Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 Lift "niby złota, a skromna" rodzinna firmóFka by KoJ@K 20' Eibach Full led RS-line pack


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kamelus_ napisał:

Lepiej wkładać siano w mody niż np jarać fajki :pali:

Przynajmniej efekty cieszą oko i kasa nie idzie z dymem... :wink:

Chyba bardziej mi chodzi nie o pytanie czy mody czy używki bo wiadomo co wygrywa ale czy kupić dwa zderzaki i grill czy jechać na koleje wakacje z rodzina to jest pytanie:whistling:

ale tak czy inaczej fajnie mieć chodź trochę wyróżniające się auto ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kristof91 napisał:

Niektórzy niestety wolą to przepić i przepalić.

Niektórzy piją, palą i modzą. Ci to dopiero mają prze***ane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pelonek1 napisał:

Niektórzy piją, palą i modzą. Ci to dopiero mają prze***ane :grin:

I jeszcze k**wa na wakacje mają :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mało tego jadą na wakacje i tam palą fajki, lub coś innego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Albo mało tego jadą na wakacje i tam palą fajki, lub coś innego :decayed:

To już nie mieści się w głowie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiły się w fajnej cenie, więc żal było nie wziąść - głośniki na przód 200mm Audio System X200EM Evo 2. Oczywiście jak to ja nie mogłem czekać aż przyjdą maty do wygłuszania i zrobić to za jedną robotą, w dzień dostarczenia paczki musiałem je już zamontować :kox: no i nie żałuje, jestem mega miło zaskoczony i spodziewałem się mniejszych efektów, a to narazie tylko sam przód i to jeszcze bez wygłuszonych drzwi założone do zwykłego naglośnienia Audi Sound System. Polecam. 

20220224_181327.jpg

20220224_144808.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Trafiły się w fajnej cenie, więc żal było nie wziąść - głośniki na przód 200mm Audio System X200EM Evo 2. Oczywiście jak to ja nie mogłem czekać aż przyjdą maty do wygłuszania i zrobić to za jedną robotą, w dzień dostarczenia paczki musiałem je już zamontować :kox: no i nie żałuje, jestem mega miło zaskoczony i spodziewałem się mniejszych efektów, a to narazie tylko sam przód i to jeszcze bez wygłuszonych drzwi założone do zwykłego naglośnienia Audi Sound System. Polecam. 

20220224_181327.jpg

20220224_144808.jpg

Łooo i to mi sie podoba, Panie jak przyjade to porównamy z Bose ;) bo zastanawiam sie Nad zmiana na Focale u siebie :) 

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focale i morele też mi chodziły po głowie. Na tył jeszcze myślałem nad proA, ale chyba raczej pójdę w jedno i tam też wjedzie Audio System. Jasne jasne, że porównamy, o tym samym myślałem, tylko to będzie takie hmmm.. nie do końca miaro dajne bo póki co mam tylko sam przód :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Focale i morele też mi chodziły po głowie. Na tył jeszcze myślałem nad proA, ale chyba raczej pójdę w jedno i tam też wjedzie Audio System. Jasne jasne, że porównamy, o tym samym myślałem, tylko to będzie takie hmmm.. nie do końca miaro dajne bo póki co mam tylko sam przód :cool1:

No a ja nie mam dwóch głośników z przodu w desce :decayed:

Moim zdaniem Focale mają fajniejszą góre od AS, oczywiście mam na myśli te wyższe półki.

Ja u siebie myśle jak to rozwiązać. Czy bawic się w ciągniecie sygnału przez konwertery czy po prostu kupic proca ze światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej ze światłem, zawsze to jaśniej :grin:

doszły leganckie i profejsonalne czarne znaczki s-line na błotniki, szybki demontaż starych, przy okazji polerowanie błotników i czarnuchy już na miejscu i tym o to sposobem na aucie nie ma już nic chromowanego, oprócz przedniego znaczka, który taki właśnie będzie :cool1:

20220228_135300.jpg

20220228_151038.jpg

20220228_151059.jpg

20220228_171632.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znafcy fachofcy doradźcie... robić fronty Cnc , czy zostawiać jak jest całość w tym kolorze ? 

20220316_165146.jpg

20220316_165309.jpg

20220316_165110.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idealnie to wygląda tak jak jest. Super dobrane koło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bym nie grzebał. Blik , blik fronty nie do tego auta. B)

Montuj opony na te koniczynki i zakładaj na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja już praktycznie podjąłem decyzje ... ale ciekawy byłem zdania innych. Od początku byłem nastawiony na ciemny grafit w połysku + cnc, firma do której oddałem nie ogarnęła toczenia frontów, ale powiedzieli mi to dopiero wtedy, jak felgi już były pomalowane. Po odebraniu felg oczywiście ja nie umiałem wytrzymać i w ten sam dzień musiałem zrobić przymiarke :kox: no i po założeniu ich na auto siadło mi to jak nie wiem, więc z tego miejsca śmiało można by w tej chwili podziękować firmie za nie ogarnięcie tematu toczenia i samo polakierowanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już podjęta, na felgi wleciała pierwsza warstwa powłoki i się jaram :giveheart: 

20220318_174238.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne hamulce pod te kółka....

A ze 400mm .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...