Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7/1.8T/CzornySedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zamawiałem oleje i filtry u dzika z prochoice to wspomniałem, że potrzebuje uchwyt gumowy tłumika to przy okazji wziąłem :) 

Także po wpisaniu tego w google wyskoczy :D albo pisz do niego, weźmiesz sobie odrazu olej :D 

Opublikowano
  • Autor

Ok, coś ogarnę w tym temacie na dniach. Moja B7 od samego zakupu ma problem w tym, że z lewej kratki leci zimne powietrze. Klima w pełni sprawna, a zimno jak leciało tak leci. Podłączyłem kompa i wyrzuca mi błąd: 00756- Czujnik temperatury nawiewu z lewej strony (G150) 29-00- Zwarcie z masą.

Nie mam pojęcia o co chodzi. Udało mi się wyczytać na forum że może chodzić o niesprawny klimatronik, skoro klimatyzacja i cały układ w pełni sprawny. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wleciały Ledy do wstecznych od Promotora. W końcu coś widzę jak cofam...

A2E62837-B4F9-4A5C-9418-44BCFB92BEC9.jpegA8859759-8E57-45F7-9050-5ACAD4F50468.jpeg
 

Dodatkowo korzystając z weekendu wyczyściłem komorę silnika. Denerwował mnie szczegół braku posiadania emblematu na pokrywie. Postanowiłem kupić cała pokrywę od wersji BEX. Teraz jest idealnie :) 

BF874A10-8598-4F0C-85C2-46DE42725505.jpeg

839C819A-DBFD-44F0-9410-14D6CD87A7A9.jpeg

Opublikowano

Miałem w swojej 100 i polecam:grin:IMG_20200827_102809_copy_1248x936.jpg

Opublikowano

Ładną sztukę ustrzeliłeś :thumbup:

Zdradź Nam co masz wpisane na listę najbliższych modów :P

Opublikowano
  • Autor

Oj coś czuję, że nie długo zawitają u mnie na pokładzie 100 :grin: Tak, udało się dorwać ładna sztukę za nie małe pieniądze, a i to nie wykluczyło włożenia kilku tysi w motorownie. W dodatku mój mechanik (jeszcze aktualny) dał popis i po tygodniu usłyszałem taki oto dźwięk z okolic rozrządu... 

Lista modów poniżej:

*kierownica z B8 lift z multifunkcja

*grill RS4 ( czeka na montaż)

*kamera cofania

*Felga 17 z Audi A5 (czeka na wiosnę)

*listwy S4 (Sline będą na sprzedaż LZ9Y)

*wymiana końcówek z 90 na 100 :facepalm: moje będą na sprzedaż :decayed:

*przyciemnienie szyb

*nowe sprzęgło/dwumas bo aktualne mówi dobranoc

*delikatny Chip

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano
Godzinę temu, MgrRazer napisał:

W dodatku mój mechanik (jeszcze aktualny) dał popis i po tygodniu usłyszałem taki oto dźwięk z okolic rozrządu... 

IMG_7198.MOV 169 MB · 1 pobranie

Czyżby INA? 

Opublikowano
  • Autor

Tak...INA i pompa wody nie mam pojęcia jakiej firmy ...teraz pytanie, jeździć czy robić? Ja wolę robić, nie cierpię jak mi coś pod maską huczy bądź trze. Muszę się dogadać z mechanikiem...

Opublikowano
4 minuty temu, MgrRazer napisał:

Tak...INA i pompa wody nie mam pojęcia jakiej firmy ...teraz pytanie, jeździć czy robić? Ja wolę robić, nie cierpię jak mi coś pod maską huczy bądź trze. Muszę się dogadać z mechanikiem...

Mam to samo. Wymienili mi z tytułu gwarancji pompę wody, nic to nie zmieniło. Potem wyczytałem na forum, że ten pasek tak ma. Zrobiłem już na tym rozrządzie 60 tyś.

Opublikowano
  • Autor

No to jak tak mówisz, to na razie są ważniejsze rzeczy :decayed: na dniach planuje montaż grilla RS :banan:

Opublikowano
5 minut temu, MgrRazer napisał:

No to jak tak mówisz, to na razie są ważniejsze rzeczy :decayed: na dniach planuje montaż grilla RS :banan:

:thumbup::evil2:

Opublikowano
  • Autor

Montował ktoś u siebie takie przyciski ? I jeszcze jedno pytanie, prawdopodobnie będę musiał zakupić nowy klimatronik. Czy wymiana polega na zasadzie plug&play ? 

5BCD91AA-2A33-4F17-9DFB-4BDC0090C156.jpeg

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano
32 minuty temu, MgrRazer napisał:

Czy wymiana polega na zasadzie plug&play ? 

Tylko vin dopiszesz w adaptacjach.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
W dniu 6.02.2021 o 08:30, MgrRazer napisał:

Montował ktoś u siebie takie przyciski ?

Ja montowałem, cały zestaw z b8 chrom jeżeli chodzi o drzwi kierowcy jest p&p, zdj u mnie w temacie 

Opublikowano
  • Autor

Widziałem kolego wiec już wiem że temacik ogarnę, niech tylko zrobi się cieplej. Jutro zabieram się za wymianę grilla na RS. Dziś wleciały końcówki 100. 
Aktualnie 90 mam na sprzedaż :facepalm:

302F4A54-105E-4CD4-991D-7BF4F5F51E45.jpeg4403272C-66A1-494F-A707-8A066F786442.jpeg

Nie zwracajcie uwagi na kołpaki, muszę przecierpieć jeszcze ich wygląd jakiś czas :facepalm:

Opublikowano

No fajne końcówki!

Zazdroszczę koloru :unsure:


widze podobne mody jak u mnie, ja już nie mogę się doczekać aż założę grill z rsy :thumbup1:

Kołem się nie przejmuj bo każdy przez to przechodził :grin:

Opublikowano

No elegancko siadło :D jest lepiej

Gumy wymienić jeszcze, szpara się zmniejszy i będzie cacy :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 12.02.2021 o 18:15, MgrRazer napisał:

Widziałem kolego wiec już wiem że temacik ogarnę, niech tylko zrobi się cieplej. Jutro zabieram się za wymianę grilla na RS. Dziś wleciały końcówki 100. 
Aktualnie 90 mam na sprzedaż :facepalm:

302F4A54-105E-4CD4-991D-7BF4F5F51E45.jpeg4403272C-66A1-494F-A707-8A066F786442.jpeg

Nie zwracajcie uwagi na kołpaki, muszę przecierpieć jeszcze ich wygląd jakiś czas :facepalm:

Końcówki przyspawane czy łapane na śrubę? 

Opublikowano
  • Autor

Na śrubę, ale domyślnie będą przyspawane. Miałem wymienić grill, ale pogoda, i uwalone nadkola kompletnie mnie zniechęciły do tej czynności. Na szczęście moja niechęć się opłaciła i kompletuje graty pod multi B) oraz zamówiłem nowe gumy dla wiszących tłumików...

C4EB45F8-ED68-435A-80A5-DF2C539DC803.jpeg556647DF-2457-4693-83A2-0D6E685FB3F6.jpeg

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano

Jaka kiera wleci ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.