Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 Lift "niby złota, a skromna" rodzinna firmóFka by KoJ@K 20' Eibach Full led RS-line pack


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, szafa napisał(a):

Pewnie za każdym razem morda się cieszy jak do auta podchodzisz?:D

I tak powinno być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, dokładnie tak jest 😁 gość ostatnio pod lidlem podchodzi z dzieckiem i sie pyta czy na takich kołach trzeba uważać jak się jeździ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianka kiery, a w sumie to tak jakby bardziej nitki - z białej na czerwoną, co by pod całą reszte pasowała :rotfl:

20240318_110906.jpg

20240318_103615.jpg

Edytowane przez KoJ@K
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chciałeś "upgrejdować" do kiery z platformy C8/B9? Jak złapałem kierę z R8 to nie mogłem się powstrzymać...

 

i mam teraz przyciski do kontroli piosenek pod prawym kciukiem, a nie tylko głośność.

 

I start/stop 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, was002 napisał(a):

a nie chciałeś "upgrejdować" do kiery z platformy C8/B9? Jak złapałem kierę z R8 to nie mogłem się powstrzymać...

 

i mam teraz przyciski do kontroli piosenek pod prawym kciukiem, a nie tylko głośność.

 

I start/stop 😉

Poka poka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał(a):

a nie chciałeś "upgrejdować" do kiery z platformy C8/B9? Jak złapałem kierę z R8 to nie mogłem się powstrzymać...

 

i mam teraz przyciski do kontroli piosenek pod prawym kciukiem, a nie tylko głośność.

 

I start/stop 😉

A co trzeba dokupić żeby to wszystko grało w c7 - bo chyba jakiś moduł trzeba dołożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tego boxa dodają do kierownicy... sprzedawcy którzy to oferują mają już rozkminione - moduł do CANa, żeby rozumiał te przyciski dodatkowe montuje się w bagażniku bo tam jest najłatwiejszy dostęp.

 

image.php?di=P6E5

 

na żywo ta biała nitka nie rzucac się aż tak w oczy, nie mniej nie pomyślałem, żeby ją zamówić szarą - już zszarzała i nie jest tak widoczna, o ile nie zaczyna się bawić kontrastem w ligthroomie. Kiera jako taka jest genialna. Pełna funkcjonalność przycisków w C7.5 poza tym przyciskiem VIEW, który nic nie robi bo nie ma bardzo ma co robić...

 

image.php?di=O5Z4

 

  • Pomoc techniczna 1
  • Dzięki 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinch001 napisał(a):

A co trzeba dokupić żeby to wszystko grało w c7 - bo chyba jakiś moduł trzeba dołożyć .

WWW.AMBRACE.EU

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 23:13, KoJ@K napisał(a):

Wymianka kiery, a w sumie to tak jakby bardziej nitki - z białej na czerwoną, co by pod całą reszte pasowała :rotfl:

20240318_110906.jpg

20240318_103615.jpg

Gdzie obszywales kiere ? Widzę że jest nowa koncepcja jakbyś chciał się tej pozbywać daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł kolejny komplecik tych samych kół i porównanie niepoprawnego ogumienia na tej samej feldze. Jedne lecą do lakierowania, drugie na sprzedaż, a na auto zimóweczki 🤣

IMG-20240425-WA0008.jpg

20240425_150135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same - 10J et20 na kartoflu 285/45R21 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał(a):

Takie same - 10J et20 na kartoflu 285/45R21 😂

😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! 

Sztosik felgi no i tą kierę dopiero zobaczyłem - mi brakuje ściętej w A6 - odgruzuje wszystko co ważniejsze to będzie się nabijać świnkę skarbonkę zbierając na kierownice 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...