Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 Lift "niby złota, a skromna" rodzinna firmóFka by KoJ@K 20' Eibach Full led RS-line pack


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Papuga:decayed:

Zastanowiłbym się mocno z tym CNC, nie bedzie ori powłoki na polerowanym elemencie może się rożnie z tym dziać, powłoka na pewno pomoże ale może być różnie, ja będę szedł w jeden kolor....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten toczony front dodaje uroku tej feldze i dobrze to wygląda. Felga pójdzie najprawdopodobniej w coś od grafitu, szarego, no i napewno w połysku będzie, nie jak ori w macie. Jak narazie to zastanawiam sie jeszcze nad tematem opon. Te obecne są 265/30R20 , a jakoś chyba bardziej przemawia do mnie 255/35R20, no ale tu jeszcze muszę pomyśleć... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Według mnie ten toczony front dodaje uroku tej feldze i dobrze to wygląda. Felga pójdzie najprawdopodobniej w coś od grafitu, szarego, no i napewno w połysku będzie, nie jak ori w macie. 

Mi akurat podoba się fabryczny szary mat, do swojej szukam właśnie w tym kolorze, lub jak będę oddawał jakieś używki do renowacji, to też pójdą w mat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat mi się podoba, ale ja lubie jak się felga świeci i błyszczy po umyciu :lol1: poza tym te matowe felgi bardzo często sprawiają wrażenie jakby cały czas były brudne, a tego nie lubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Mat mi się podoba, ale ja lubie jak się felga świeci i błyszczy po umyciu :lol1: poza tym te matowe felgi bardzo często sprawiają wrażenie jakby cały czas były brudne, a tego nie lubimy.

Ale wiesz że niektóre felgi nie lubią modyfikacji ? A ta felga właśnie do nich należy :wink: . Kidyś tu na forum ktoś właśnie tą felgę zbeszcześcił malując na czarno środki - efekt - flga wyglada jak z d...py . Pamiętaj ! auto ma się podobać innym , nie Tobie  :D.

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pasuje te felgi idealnie pod Twój kolorek :thumbup1:

Jednak ET26 siada pięknie w C7 , chyba najwyższy czas u siebie wrzucić zimowy zestaw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy masz tak wielkie kapcie, że nie mieszczą się do bagażnika :whistling::naughty:

@KoJ@K na jednej fotce masz tablice widoczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinch001 napisał:

To może pół mat .

 

IMG_1224.JPG

Czyli jakby satyna, właśnie coś takiego miałem na myśli mówiąc mat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj w połysk, nawet srebrne tu dobrze siądą :decayed: reszta niech na sobie testuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 13:19, mariusz36 napisał:

Ale wiesz że niektóre felgi nie lubią modyfikacji ? A ta felga właśnie do nich należy :wink: . Kidyś tu na forum ktoś właśnie tą felgę zbeszcześcił malując na czarno środki - efekt - flga wyglada jak z d...py . Pamiętaj ! auto ma się podobać innym , nie Tobie  :D.

Tak tak, pamiętam o tym że to nie mi się ma podobać i tym torem właśnie idę, ale chociaż jeden element w tej układance niech będzie po mojemu :kox:

Matu nie zrobie napewno, tak jak mówiłem, najprawdopodobniej na wnęki pójdzie coś od szarego, grafitu, a fronty cnc lub poler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KoJ@K napisał:

Tak tak, pamiętam o tym że to nie mi się ma podobać i tym torem właśnie idę, ale chociaż jeden element w tej układance niech będzie po mojemu :kox:

Hehe , tak troche żartowalem . Piszesz że bedzie  grafit to może być fajnie :thumbup1: czekam na efekt . Mnie osobiście ta felga bardzo się podoba , zresztą mialem w b8 ,  żona ma w A1 - fajne są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych parametrach nie miałeś, a to właśnie one robią robote jeszcze bardziej niż tamte :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...