Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Czy nie potrzebujesz już esp? Chciałbym mieć tam uchwyt na napoje i chciałbym zatrzymać esp ...

Opublikowano

@pety kJa u siebie zamontowałem w schowku przycisk od esp. Trzeba wyciąć otwór i przedłużyć kabelki. 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano

 

a co powiesz na zamontowanie go z a6 gdzieś w desce rozdzielczej?

 

4F0 927 134 

a mozno vw polo

5K0 927 117 1KD 927 117

 

instalacja elektryczna wygląda identycznie.

Edytowane przez pety k

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, pety k napisał:

 

a co powiesz na zamontowanie go z a6 gdzieś w desce rozdzielczej?

 

4F0 927 134 

a mozno vw polo

5K0 927 117 1KD 927 117

 

instalacja elektryczna wygląda identycznie.

Z tego co widziałem, niektórzy montują przycisk w popielniczce albo gdzieś pod kierownicą, jakbyś się uparł to pewnie i wmontowałbyś go gdzieś w tunelu. W desce musiałbyś rzeźbić i niewiadomo jaki byłby efekt końcowy. Wszystko zależy od Ciebie :cheesy:

Opublikowano
święta prawda. Spróbuję coś wymyślić

 

Edytowane przez pety k

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pogoda dopisała, więc umyłem i wywoskowałem brudasa, w końcu jakoś wygląda :cheesy:

IMG_20210106_130259.jpg

IMG_20210106_130312.jpg

Edytowane przez dedpad

Opublikowano

Wygląda super ;) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dialog napisał:

Wygląda super ;) 

Dzięki! :thumbup:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kupiłem komplet nowych opon zimowych Nokian WR D4 225/45/17. W weekend montaż :cheesy:

IMG_20201124_115004.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na liczniku za kilka kilometrów wybije 150k, a więc przyszła pora na wymianę oleju i filtrów. Od początku lany był 5w30, a dzisiaj postanowiłem zmienić na 5w40. Po odpaleniu wydaje się, że silnik chodzi troszke ciszej, za parę dni test na autostradzie :cheesy:

IMG_20201219_133558.jpg

Zastanawiam się co zrobić ze starym filtrem powietrza K&N, czy go wyczyścić i założyć przy kolejnej wymianie, czy nie bawić się w czyszczenie tylko zakładać zawsze nowy filtr :eusathink:

IMG_20201219_140951.jpg

Wymieniłem też podswietlenie rejestracji, lampki świecą jak wsteczne :grin:

IMG_20201219_181842.jpg

A tutaj ostatni jesienno zimowy strzał z moją Lubą :wub:

IMG_20201206_153919.jpg

Pozdrawiam :siema:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, bardzo zadbany egzemplarz.. Nie wolałeś zakupić innych alufelg na lato jakiejś ciekawej 18' a 17 zostawić na zimę? Planujesz dokleić znaczek na klapie osobiście wolę ze znaczkiem pozdr

Opublikowano

Czujesz jakąś różnice po założeniu nowego filtra powietrza k&n

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Kamil-Bex napisał:

Witam, bardzo zadbany egzemplarz.. Nie wolałeś zakupić innych alufelg na lato jakiejś ciekawej 18' a 17 zostawić na zimę? Planujesz dokleić znaczek na klapie osobiście wolę ze znaczkiem pozdr

Dzięki! Ten wzor felgi bardzo mi się podoba i jak dla mnie pasuje do b6 i komfort jazdy jak na polskie drogi jest dosyć dobry. W przyszłości pewnie jakaś większą felga wpadnie, ale to raczej ostatnia pozycja, która chce zmieniać w tym aucie. Co do loga, na pewno wróci na klapę, ale na wiosnę planuje zrobić polerke i zabezpieczyć lakier ceramiką, więc póki co nie ma sensu go przyklejać 

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Kamil-Bex napisał:

Czujesz jakąś różnice po założeniu nowego filtra powietrza k&n

Teraz założyłem filtr Mann i wydaje mi się, że na K&N lepiej się zbierała od dołu, ale może sobie wmawiam, sam już nie wiem :grin: Na pewno nie ma duzej różnicy

Opublikowano

Piękny kolor. Niby czarny, a z bliska zdziwienie. Listwy S4 robią robotę..

Co do zderzaka.. W czym ten od S4 jest fajniejszy od S-line? :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Krzysiek15255 napisał:

Piękny kolor. Niby czarny, a z bliska zdziwienie. Listwy S4 robią robotę..

Co do zderzaka.. W czym ten od S4 jest fajniejszy od S-line? :)

No lakier jest naprawdę super, im mocniej słońce świeci tym bardziej robi się fioletowy. Jak dla mnie listwy i zderzaki od S4 zmieniaja kompletnie wygląd tego samochodu i nadają mu charakteru.

A czy zderzak S-Line czy S4 jest fajniejszy to już raczej kwestia gustu, zdecyduj sam :cheesy:

S-LineIMG_20201229_224820.jpg

S4IMG_20201229_224838.jpg

Opublikowano

Tak teraz patrzę, to zderzak z s4 ma ładniejsze grille i kratki boczne. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Krzysiek15255 napisał:

Tak teraz patrzę, to zderzak z s4 ma ładniejsze grille i kratki boczne. :naughty:

Też tak uważam :thumbup: 

Witam w gronie zwolenników body S4 :cheesy:

Opublikowano

Szykuje się kolejna konkretna fura na forum ? i to jeszcze w takim niespotykanym kolorze! 

Brwwo za podejście do tematu, będę zaglądał ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Szykuje się kolejna konkretna fura na forum ? i to jeszcze w takim niespotykanym kolorze! 

Brwwo za podejście do tematu, będę zaglądał ?

Dzięki za dobre słowo!

Pomysłów i chęci na nowe mody nie brakuje, wszystko zależy od funduszy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.