Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajnie zrobiona  b6, widać dbałość o szczegóły :thumbup1:

 

No i ten kolor mega ciekawy, robi robotę szczególnie tak utrzymany... 

 

Oby służył jak najdłużej, bezawaryjnie ! :hi:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.05.2024 o 19:27, Sebalbn napisał(a):

Bardzo fajnie zrobiona  b6, widać dbałość o szczegóły :thumbup1:

 

No i ten kolor mega ciekawy, robi robotę szczególnie tak utrzymany... 

 

Oby służył jak najdłużej, bezawaryjnie ! :hi:

Dzięki! :drinks:

Staram się żeby babcia jakoś wyglądała :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

199kkm na liczniku więc przyszedł czas na większy serwis:

1. wymiana rozrządu przód:

- pompa wody Hepu

- zestaw paska CONTITECH 

2. czyszczenie miski olejowej i smoka

3. wymiana oleju i filtra oleju:

- olej Liqui Moly Synthoil High Tech 5w40

- filtr oleju Mann (W940/66)

4. wymiana oleju w skrzyni biegów:

- olej RAVENOL MTF‑2 75W‑80

5. wymiana filtra paliwa:

- filtr paliwa 8E0201511L

6. wymiana paska osprzętu

7. wymiana plecionki wydechu 

IMG20240609131106.thumb.jpg.14671a7f13d721782381b91249c1a8ee.jpg

IMG_20240701_170136.jpg.2ebb03b64076a00378a9622076259636.jpg

 

Dodatkowo ostatnio przestała chłodzić klimatyzacja, a była nabijana dwa lata temu, więc zdecydowałem wysłać ją na konkretny serwis:

1. wymiana chłodnicy klimatyzacji (okazało się, że były wycieki)

2. wymiana osuszacza 

3. wymiana dyszy rozprężnej 

4. wymiana czujnika klimatyzacji na oryginalny (zamiennik w deszczowe dni lub po myjni powodował włączanie Econ)

5. wymiana oringów

6. napełnienie klimatyzacji i sprawdzanie szczelności 

IMG20240630190024.thumb.jpg.fb0c273223f63a9187ab6b9a55e1f521.jpg

Teraz chłodzi aż miło :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało mi się skompletować wszystkie dokładki, może założę je jeszcze w tym sezonie jak będzie trochę czasu :decayed:IMG20240929202938.thumb.jpg.7c4ce2c8805aeb2c25fa27f1536c685d.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na liczniku 209kkm, a więc czas na serwis olejowy:

- olej Liqui Moly Synthoil High Tech 5w40

- filtr oleju Mann (W940/66)

- filtr powietrza Mann (C27 192/1)

IMG20250228144207.thumb.jpg.c01011ca004d7a5c700fb5dca4adf55e.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie zmieniła mi się koncepcja przedniej dokładki i kupiłem Maxtona :cheesy:IMG_20250319_141052.thumb.jpg.9cb373bab4e15ce95b0a9df2891d0002.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne wozidło, szczególnie podoba mi się ta kiera z a4 b9, możesz napisać czy było dużo dłubania, żeby ją ogarnąć? Czy poduszka działa itd. Od razu się przyznaję, że nie czytałem całego tematu :)

Opublikowano

Bywasz czasem na Górnym Śląsku? Szukam od dłuższego czasu w mojej okolicy kogoś, kto miałby felgi o takich parametrach, jak te z Q5, bo u mnie wszystko na milimetry i muszę mierzyć zanim na cokolwiek się zdecyduję, a korci mnie podobna felga na zimę.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.04.2025 o 21:33, devey napisał(a):

Piękne wozidło, szczególnie podoba mi się ta kiera z a4 b9, możesz napisać czy było dużo dłubania, żeby ją ogarnąć? Czy poduszka działa itd. Od razu się przyznaję, że nie czytałem całego tematu :)

Dzięki! W kierownicy mam podłączaną póki co tylko poduszkę, trzeba było zmienić taśmę i kostkę. Żeby działała reszta trzeba jakiś moduł od Chińczyków ale jeszcze do tego nie dopłynąłem.

 

W dniu 3.04.2025 o 18:59, afroo. napisał(a):

Bywasz czasem na Górnym Śląsku? Szukam od dłuższego czasu w mojej okolicy kogoś, kto miałby felgi o takich parametrach, jak te z Q5, bo u mnie wszystko na milimetry i muszę mierzyć zanim na cokolwiek się zdecyduję, a korci mnie podobna felga na zimę.

Zwykle tylko przejazdem, jak jadę A4 do Zakopca albo wracam do Wrocka.

Opublikowano

Przymierzałem się do felg z Q5 już kilka lat temu, ale jak mierzyłem na swoim aucie (aktualnie mam 8,5j et50 i dystans z przodu  10mm, czyli finalnie et40 i jeszcze trzeba uwzględnić 0,5 cala większą szerokość, czyli finalnie jakbym miał et33 przy 8j) wychodziło mi, że ta felga będzie z przodu wystawać. Jak jest w rzeczywistości?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, KamusV6 napisał(a):

Przymierzałem się do felg z Q5 już kilka lat temu, ale jak mierzyłem na swoim aucie (aktualnie mam 8,5j et50 i dystans z przodu  10mm, czyli finalnie et40 i jeszcze trzeba uwzględnić 0,5 cala większą szerokość, czyli finalnie jakbym miał et33 przy 8j) wychodziło mi, że ta felga będzie z przodu wystawać. Jak jest w rzeczywistości?

Felga jest minimalnie schowana, można powiedzieć, że prawie na równo z nadkolamiIMG20250407135155.thumb.jpg.b3311b8d78c3a2fd7a466a83eeb802f8.jpgIMG20250407135203.thumb.jpg.3df49ca830a2a0ef65eb432ce6819298.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zajączek w tym roku był bardzo hojny :decayed:IMG20250421183226.thumb.jpg.0e04187f5cbba49d5f2dce9192256892.jpg

Opublikowano

Nie sądziłem, że ktoś będzie na tyle zdesperowany, żeby go wziąć za te pieniądze ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Langista napisał(a):

Nie sądziłem, że ktoś będzie na tyle zdesperowany, żeby go wziąć za te pieniądze ?

Taniej raczej nie będzie, chyba, że się trafi na jakąś mega okazję 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładki pomalowane w kolor auta, wydaje mi się, że będzie lepszy efekt niż z Black piano :eusathink:IMG20250608181117.thumb.jpg.f5ac59a6138f1d548d7855b7819aeef9.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dokładka przednia i tylne splitery na miejscu :naughty:IMG20250629172743.thumb.jpg.15a30ead8f462e7a0bf2445b32eddbda.jpgIMG20250629172818.thumb.jpg.92287ce4fbd495c436d6cc4709294a00.jpg

 

Dokładki podprogowe mają miejsca na śruby i wycięcia pod lewarek w innych miejscu, więc czeka mnie mała rzeźba i muszą trochę poczekać na montaż :cry:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

220kkm na liczniku więc nadszedł czas na wymianę oleju i filtrów IMG20260301142208.jpg

Dokładka Maxtona powiedziała papa po spotkaniu z bryłami lodu na drodze facepalmIMG20260301144455.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.