Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, SzczepSon napisał:

SWAP hamulców z S4 (widziałem jakiś czas temu jeden z użytkowników wystawiał zregenerowane zestawy, ale mi umknęło. Nie ma ktoś?

@rs dziadek

Opublikowano
2 godziny temu, SzczepSon napisał:

-SWAP hamulców z S4 (widziałem jakiś czas temu jeden z użytkowników wystawiał zregenerowane zestawy, ale mi umknęło. Nie ma ktoś?

@rs dziadek , ale @Dev też ogarnia temat.

2 godziny temu, SzczepSon napisał:

- Stabilizatory przód +tył RS4 (jak obecnie cenowo bo wiadomo, że inflacja zapierdziela. I czy w ogóle są do dostania)

3,0 TDI ma tą samą wagę, ale nie wiem czy nawet H&R robi podobnie.

Opublikowano
  • Autor

Ale gdzieś czytałem że mimo tej samej wagi różnica jest wyczuwalna, miedzy rs4 a 3.0
Widzialem zestawy stabilizatorów eibach właśnie przeciwko przechyłom, ale nie wiem jak to zdaje egzamin.

Opublikowano

Kupowalem ostatnio zestaw stabilizatorów z S4. Zestaw stabilizatorów H&R na ich stronie ponad 2000 zl

Opublikowano
  • Autor

S4 wystarczy, żeby poczuć różnicę względem serii? Ile dałeś, jeśli to nie tajemnica?

 

Opublikowano

Jest duża różnica. Przód się lepiej słucha. Za komplet dałem 400

Opublikowano
  • Autor

Może faktycznie warte świeczki, bo na rs4 to teraz marzenie ściętej głowy. Dziękuję za opinię

Opublikowano
12 godzin temu, SzczepSon napisał:

Ale gdzieś czytałem że mimo tej samej wagi różnica jest wyczuwalna, miedzy rs4 a 3.0
Widzialem zestawy stabilizatorów eibach właśnie przeciwko przechyłom, ale nie wiem jak to zdaje egzamin.

RS4 = 3.0tdi, to jest ten sam stabilizator na przód, niczym się nie różni.
8E0411309N

Tył na ten moment nie osiągalny z RS4, możesz szukać 20mm z S4. RS4 ma 22mm. H&R do wersji S4 też ma 20mm na tył, dopiero z RS4 zestaw od H&R ma 22mm.

Opublikowano
1 godzinę temu, Patryk14 napisał:

Tył na ten moment nie osiągalny z RS4, możesz szukać 20mm z S4. RS4 ma 22mm. H&R do wersji S4 też ma 20mm na tył, dopiero z RS4 zestaw od H&R ma 22mm.

1BV ma 18 mm?

Opublikowano

18mm (1BE, 1BV) - 8E0511409AQ
20mm (S4 - 1BD) - 8E0511409AJ
22mm (RS4 - 1BD) - 8E0511409AL

Opublikowano
  • Autor

Kompletujemy graty :D

plasterek miodu, bo byla taka fanaberia.

felgi przyjechały, żeby się dobrze komponowały z zestawem od @rs dziadek

W poniedziałek wysyłam paczkę do Geremiego i zaczynam odliczanie do hybrydy :D

jeszcze dziś pojadę po oponki,to w poniedziałek założę kola i zmierze jaki dystans potrzebny.

 

 

No i będzie jeszcze jeden smaczek, ale to tajemnica. Mam nadzieję że się uda...

20220507_151548.jpg

20220507_111031.jpg

Edytowane przez SzczepSon

Opublikowano
  • Autor

Koła już na aucie, ten sezon jeszcze na 225 oponce, ale na przyszły trzeba będzie zejść na 215.

 

Jakie macie dystanse macie przy et43 8cali felgi? 

20220509_190024.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, SzczepSon napisał:

Jakie macie dystanse macie przy et43 8cali felgi? 

Widzę, że masz felgę, którą miał na stanie mój wóz według VIN. tj. multispoke 8Jx18 ET43. Przymierz ile brakuje Ci do rantu błotnika i będziesz wiesz wiedział. ;) 

Opublikowano
  • Autor

Wiem że mogę zmierzyć, ale pyt na jakich ludzie jeżdżą :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.05.2022 o 15:38, SzczepSon napisał:

 No i będzie jeszcze jeden smaczek, ale to tajemnica. Mam nadzieję że się uda...

 

No to ten... udało się. Byla promocja na taborety w Ikei.

20220510_161650.jpg

Opublikowano

8J ET43 przód 13mm tył 15mm dystans przy gumie 225/40

IMG_20220430_185903.thumb.jpg.605d46d4403ea6f825668531c79a7481.jpg

Opublikowano

Super stołki! 

Poprzednie z tego co widzę miałeś sporty w speedzie z pełną elektryką?

Daj znać po montażu jak komfort względem slajnowych 

Opublikowano
  • Autor

Komfort zdecydowanie na plus. Są głębsze bardziej cie otulają i minimalnie bardziej miękkie.

Wcześniej miałem sline z elektrycznymi lędźwiami, teraz jest full elektryka. Zmiana zdecydowanie na plus. Jedynie stan tych recaro trochę gorszy niż poprzednich stołków.

Opublikowano
  • Autor

No to mały update środka jeszcze przed sprzątaniem.

 

Siadły recaro w czarnej skórze, grzane i full el. sterowane. Skóra w średnim stanie, ale z czasem ją ogarnę, mam nadzieję. Cenowo wyszło jakoś w połowie ceny igieł więc ja jestem zadowolony. Mały detailing wnętrza będzie jak skończę już ze wszystkim.

Do tego świeżo obszyta kierownica sline multifunkcja, bez modyfikacji obszyta jak oni.

Mieszek z gałka obszyty na nowo, gałka niestety bez perforowanej skóry, ale trudno.

 

Zostało mi ogarnąć prawdziwe 2din  i dać ręczny do obszycia i myślę że na tym etapie się chwilę zatrzymam.

20220520_232925.jpg

20220520_232937.jpg

20220520_232947.jpg

20220520_233001.jpg

20220520_233023.jpg

20220520_233044.jpg

Edytowane przez SzczepSon

Opublikowano

Porównując komfort względem kubłów sline,a RECARO to które są wygodniejsze fotele ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.