Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Trzęsie przy uruchamianiu silnika jak za krótko przytrzymam rozrusznik


kowal1020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nieraz problem z odpaleniem silnika, jak za krótko przytrzymam rozrusznik, to trzęsie całym samochodem. muszę wyłaczyć silnik i uruchamiac od nowa. miałem wczesniej diesle innych marek i nie było takich problemów. na vagu nie ma błędów . prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak miałem w b5, nie łape wtedy na wszystkie cylindry i trzęsie całym autem, silnik nie równo pracuje, dlatego potrzymaj go zawsze około ponad 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak miałem w b5, nie łape wtedy na wszystkie cylindry i trzęsie całym autem, silnik nie równo pracuje, dlatego potrzymaj go zawsze około ponad 1s

skoro tak miałeś to zbędna polemika... ale nie wydaje Wam się to dziwne? silnik pracujący na 3 gary - niby sprawny... ja bym pociągnął temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:45_________________________________________________

skoro tak miałeś to zbędna polemika... ale nie wydaje Wam się to dziwne? silnik pracujący na 3 gary - niby sprawny... ja bym pociągnął temat...

muszę przyznać że mi też się tak zdarzyło raz albo dwa cały silnik się trząsł i cała buda po przegazowaniu auta problem znikł silnik był na diagnostyce sprawdzał go fachman z Piekar lepszego nie znam i wszystko było oki więc nie wiem czym to było spowodowane wszystkie logi dynamiczne itd itp oki. Dodam że żadnego problemu z autkiem nie mam decayed Jak ktoś pociągnie temat to z chęcią się dowiem co było powodem. U mnie po za tymi dwoma razami problem już nie wystąpił naughty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam kończący się rozrusznik, u mnie po wymianie rozrusznika (który notabene padł ze starości i na nim parę razy też tak się zdarzyło) problem ustąpił, to też może być spowodowane słabym stanem akumulatora (takie opinie też od dobrych macherów słyszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

też mi trzęsie silnikiem w służbowej fieście 1,4TDCI ale tylko wtedy, gdy zbyt krótko przytrzymam rozrusznik.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale nie jest to tylko przypadłość Audi. Na marginesie w mojej jeszcze tak nie miałem.

Jestem ciekaw czy ktoś będzie w stanie wyjaśnić dlaczego silnik wpada w nierówną pracę przy zbyt krótkim rozruchu.

Pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...