Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko jaki jest sens żeby przerabial? B6 z przyciskami też maja takie funkcje jak te z b7. Nie wiem czy maja czujnik deszczu ale żeby to dzialalo w b6 to pewnie modul centralnej elektryki trzeba zmieniać jeśli w ogole moze to działać. Dodatkowo te wszystkie żele itp pod czujnik deszczu...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

B6 jest bez czujnika deszczu.

Opublikowano

chcialem zabrac sie do jakiego modzenia uchwytu od zwyklego lusterka od B6 na lusterko do B7.

jednak po zdjeciu lusterka z kulki uchwytu nie moge w zaden sposob ruszyc.

Czy mozliwe ze jest on na stale przyklejony do szyby (uchwyt z kulka)?

Opublikowano

Tylko jaki jest sens żeby przerabial? B6 z przyciskami też maja takie funkcje jak te z b7. Nie wiem czy maja czujnik deszczu ale żeby to dzialalo w b6 to pewnie modul centralnej elektryki trzeba zmieniać jeśli w ogole moze to działać. Dodatkowo te wszystkie żele itp pod czujnik deszczu...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

MCE Z B7 działa w b6 bez żadnych problemów (oczywiście po przerobieniu instalacji). Oprócz czujnika deszczu w końcu w pełni korzystam z funkcji auto, przy okazji wyskoczyło lustro z kompasem.

Edytowane przez Bromchit

Opublikowano

Opcja Auto w B7 ma niby więcej możliwości?

Opublikowano

Opcja Auto w B7 ma niby więcej możliwości?

Chodziło mi, że w B7 MCE obsługuje drl.

Opublikowano

Jako, że moje lusterko się rozlało i muszę kupić inne (mam sam fotochrom, bez innych czujników na szybie). Na allegro takie samo prawie 200zł...

Czy mogę kupić inne fotochomowe, tak, żeby przełożyć sam wkład? Porównałem np dzisiaj z lusterkiem z Ibizy 2007 fotochrom i rozmiar samego szkła identyko. Ale tam dochodzą do szkła 3 kable a u mnie 4(nie otwierałem obudowy tego z ibizy, nie mogłem porównać lepiej).

Czy lusterko np z A8 lub innego auta podejdzie? Albo z A4 tylko z większą ilością czujników.

Opublikowano

.

Czy lusterko np z A8 lub innego auta podejdzie? Albo z A4 tylko z większą ilością czujników.

podejdzie tylko musi miec małe mocowanie

np

mirrorF.JPGmirrorR.JPG

Opublikowano

nie znalazlem nadal odpowiedzi na moje pytanie (nawiazujac do powyzszego postu): ja tez mam male mocowanie ale czy mozliwe ze caly uchwyt lusterka w A4 B6 jest na stale przyklejony do szyby?

Opublikowano

Jako, że moje lusterko się rozlało i muszę kupić inne (mam sam fotochrom, bez innych czujników na szybie). Na allegro takie samo prawie 200zł...

Czy mogę kupić inne fotochomowe, tak, żeby przełożyć sam wkład?

jak jest identyko to tak :wink:

Opublikowano

Hmm, kształt to jedno. Ale czy będzie to działało jak przylutuję kabelki do szkła? Bo wydaje mi się, że w Audi ściemniało się na inny kolor jak w np Ibizie(ciemny granat). Elektronika w lusterkach na bank będzie inna (inne położenie czujników, u mnie brak włącznika, kontrolki). Moje lustro to 4B0857511C.

Z A8 fotochrom jest za 25zł, więc jest o czym myśleć... czyli jak kształt się zgadza to brać w ciemno?

Wybacz, że się tak dopytuję, ale ostatnio tyle wydatków z autem, że wolę być pewien...

Opublikowano

W lusterku nic się nie lutuje.

Na brzegu masz taki grzebień w którym siedzą kabelki idące z płytki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No i te 2 kabelki trzeba będzie przelutować jak będę wymieniał samo szkło. Elektronika jak wspomniałem wcześniej nie pasuje. Chodzi mi o samo szkło czy pasuje z innych aut jak Exeo, A8 lub inny fotochrom VAG.

Opublikowano

Nie trzeba nic lutować, wysuwa się tylko te kabelki

b6aa7fc23715342fd6a53d727c48feae.jpg3ebbe3206aa44dc8d8f74fdb7e0e545c.jpge3058a07f94aabb91f607f0979b67096.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kurde, nie chcę teraz skłamać, ale u mnie były chyba lutowane do tego grzebienia (nie stanowi to problemu dla mnie, jestem elektrykiem- sprawdzę z ciekawości) ale samo szkło. No nic, kupię to za 25zł z A8, Może zadziała. Po prostu nie wiem czy napięcia będą się zgadzały itp.

A na jaki kolor ściemnia się Wam lusterko?

Edytowane przez golfagn

Opublikowano

może ktoś dla pewności styku? nie wiem.

Ten grzebień ma specjalnie profilowaną blaszkę i tak samo jest na kabelku, by mimo wszystko był cały czas dobry styk. Szczególnie dobrze to widać na drugim zdjęciu.

co do koloru to ja mam na zielono...

Opublikowano

LUSTERKO można rozebrać.
I to dosyć łatwo.

W takim razie jak sie do tego zabrać? Jest na zaczepach? Jak zabrać się za te zaczepy?

Dzieki z góry! :)

Opublikowano

Ramka dookoła szkła-> na widocznym łączeniu cześci podważasz kartą kredytową lub może masz sprzęt do rozdzielania plastikowych rzeczy na zaczepach (można spokojnie płaskim śrubokrętem, ale trochę porysuje się obudowa, warto zacząć od górnej części).

Edytowane przez golfagn

Opublikowano

Dokładnie, otwierasz tak jak każdy pilot z tv czy dvdf805e1320be2a111aa870460b2e77eeb.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki wielkie Panowie, myślę że z odczepieniem ramienia już sobie dam jakoś radę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.