Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to jes jak się dobre części profilaktycznie wymienia. Coś to twoje ASO nie zna się na robocie jak ci sworznie chcą smarować. 

Opublikowano
9 minut temu, pelonek1 napisał:

Żeby sworzeń dokręcić? Od kiedy?

Nelson pisał że skrzypi i wymieniał wahacze i tak dokręca się je w ostatniej fazie na glebie 

Opublikowano
Teraz, ivan1977 napisał:

Nelson pisał że skrzypi

Tylko, że pisał, że mu sworzeń skrzypi ... . W sumie to niech mu tam skrzypi co chce, bo jak wymienia "sprawne" profilaktycznie to ja tego nie komentuję. 

Opublikowano
Teraz, pelonek1 napisał:

Tylko, że pisał, że mu sworzeń skrzypi ... . W sumie to niech mu tam skrzypi co chce, bo jak wymienia "sprawne" profilaktycznie to ja tego nie komentuję. 

Ok tylko skąd pewność że skrzypi sworzeń od nowych wahaczy które wymieniał i gdzie się smaruje sworzeń bo za uj nie wiem chyba że zawieszenie od Nysy mu wjeb….li specjaliści w ASO

Opublikowano
6 minut temu, ivan1977 napisał:

Ok tylko skąd pewność że skrzypi sworzeń od nowych wahaczy które wymieniał

Bo tak mu powiedzieli fachofcy z ASO, tak samo jak uszkodzony czujnik ABS, chociaż ma jeb...tą wiaskę. Ale czujnik wymienili profilaktycznie. 

Opublikowano
4 minuty temu, Rob@k napisał:

Bo tak mu powiedzieli fachofcy z ASO, tak samo jak uszkodzony czujnik ABS, chociaż ma jeb...tą wiaskę. Ale czujnik wymienili profilaktycznie. 

Z tego co zrozumiałem nie robił ani wahaczy ani czujnika w ASO tylko w innym warsztacie. W ASO chciał kupić tylko wiązkę, po tym jak się okazało, że to nie czujnik  

Opublikowano
5 minut temu, Rob@k napisał:

Bo tak mu powiedzieli fachofcy z ASO, tak samo jak uszkodzony czujnik ABS, chociaż ma jeb...tą wiaskę. Ale czujnik wymienili profilaktycznie. 

Vcds nie kłamie 

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał:

Z tego co zrozumiałem nie robił ani wahaczy ani czujnika w ASO tylko w innym warsztacie. W ASO chciał kupić tylko wiązkę, po tym jak się okazało, że to nie czujnik  

Może robił u Pana Juzka w garażu wachacze i wymieniał czujnik, i Ok. Ale pisał że czujnik sprawdzali w ASO. 

Zapomniałem, że tam tylko piję się kawę i wymienia gałkę od biegów. 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

Czujnik zamiennik Boscha, nie z ASO  Wiązkę chciał zamówić w ASO.

Opublikowano
W dniu 17.07.2022 o 11:29, NelsonPL napisał:

Taa, vcds (oryginalny) się nie zna...

W ASO  też się mylą.

To są jego słowa. Chyba że ja rozumiem go inaczej. 

Opublikowano
  • Autor

Co niektórzy nie czytają ze zrozumienie.:facepalm:

Czujnik od ABS (lewy przód) był uwalony.:cygaro:

W tym przypadku VCDS się nie mylił.

Problem jest w tym, że i wiązka jest nieźle uwalona.:P

Już została zamówiona w ASO (będzie do 7 dni)(318dukatów):cygaro:

Jeśli chodzi o to trzeszczenie, to na bank jest to sworzeń.

