Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mój Avancik


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że m.in. dzięki Waszej pomocy w ocenie autka stałem się niedawno posiadaczem tego oto A4 Avant B6, rocznik 2003, silnik 2.0 20V [ALT], to wypadałoby w ramach wdzięczności pochwalić się zakupem na forum.

Wiem, że jak dla Was to lekki golas no i ten "słynny" "ALT, ale mi się to auto strasznie podobało, a co najważniejsze okazało się być egzemplarzem naprawdę zadbanym i co najważniejsze 100% bezwypadkowym. Dla mnie osobiście po przesiadce ze starej poczciwej Astry to i tak autko jest "wypasione":)

Poniżaj zamieszczam kilka zdjęć z dzisiejszej sesji :)

cb989580.jpg

07984a9c.jpg

f97d25fc.jpg

a1cbd7da.jpg

f27fc39b.jpg

dee28469.jpg

c0e773b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Dobrze że przynajmniej masz firmowe radio i lampy z czarnym środkiem.

Na początek tradycyjnie proponuję firmowe zawieszenie 1BE (-20mm), aby pozbyć się tego "Allroad look", potem jakiś felunek 17" lub 18" (te 15" naprawdę wyglądają groteskowo - sam kiedyś takowe miałem).

Potem jeszcze pomalować szare listwy spodnie na kolor nadwozia i dołożyć dokładkę przedniego zderzaka S-line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Dobrze że przynajmniej masz firmowe radio i lampy z czarnym środkiem.

Skoro to xenon plus (wielkość soczewki na to wskazuje) to lampy nie są czarne w środku tylko szare :)

Naprawdę ładna i zadbana sztuka. Ładny kolorek - bi-x i radyjko jak najbardziej na duży plus. Jest też pełny pakiet "połysk" chociaż w dobie schwarz-pakiet nie wszystkim się to podoba (mnie akurat tak - tylko więcej chromów już nie dokładaj :tongue4:)

Zdecydowanie pomaluj dokładki i załóż felgę 17" - wtedy będziesz widział jak podejść do zawiechy, Myślę że -20/-30 to całkiem dobry kompromis biorąc pod uwagę stan naszych dróg. Potem może jakiś zderzaczek S-Line :decayed:

Gratulacje i niech Ci dobrze służy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna.. Jasny srodek fajnie wyglada ale ciezko bedzie zadbac o to :decayed:

Szkoda tylko ze benzynka no ale na pewno sam chciales taki silnik..

Pomaluj dokladki tak jak koledzy wspominali.. I fajne felcie i bedzie malinka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień listwy w środku :thumbdown: dokładki w kolor :good: i walnij ładniejsze felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek, ładny środeczek - sam na taki polowałem, ale w skórce :good:, avancik, bix'y i jest ok. Kolorek rzucisz na dokładki, ładne feluski założysz, zawieszkę troszkę jak coś obniżysz i będzie cud miód :>

Zmień listwy w środku :thumbdown: dokładki w kolor :good: i walnij ładniejsze felgi :)

Listwy ładnie się komponują z jasnym środkiem - alu trochę się zgubi jak dla mnie. Pseudo drewko nadaje jakiś ton elegancji przy takiej kolorystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, pojeździsz troche,to zaczniesz szukać, co by tu zmienić :) pokieruj sie radami chłopaków a ja dołożę jeszcze swoją: ciemne szybki w jasnej wygladaja zaje... :kox: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego :) ładna furka, ale wymaga lekkiego rasowanka :gwizdanie:

primo - felunek min. 16``

po drugie primo - malowanie listew progowych oraz zderzakow na kolor nadwozia :hi:

i po trzecie primo - przyciemnienie tylnych szybek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...