Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trz

30 minut temu, ivan1977 napisał:

Co trzeba mieć we łbie żeby stworzyć coś takiego ?

Trzeba być kosmitą. :facepalm:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

To pierwszy temat który mnie rozbawił ? Z drugiej strony nie rozumiem tej ciągłej szydery i dokuczania. Kupił sobie chłop samochód, robi go jak chce, za ile chce i gdzie chce, jego sprawa. Fajny wózek ?

Opublikowano
  • Autor

Wiązka ABS (lewy przód) wymieniona.:dance2:

Zrobiony okresowy przegląd auta. Amortyzatory z przodu i z tyłu jak nowe.(zużycie tylko 10%):cygaro::drunk:

AutoHold dziala jak należy.:oklasky:

ABS itd wszystko idealnie.:oklasky:

Zero błędów itd:dance2:

 

20220810_173749.jpg

20220810_173734.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Gdzie na przeglądzie sprawdzają autohold???

Stary jaką ty wode lejesz?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Gdzie na przeglądzie sprawdzają autohold???

Stary jaką ty wode lejesz?

AutoHold sprawdzali w serwisie gdzie montowali wiązkę.:cygaro: Podpinali też do kompa i zero błędów itd

Przegląd okresowy na stacji kontroli pojazdów. :hi:

 

Edytowane przez NelsonPL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas dalej upiększać Moją Piękność :a4fan:

W najbliższych dniach wpadnie::)

 

1.  PDC (przód):cygaro:

2.Sprowadzone z USA (Atlanta) oryginalne projektory :audi: (tylne drzwi):cygaro:

3.Montaż oryginalnych rejestratorów Audi Universal Traffic Recorder (Przód i tył):cygaro:

4.Nowa oryginalna osłona komory silnika i silnika.:cygaro:

20220611_213845 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Czas dalej upiększać Moją Piękność :a4fan:

W najbliższych dniach wpadnie::)

 

1.  PDC (przód):cygaro:

2.Sprowadzone z USA (Atlanta) oryginalne projektory :audi: (tylne drzwi):cygaro:

3.Montaż oryginalnych rejestratorów Audi Universal Traffic Recorder (Przód i tył):cygaro:

4.Nowa oryginalna osłona komory silnika i silnika.:cygaro:

20220611_213845 (2).jpg

3.Montaż oryginalnych rejestratorów Audi Universal Traffic Recorder (Przód i tył)

A gdzie go masz ,za grillem bo na szybie nie widać go chyba ,że znów czarujesz jak Aladyn o tych twoich modach 

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

3.Montaż oryginalnych rejestratorów Audi Universal Traffic Recorder (Przód i tył)

A gdzie go masz ,za grillem bo na szybie nie widać go chyba ,że znów czarujesz jak Aladyn o tych twoich modach 

 

Napisane wyraźnie, że to będzie montowane.:facepalm:

Czytanie ze zrozumieniem nie boli.:cygaro:

Opublikowano

Od roku montujesz na dniach więc myślałem że w końcu nastała ta chwila 

Opublikowano
Teraz, karolek_ust napisał:

Od roku montujesz na dniach więc myślałem że w końcu nastała ta chwila 

:grin:

Opublikowano

W końcu statek że Stanów dopłyną. Ta telenowela dalej trwa :facepalm:

Opublikowano

Może czas ściągnąć z neta fotki a4 b9, założyć nowy temat i napisać "już niedługo nowa piękność"

Opublikowano
3 godziny temu, Awra napisał:

Może czas ściągnąć z neta fotki a4 b9, założyć nowy temat i napisać "już niedługo nowa piękność"

Kolega czeka na b10 ultra 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Kolega czeka na b10 ultra 

Na nic nie czeka.:)

Mam to co chciałem i zmieniam swoją AUDI S4 ULTRA według swojego planu.:cygaro:

Ps. To moja pasja.:dance2:

Opublikowano

Elegancko:hi:

Opublikowano

za***ista mi pasja. Czekać pół roku na jakieś lampki do drzwi, przepłacić za nie 5x i jechać do aso żeby je zamontowali :glupek2::glupek2::glupek2:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Tomek_091019 napisał:

za***ista mi pasja. Czekać pół roku na jakieś lampki do drzwi, przepłacić za nie 5x i jechać do aso żeby je zamontowali :glupek2::glupek2::glupek2:

Jak już to nie lampki tylko projektory.:facepalm:

Nic nie przepłacam bo w USA cena jest niższa niż czasami były w Niemczech (850-1400) :)

Zamawiając w USA wyszło niecałe 700 z wysyłką. Więc cena jest normalna.:hi:Oczywiście oryginały z salonu Audi (ASO)

Tak jak z przodu taki i z tyłu montaż samodzielny bo to prosta sprawa. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Miłe odkrycie w moim ULTRA.:dance2:

Mam doposażony system nagłośnienia.:banan:

Dodatkowo jest głośnik centralny, subwoofer, mocniejszy tuner radiowy. (głęboki bass)

Wszystkich jest 10 głośników.:drunk::dance2:

 

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Jak już to nie lampki tylko projektory.:facepalm:

Nic nie przepłacam bo w USA cena jest niższa niż czasami były w Niemczech (850-1400) :)

Zamawiając w USA wyszło niecałe 700 z wysyłką. Więc cena jest normalna.:hi:Oczywiście oryginały z salonu Audi (ASO)

Tak jak z przodu taki i z tyłu montaż samodzielny bo to prosta sprawa. :cygaro:

a teraz przeczytaj nam co jest napisane na tych "łoryginalnych projektorach". Made in gdzie? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.