Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Udała30 napisał:

Wojtek wiesz co...

 

...już się nie mogę doczekać aż będzie moja 

 

:banan:

Pamiętam , pamiętam , ale tak jak mówiłem będziesz musiał jeszcze trochę poczekać...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 20:20, WojtekA4B8 napisał:

Dzięki ,miejsce fajne ,ale fotograf ze mnie żaden :grin:

Chciałem inne felgi na lato ,podobają mi się bardzo wklęsłe felgi , myślałem o jakiś Forget , lub Concaver ,ale wszystko co fajne nie pasuje z przodu na zacisk i odpuściłem temat na ten sezon ,

Zewnątrz planuje  zrobić jeszcze tylko emblematy V6T na czarno i dokładkę pod grillem na czarno i raczej już nic nie będę kombinował , w środku nie bawem wrzucę zdjęcia z nowych  delikatnych modyfikacji...

Raczej odpuszczę dokładanie jakiś dokładek typu Maxton, ABT,  lub stylizacji na RS ...

 

Co do felg temat jest cholernie ciężki jeżeli chodzi o duzy concave,temat zmiany hebli również był przerabiany i nie za dużo to pomaga. Przy 21 wkleslosc niestety nigdy nie będzie taka duża jaką byś my chcieli bo tutaj już średnica koła nie puszcza wizualnie :/

Zostaje jedynie kwestia customow pod zamówienie. Ale do takiego auta myślę że nie ma się co zastanawiać tylko odkładać kasę :D

Co do pakietów zewnętrznych, pakiet rs jest oklepany i porównując go z liftem nie ma szału, sam bym zostawił  ori. Jeżeli chodzi o mnie mi do gustu przypadł pakiet maxtona z tym że dobrze mieć do niego jakieś srogie koło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2021 o 12:45, tazzi napisał:

Co do felg temat jest cholernie ciężki jeżeli chodzi o duzy concave,temat zmiany hebli również był przerabiany i nie za dużo to pomaga. Przy 21 wkleslosc niestety nigdy nie będzie taka duża jaką byś my chcieli bo tutaj już średnica koła nie puszcza wizualnie :/

Zostaje jedynie kwestia customow pod zamówienie. Ale do takiego auta myślę że nie ma się co zastanawiać tylko odkładać kasę :D

Co do pakietów zewnętrznych, pakiet rs jest oklepany i porównując go z liftem nie ma szału, sam bym zostawił  ori. Jeżeli chodzi o mnie mi do gustu przypadł pakiet maxtona z tym że dobrze mieć do niego jakieś srogie koło :decayed:

Jakieś propozycje z tych castomow:) ?

To koło też dobrze siedzi , ale chyba nie chce różnych et :kwasny:

Screenshot_2021-05-08-13-11-55-683_com.google.android.youtube.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 21:02, Hugo napisał:

Jeszcze emblemat quattro na klapie zmieniaj. U mnie dzisiaj wleciał :grin:

IMG_20210508_114336.jpg

@Hugopodeślesz nr tego znaczka quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomi790 napisał:

@Hugopodeślesz nr tego znaczka quattro?

https://allegro.pl/oferta/audi-czarny-emblemat-quattro-na-tyl-jakosc-premium-10006671459

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Jakieś propozycje z tych castomow:) ?

To koło też dobrze siedzi , ale chyba nie chce różnych et :kwasny:

Screenshot_2021-05-08-13-11-55-683_com.google.android.youtube.jpg

Na ten moment tylko przeglądam oferty ale ciężko coś znaleźć z pazurem i w miarę sensownych pieniądzach ;)

Dla mnie to koło jest stosunkowo grzeczne jeżeli patrzysz od czoła :) z profilu już jest zupełnie inaczej ale czegoś jest za dużo w tym wzorze :D Co do rożnych et, jeżeli nie mają one wpływu na concave to bym się tym nie przejmował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tazzi napisał:

Na ten moment tylko przeglądam oferty ale ciężko coś znaleźć z pazurem i w miarę sensownych pieniądzach ;)

Dla mnie to koło jest stosunkowo grzeczne jeżeli patrzysz od czoła :) z profilu już jest zupełnie inaczej ale czegoś jest za dużo w tym wzorze :D Co do rożnych et, jeżeli nie mają one wpływu na concave to bym się tym nie przejmował :)

Ja jestem zwolennikiem felg typu ,,Łopaty" ale nic ciekawego nie mogę znaleźć w rozmiarze 21" , szkoda że Rotor w 9x21" nie jest już tak wklęsły jak w 9x20" z RS bo już byłyby u mnie na letni setup.

