Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HEX V2 B03-V2 20.4.2-EN Problem z Kodowaniem


neozgr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam kabel jak w opisie. Oraz dwa programy VCDS Relase 20,4,2-EN oraz VCDS APK 20.4.1 PL. Chciałem zrobić kodowanie testu zegarów i tu jest problem nie ma takiej możliwości w tych program co robię źle jakiś sposób na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, neozgr napisał:

kodowanie testu zegarów

Chcesz zrobić kodowanie testu zegarów po przekręceniu zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wchodzę w Zestaw.Wskaźników - kodowanie to nie widzę tego okienka z opcja pomocnik kodowania . Czyli żadne Audi A4B6 tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neozgr napisał:

ale jak wchodzę w Zestaw.Wskaźników - kodowanie to nie widzę tego okienka z opcja pomocnik kodowania . Czyli żadne Audi A4B6 tego nie ma

Z tego co mi wiadomo to dopiero w B8 coś takiego można zrobić, chyba że się mylę to niech inni koledzy mnie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem. A może ktoś ma jakieś poradniki co można odblokować kodowaniem w Audi A4b6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie kodowanie jest dopiero od platformy B8. Starsze mają krótkie kodowanie. Jak najedziesz na okienko w którym chcesz wpisać nowe kodowanie VCDS wyświetli podpowiedzi jakie możliwości kodowania są dostępne. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak coś takiego się wyświetlało a czy jest opcja poprzez krótkie kodowanie zmianę czegoś na lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zbyt dobrego doświadczenia w dziedzinie kodowanie i adaptacja to raczej odradzam takie operacje bo zamiast polepszyć tylko pogorszysz a o to bardzo prosto. Proponuje poczytać przede wszystkim instrukcję obsługi VCDS, trochę wątków na forum, obejrzeć kika filmów na YT,  które wyjaśniają co i jak i dopiero myśleć o kodowaniu czegokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dużego doświadczenia może nie ale mam . Dodałem pełen fis zakodowałem tempomat i resztę rzeczy które były potrzebne do tego żeby wszystko działało prawidłowo . Więc co mogę zrobić jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkich istotnych zmian nie uruchomisz. Poczytaj w dziale kodowania co jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...