Dziś mechanicy sprawdzali na warsztacie do którego zawsze oddaje auto (nie ASO)

Mam do nich 100% zaufanie bo robili mi już sporo rzeczy przy aucie.:hi:

Jeden kręcił kierownicą, drugi sprawdzał. Jak złapał ręką coś, to przestało trzeszczeć. Powiedział tylko, że to sworzeń. Jutro jeszcze to rano potwierdzą na 100% jak auto będzie podniesione. :cygaro:

W tej chwili jechałem autem 3km i zero hałasu. Idealna cisza. Czyli jest to spowodowane nagrzaniem się jakiegoś elementu od słońca.:shock3:

Czyżby Moja ULTRA nie lubiła upałów?:eusathink::JC_fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Czytamy ze zrozumieniem. Tylko dalej nie wiem jak stwierdzili na 100% uszkodzenie czujnika przy uszkodzonej wiązce. 

Może trzeba Ultra jeździć tylko zimą. 

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Rob@k napisał:

Czytamy ze zrozumieniem. Tylko dalej nie wiem jak stwierdzili na 100% uszkodzenie czujnika przy uszkodzonej wiązce. 

Może trzeba Ultra jeździć tylko zimą. 

Przy tym samym kole był uszkodzony czujnik i wiązka.

Oczywiście wcześniej potwierdził to elektryk (vcds)

Czujnik był tak zapieczony, że ciężko go było wymontować.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Przy tym samym kole był uszkodzony czujnik i wiązka.

Oczywiście wcześniej potwierdził to elektryk (vcds)

Czujnik był tak zapieczony, że ciężko go było wymontować.

Jak jest uszkodzona wiązka czujnika to nawet jak założysz pozłacany czujnik to i tak będzie dalej błąd czujnika , vcds wskazał błąd czujnika bo nie widzi jego skoro wiązka uwalona . Twój czujnik ABS mógł byc dobry . Zaczyna się wymianę od wiązki skoro wiesz że trafiona a nie od czujnika 

Opublikowano
21 minut temu, karolek_ust napisał:

Jak jest uszkodzona wiązka czujnika to nawet jak założysz pozłacany czujnik to i tak będzie dalej błąd czujnika , vcds wskazał błąd czujnika bo nie widzi jego skoro wiązka uwalona . Twój czujnik ABS mógł byc dobry . Zaczyna się wymianę od wiązki skoro wiesz że trafiona a nie od czujnika 

O tej wiązce pisał już ze 2 miesiące temu ale ASO i VCDS stwierdzili błąd czujnika i tak ma być pomimo że przez uwaloną wiązkę brak komunikacji z czujnikiem wiec co miał wskazać vCDS oczywiście uwalony czujnik 

Edytowane przez ivan1977

Opublikowano

Czyli pewnie masz zjebany sworzeń końcówki drążka kierowniczego skoro wahacze wymieniałeś

Opublikowano
2 minuty temu, kristof91 napisał:

Czyli pewnie masz zjebany sworzeń końcówki drążka kierowniczego skoro wahacze wymieniałeś

Być może lecz pisał że sworzeń wahacza 

Edytowane przez ivan1977

Opublikowano
  • Autor

Sworzeń ale taki co nie byl wymieniany..Dzis auto sprawdzali i pozwolili z tym jezdzic do 1go Zrobią jak będą robić z ABS (wiązka)

Czujnik ABS byl uwalony.

Wymieniony na nowy.

Zaznaczam że trzeszczy w czasie silnego nagrzania auta (jak stoi na słońcu)

Opublikowano

Jak wymieniłeś komplet wahaczy to jak sworzeń został nie wymieniony? :facepalm:. Czujnik ABS jak stwierdzili ze uwalony. Robią cie mechanicy jak młodego. 

Opublikowano
57 minut temu, Rob@k napisał:

Jak wymieniłeś komplet wahaczy to jak sworzeń został nie wymieniony? :facepalm:. Czujnik ABS jak stwierdzili ze uwalony. Robią cie mechanicy jak młodego. 

Jak widzą że się nie zna to mu będą powietrze w kołach zmieniać z letniego na zimowe . Czujnik uwalony pokazal vcds bo wiązka nie pozwala go zobaczyć . Teraz nowy czujnik wsadzili o cooo dalej błąd to musi pan wiązkę zmienić jednak . Co mieli powiedzieć że ich błąd że źle usterkę zdiagnozowali 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.