykłe oświetlenie.

Opublikowano

kamelus_ :thumbup1:

Opublikowano
4 godziny temu, Mukade93 napisał:

nelson co to za miks oswietlenia? w fotelach ledy chinki a podsufitka zwykle? troche kuje oczy tej pieknosci

Sa ledy na nogi. Tez tak mialem ori w a5 na nogi led a sufit zwykle

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Taa, vcds (oryginalny) się nie zna...

W ASO  też się mylą. :polew:hahahaha

Ooo kur....a jaki dzban masakra . Chłopie ty tym vcds zrobisz sobie więcej szkód jak myślisz że ci powie co dokładnie . Chyba że masz inną wersję .

 

Może te org pokazują więcej . Wychodzi chłopaki wam błąd wypadania zapłonu , a u Nelsona w vcds pokaże że na cylindrze 4 pękł pierścień zgarniające i powodem wypadania zapłonu jest olej w komorze spalania cylindra 4 haha 

 

 

Ale jak to przeczytałem że pisze jak był czujnik tak się uśmiałem że oranżada z komini się odbiła 

 

 

 

Opublikowano
55 minut temu, kristof91 napisał:

Sa ledy na nogi. Tez tak mialem ori w a5 na nogi led a sufit zwykle

jesli mowisz o b9 to mozliwe, ale b8 przedlift raczej watpie chociaz ultra s4 zadziwia na kazdym kroku to kto wie :dance2:

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
Godzinę temu, Mukade93 napisał:

jesli mowisz o b9 to mozliwe, ale b8 przedlift raczej watpie chociaz ultra s4 zadziwia na kazdym kroku to kto wie :dance2:

Ja u siebie też mam org LED pod fotelami przód 

Opublikowano
1 godzinę temu, Mukade93 napisał:

jesli mowisz o b9 to mozliwe, ale b8 przedlift raczej watpie chociaz ultra s4 zadziwia na kazdym kroku to kto wie :dance2:

B9 ma wszystko w ledzie, a5 8t polift mial na nogi leda a sufit zwykly

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
  • Autor

Już mówię jak jest u mnie.

Jak najbardziej pod fotelami są LEDY.:dance2:

Opublikowano
48 minut temu, NelsonPL napisał:

Już mówię jak jest u mnie.

Jak najbardziej pod fotelami są LEDY.:dance2:

A pod sufitem ciemność. ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Trzeba zainstalować taki:

 

hq720.jpg

Opublikowano

Sufit nie ważny, bynajmniej widać kiedy dywaniki są brudne:polew:

Opublikowano
  • Autor

ULTRA  w serwisie.:cygaro:

Ja śmigam autem zastępczym Toyota Aygo :dance2:

ULTRA jutro będzie gotowa.:cygaro:

Taki mały śmieszny pierdziołeczek. :lol:

 

20220718_154400.jpg

20220718_154436.jpg

20220718_154447.jpg

20220718_154501.jpg

20220718_163853 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Tak się nakręciłes na to auto zastępcze , zdjęcia itp że aż fotel kierowcy z podniecenia uwaliles. 

Opublikowano

Się podnieciłeś tą toyotą aż białe plamy na fotelu zostawiłeś. :V Pewnie kawę ci tak jak w ASO zrobili i dlatego?

Opublikowano

Straszna bida ta Aygo zastępcza, szyby na korbki, manualna klima brak wyświetlacza dotykowego i wiele innych. Jak jeździć takim anty ultra wypasem. :facepalm:. Patrz ja mam taki zastępczy w hiendzie automat, jak mi żona pożycza po bułki :decayed:

IMG_0243.JPG

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, vvalery napisał:

Straszna bida ta Aygo zastępcza, szyby na korbki, manualna klima brak wyświetlacza dotykowego i wiele innych. Jak jeździć takim anty ultra wypasem. :facepalm:. Patrz ja mam taki zastępczy w hiendzie automat, jak mi żona pożycza po bułki :decayed:

IMG_0243.JPG

Aygo bida okropna, masz racje.:thumbup1:

Już odebrałem swoje auto.

Aygo ma beznadziejną klimę i wiele innych wad. Ogólnie moja ocena auta to 0,1/10

Najzabawniejsze jest to, że przez parę sekund nie potrafiłem jechać swoim.

Strach pomyśleć co by było, jakbym tym zastępczym pośmigał z tydzień.:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.