Podobają mi się też felgi Peak z Audi RS4/RS5 8W0 ,ale to tylko 20cali :kwasny:

Tak jak mówisz felgi muszą dodać tego pazura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły mi ostatnio felgi RS6 Performance 9.5x21 ET25 , wzór bardzo mi podoba i myślę czy nie wrzucić ich na próbę , tylko docelowe chciałbym w kolorze Tytan Mat.

Moje pytanie brzmi czy ktoś już próbował upchać do C7 takie koło  albo coś tym rozmiarze ???:smiley: IMG_20210521_184602.jpgIMG_20210521_184750.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj, nawet w tym kolorze bym zostawil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko potem musisz wrzucić jakiś normalny hamulec, bo te 356 będą wyglądać jak popierdółka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Zakladaj, nawet w tym kolorze bym zostawil ?

Obawiam się że na tych oponach to będzie lipa , chyba pasowałoby wrzucić 255-245/30/21, wcześniej miałem 9.5x21 ET 31 i na tych oponach 265/30/21 słabo to wyglądało ...:kwasny:

Ogólnie  felgi są petarda nawet srebne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Tylko potem musisz wrzucić jakiś normalny hamulec, bo te 356 będą wyglądać jak popierdółka :decayed:

IMG_20210411_193549.jpgTragedii aż takiej nie ma :) , ale nie powiem przydałoby się coś większego..., już nawet Myślałem  o 400x38mm z S6 4G na przód :kox:

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Tragedii aż takiej nie ma :) , ale nie powiem przydałoby się coś większego..., już nawet Myślałem  o 400x38mm z S6 4G na przód :kox:

 

Takie to na tył, przód to z SQ7 400x38 tylko nie wiem czy masz wtyki w TUV :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, H4mm3R napisał:

Takie to na tył, przód to z SQ7 400x38 tylko nie wiem czy masz wtyki w TUV :naughty:

Kto by się przejmował TÜV:decayed:

Przemyśle jeszcze ten temat , i może wrzucę taki zestaw przy wymianie tarcz i klocków ...jakby ktoś miał takie zaciski to z chęcią poznam kwotę jaką trzeba szykować za taki zestaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Kto by się przejmował TÜV:decayed:

Przemyśle jeszcze ten temat , i może wrzucę taki zestaw przy wymianie tarcz i klocków ...jakby ktoś miał takie zaciski to z chęcią poznam kwotę jaką trzeba szykować za taki zestaw :wink:

Ok 5K zaciski+tarcze+adaptery+klocki jak co to wal na PW ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 15:44, WojtekA4B8 napisał:

Wpadły mi ostatnio felgi RS6 Performance 9.5x21 ET25 , wzór bardzo mi podoba i myślę czy nie wrzucić ich na próbę , tylko docelowe chciałbym w kolorze Tytan Mat.

Moje pytanie brzmi czy ktoś już próbował upchać do C7 takie koło  albo coś tym rozmiarze ???:smiley:

Ciężko będzie je upchać :/ a auta i tak nie opuścisz tak nisko jak teraz, mówimy przy oponie 255 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tazzi napisał:

Ciężko będzie je upchać :/ a auta i tak nie opuścisz tak nisko jak teraz, mówimy przy oponie 255 :)

Będzie wystawać lekko i może obcierać o rant błotnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 22:10, WojtekA4B8 napisał:

Kto by się przejmował TÜV:decayed:

Przemyśle jeszcze ten temat , i może wrzucę taki zestaw przy wymianie tarcz i klocków ...jakby ktoś miał takie zaciski to z chęcią poznam kwotę jaką trzeba szykować za taki zestaw :wink:

Wojtek bezpieczne rozwiązanie na nimieckie realia to 380mm:whistling: Nie sądze żeby ktoś to rozróźnił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcinch001 napisał:

Będzie wystawać lekko i może obcierać o rant błotnika .

Dokładnie będzie tak :)

20210526_074828.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...