Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] 2.0 TFSI by UNITRONIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja kolej :naughty:

wykresik:

adamus1.jpg

Opublikowano

Wszystko spoko. Tylko ten garb na niutonie wygląda jakby ciut przeładowywał...

Opublikowano

Samym softem? Ładnie :good:

Szkoda tylko, ze oska :naughty:

Opublikowano

no wlasnie

jak sie zachowuje na 1,2 i 3?

Opublikowano

te niuty mnie powalaja :kox: jak w dieslu,musi ciagnac ladnie

ps jaka seria wyszla?

Opublikowano
  • Autor

Samym softem? Ładnie :good:

Szkoda tylko, ze oska :naughty:

samym softem :naughty:

i wciaz Mnie boli ze nie wzialem quattro :gwizdanie:

czasami sie troche slizgnie na drodze, ale jestem zadowolony,

Opublikowano

i wciaz Mnie boli ze nie wzialem quattro :gwizdanie

Adaś nie mogłem się powstrzymać przed tym komentarzem....ale podobno....GŁUPOTA NIE BOLI :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4::tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Planujesz jakieś dalsze mody? :)

Opublikowano

Myślałem że to wykres serii. Mój znajomy który ma leona FR 2008 pojechał na chamownię serią tydzień temu i wyszły mu bardzo podobne wartości seryjnie i był bardzo mile zaskoczony że dostał takiego gifta od fabryki. Żeby nie być gołosłownym daje linka:

http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=14804&start=100

i jeszcze sam wykres jego "serii" gdyby trzeba się było logować na stronce klubowej http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=266652cfa76e947f

Opublikowano

Myślałem że to wykres serii. Mój znajomy który ma leona FR 2008 pojechał na chamownię serią tydzień temu i wyszły mu bardzo podobne wartości seryjnie i był bardzo mile zaskoczony że dostał takiego gifta od fabryki. Żeby nie być gołosłownym daje linka:

http://www.honda.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=14804&start=100

i jeszcze sam wykres jego "serii" gdyby trzeba się było logować na stronce klubowej http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=266652cfa76e947f

moc w KM zbliżona do Adasia ale Nm to prawie 50 róźnica a to już jest bardzo dużo w benzynie. jeździłem Adasia furą i przed tym softem bardzo dobrze jechała więc pewnie teraz jest rewelacja. A u Twojego kolegi to dane wyglądają jak od Cupry 240KM 300Nm a nie od FR.

Opublikowano

Ma FR nie wiem czy się ktoś w fabryce pomylił czy coś ale to nie pierwszy przypadek kiedy słyszy się o "bonusie" od VAG'a. Jest seria ze skrzynką DSG.

Opublikowano

Niech kolega od bonusa pojedzie na porządną hamownię, bo już nie raz Vtechowskie wynalazki miały bonusy w rolkach. :)

Opublikowano

Hamownia sprawdzona przez kilku kolesi którzy byli na organizowanym wyjeździe i pomiary były bardzo zbliżone do kilku innych hamowni tak żę wykluczyłbym aż taki margines pomyłki bo 30KM to nie 1-2KM :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wynik bardzo ładny, gratulacje. :oklaski:

Też się przymierzam do małego wirusa ale jeszcze nie wiem gdzie. Zadowolony jesteś z obsługi?

Podrzuć jeszcze wyniki serii, będzie co porównywać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.