Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP uszkodzonego silnika BLB na BKD


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :hi:

koledzy a co z podłaczeniem elektryki z silnika BLB na BKD nic nie trzeba ustawic ani rzestawic w oprogramowaniu auta wtryski z silnika BKD sa widoczne i auto dopali jak z oryginalnym silnikiem BLB?

PYTAM BO SAM BEDE ROBIL TAKIEGO SWAPA W TYM TYGODNIU I ZBIERAM INFO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! :hi:

panowie nie chce zakladac nowego watku.moje pytanko na temat silnika 2.0 PD z oznaczeniem BKD rocznik auta to 2006rok sierpien. czy to silniczek bez awaryjny?? juz chyba nie ma w nim tych walko wyrownowarzajacych ?? czy to dobry wybor?? :mysli:

auto chce kupic na dniach zalezy mi na szybkich wskazowkach od was. :notworthy:

dzieki wielkie!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKD ma pompę oleju taką jak jest w 1.9

dzieki antonio

mam nadzieje to dobry wybor...[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:06_________________________________________________

BKD ma pompę oleju taką jak jest w 1.9

dzieki antonio

mam nadzieje to dobry wybor...

a cos wiecej mi ktos moze powiedziec na ten temat??cos slyszalem na temat pekajacych glowic tych bkd? prawda to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKD ma pompę oleju taką jak jest w 1.9

dzieki antonio

mam nadzieje to dobry wybor...[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:06_________________________________________________

BKD ma pompę oleju taką jak jest w 1.9

dzieki antonio

mam nadzieje to dobry wybor...

a cos wiecej mi ktos moze powiedziec na ten temat??cos slyszalem na temat pekajacych glowic tych bkd? prawda to?

W BKD przed 2006r były problemy z głowicami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ja już też ,mogę się cieszyć za***istym 2.0 TDI :good:

SWAP zrobiony i teraz się jezdzi ze spokojną głową :naughty:

Podziękowania dla TUNE UP Z GDAŃSKA

Po odebraniu Autka od nich lata jak nowe :evil:

P.S. dla tych co mają,będą mieli i rozsypał im się napęd- PRZERABIAJCIE NAPĘD I NIE RENEGERUJCIE BO TO I TAK NIC NIE DA.POMOŻE TYLKO SWAP

Ja też myślałem że mój napęd jest wieczny :no: a okazło się co innego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak naprawde po co wam te wałki wyrównoważające??? AVF/AWX i pochodne nie miały i chodzą jak ''ta lala''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi a4 b7 BLB z 2005r jest to sliczne auto do którego mam sentyment ładne czarne S-linie bogato wyposażone jednak ma już przejechane 320.000km a teraz muszę w nim wymienić rozrząd jednak zastanawiałem się

nad zmianą silnika na BKD czy jest ktoś kto może zrobić taką przekładkę z okolic woj.świetokrzyskiego bo pisałem już do firmy USA CAR SERVICE C.E nawet byłem już wstępnie umówiony na taką przekładkę ale po jakimś czasie przestali odpisywać i nie odbierają telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest miejsce na tego typu zapytania. Pytaj w watkach dotyczących lokalnych spotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czeka mnie swapik właśnie przyjechałem lawetą. 500 km do serwisu mi brakło i nic by się nie stało, odpadł mi rolka napinacza rozrządu.... pękła śruba.... trochę się załamałem bo auto mam od 2 miesięcy.... ale na szczęście jeszcze nie sprzedałem mojej kochanej b5:) pytanie mam takie na 100 % poszła głowica??? stało sie to przy 140 km/h

przed chwilą znalezione

http://allegro.pl/audi-a3-2-0-2-0-tdi-05-140km-bkd-silnik-i2254059072.html

rocznik 2005 czy to juz jest ten lepszy silniczek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj mlodszego dawcy.

znalazłem z miasta obok

http://allegro.pl/silnik-audi-vw-2-0-tdi-bkd-100-000-przebiegu-i2291737441.html

z ksiąrzką serwisową i za 2300

i bardzo wazne pytanie czy wtryski podejdą od mojego blb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś sie z was oriętuje czy w silniku blb spotykają sie zawory z tłokiem moze uszkodzenia nie są takie okrutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem Wysypał mi sie 2.0 BlB autko sprowadziłem z zagranicy jeżeli wsadzę BKD to nie wiem czy łatwo będzie auto sprzedać czy nie warto było 1.9 tid łatwo było by go sprzedać puzniej.

---------- Post dopisany 06-05-2012 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 19:10 ----------

słuchajcie mam pytanie czy ten silnik bkd z 2005 one miały jakieś wady czy nie??? mam taki na oku z przebiegiem 88 tysi.

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

słuchajcie mam pytanie czy ten silnik bkd z 2005 one miały jakieś wady czy nie??? mam taki na oku z przebiegiem 88 tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...