Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio concert 1 kod


Dziczek1611

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie gdzie znajduje się kod do radia concert 1 w panelu czy samym radiu. Czy jeśli zamienię panele radio będzie działać.

Pytam bo sprzedałem radio sprawne a po 3dniach koleś pisze ze znikneły mu 3 paski na wyświetlaczu wydaje mi sie to podejrzane ponieważ pod czas naszej rozmowy koleś kilka razy pytał czy nakówałem taśmę od wyswietlacza .

Czy możliwe jest ze zamienił panel i chce mnie urobić?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod do radia jest zapisany w pamięci radia, może być tak jak piszesz że koleś coś kombinował z panelem, a może być tak że faktycznie coś padło tak zwany zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi jak zamontował radio to wysłał mi zdjęcie ze jest ok ,ja jak sprzedawałem to nagrałem mu film ze jest ok  niczego nie ukrywałem te radio jezdziło u mnie przez 4 lata. On chce zwrotu kasy a ja nie chce żeby mnie w konia zrobił.

Edytowane przez Dziczek1611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie cokolwiek udowodnić, chyba że panel miał jakieś cechy szczególne np: jakaś mała ryska w pewnym miejscu, po której możesz stwierdzić, że to na 100% Twój lub w tym przypadku raczej nie Twój panel. Poszukaj na zdjęciach dokładnie może znajdziesz jakiś znak. Jak nie to pozostaje chyba tylko zwrot transakcji. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym gościa olał, skoro po montażu napisał że jest OK to znaczy że dostał towar sprawny, a co później z nim robił to już jego problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...