Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 2014 misano red


xaldis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam Wam moje a5:

> 2.0tdi 177km,

>polski salon,

>s-line,

>radar (line assist, aktywny tempomat),

>koła 19' rotor :banan:

 

20200908_172202.jpg

 

 

20200912_150032.jpg

20200901_200244.jpg

20200912_145849.jpg

Edytowane przez xaldis
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna piątka na forum. Czerwony na żywo robi fajną robotę w tej budzie. Dawaj foty wnętrza :good:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdjęcia wnętrza w pierwszym poście :wink: Ścięta kiera, manual, rozbudowane MMI, czarna podsufitka, siedzenia s-line (skóra + alcantara), bezkluczykowy dostęp :cool1:

Edytowane przez xaldis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie raczej kosmetyczne rzeczy, na wiosnę będę chciał chipować na 200km~,  przyciemnić szyby i obkleić znaczki(jeszcze pod znakiem zapytania)/grill/ramki/dekory wewnątrz na czarno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych zdjęć ;)

 

Mam 4 pytania:

1)  Gałka - gdzie najlepiej zamówić nową? Srebrna obwódka mi się starła, chciałbym wymienić. Są jakieś różne rodzaje, czy wszystkie mają te same wymiary?

2) Charakterystyczny pisk przy zaciąganiu/spuszczaniu ręcznego. Słyszałem taki sam już w wielu A4/A5. Czy jest na to jakaś rada?

3) Czy spotkał się ktoś z Was ze skrzypieniem kiery ? Jest to prawie niezauważalne, ale od czasu do czasu słyszę dźwięk, który jest tylko wewnątrz kabiny, przy różnych kątach skrętu, czasami słychać, innym razem już nie.

4) Chip tuning - co w miarę bezpiecznie mogę osiągnąć z 2.0 tdi 177km?

 

20200923_174457.jpg

20200926_164616.jpg

20200923_174611.jpg

Edytowane przez xaldis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gałke zmiany biegów w ASO jeżeli cena nie gra roli. Czasami tu na forum ma ktoś do sprzedania. A jak nie to portale aukcyjne. Ty masz gałkę s-line i do manualnej jest tylko 1 s-line gałka (z resztą do automatu też). Wszystkie mają te same rozmiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :kox: Jak koledzy wyżej pisali wywal chromy i daj jakiś grill w stylu RS5. Nic tu więcej modzić nie trzeba:thumbup1: Jakbyś chciał jakiś większy i reprezentatywny hebel to pisz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Albo szukaj exclusiva. Nie łatwo ją dostać, ale do czerwonego auta posowałaby idealnie :cool1:

oem_audi_a4_a5_q5_alu_shift_knob_-_gear (1).jpg

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ! Zamówiłem ;) Z chromami na pewno coś podziałam na wiosnę, autko dopiero od miesiąca u mnie, muszę zrobić rozeznanie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, liquid8p napisał:

1. Albo szukaj exclusiva. Nie łatwo ją dostać, ale do czerwonego auta posowałaby idealnie :cool1:

oem_audi_a4_a5_q5_alu_shift_knob_-_gear (1).jpg

Do czego szły takie gałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie takie zamówiłeś to do każdego. To był pakiet wyposażenia exclusiv (Audi Exclusive Line) kosztowało dla A4 3.500 €.

Zawierało między innymi czarną podsufitkę, skórzane fotele Valcona (po bokach czarne w środku albo srebrne, czerwone albo żółte. Dopasowane pod kolor szwy na kierownicy i gałce zmiany biegów. Dopasowane pod kolor obszycia dywaników, dokory szczotkowane alu albo opcjonalnie czarne piano, listwy progowe Audi exclusive. 

 

20201003_105648.jpg

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 22:41, xaldis napisał:

Kilka nowych zdjęć ;)

 

Mam 4 pytania:

1)  Gałka - gdzie najlepiej zamówić nową? Srebrna obwódka mi się starła, chciałbym wymienić. Są jakieś różne rodzaje, czy wszystkie mają te same wymiary?

2) Charakterystyczny pisk przy zaciąganiu/spuszczaniu ręcznego. Słyszałem taki sam już w wielu A4/A5. Czy jest na to jakaś rada?

3) Czy spotkał się ktoś z Was ze skrzypieniem kiery ? Jest to prawie niezauważalne, ale od czasu do czasu słyszę dźwięk, który jest tylko wewnątrz kabiny, przy różnych kątach skrętu, czasami słychać, innym razem już nie.

4) Chip tuning - co w miarę bezpiecznie mogę osiągnąć z 2.0 tdi 177km?

 

20200923_174457.jpg

20200926_164616.jpg

20200923_174611.jpg

Jeśli chodzi o serię 177 km to rozsadnie6z rezerwą ok. 210 km przy "zdrowym" silniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomafx napisał:

Jeśli chodzi o serię 177 km to rozsądnie z rezerwą ok. 210 km przy "zdrowym" silniku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy update  ;)

Czy poleci ktoś dobrą firmę w okolicach kujawsko-pomorskiego do chipowania tego mojego 2.0 177km :P ? Chciałbym się za to zabrać na wiosnę.

20210122_171041.jpg20201112_213714.jpg20210130_163552.jpg

Edytowane przez xaldis
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...