Opublikowano 29 Października 20214 l Autor Grzanie dupska z tylu działa, pamięć działa jeszcze tylko masaże trzeba uruchomić
Opublikowano 29 Października 20214 l Godzinę temu, siemian napisał: Grzanie dupska z tylu działa, pamięć działa jeszcze tylko masaże trzeba uruchomić Proszę odkurzyć te wloty, w tak pięknym wozie.
Opublikowano 3 Listopada 20214 l W dniu 29.10.2021 o 14:55, vvalery napisał: Proszę odkurzyć te wloty, w tak pięknym wozie. +1
Opublikowano 4 Listopada 20214 l W dniu 20.10.2021 o 17:42, siemian napisał: @siemian Jakie to felgi?
Opublikowano 4 Listopada 20214 l Autor 37 minut temu, Dr_J napisał: @siemian Jakie to felgi? Repliki wzoru RS4 bo ori by wystawały :-) Ale zastanow się bo Dev-owi sie nie podobają Edytowane 4 Listopada 20214 l przez siemian
Opublikowano 19 Listopada 20214 l Autor W dniu 3.11.2021 o 03:45, Wandej napisał: Koń na białym rycerzu? WTF Nie znasz Nocnego Kochanka? aaaaa sorki zapomniałem ze w aucie z drewnem w środku to wypada tylko mozarta i Chopina słychać
Opublikowano 19 Listopada 20214 l Autor 37 minut temu, marcin_o23 napisał: ugniatanie czyli po drodze ciasto zrobisz Albo włączę falowanie i dopłynę do Szwecji
Opublikowano 20 Listopada 20214 l Autor Brakowało jeszcze pompowania boczków ale już jest :-D oczywiście jak w rs4 połączone z easy entry czyli pompuje się po wejściu do samochodu i wypompowuje przy wysiadaniu :-) Edytowane 20 Listopada 20214 l przez siemian
Opublikowano 27 Listopada 20214 l Autor Z nowości wrzuciłem szyny do bagażnika i wycofałem w śmietnik Co dadzą czujniki, co da kamera jak się w nią nie patrzy i się nie słucha taki wielki metalowy kontener, można nie zauważyć w sumie tak pierdzielnąłem ze się cieszyłem ze tylko tyle jak wyszedłem z auta
Opublikowano 27 Listopada 20214 l a ja się zawsze zastanawiam dlaczego auta z pdc i kamerą mają poobdzierane zderzaki, ach te wielkie blaszane niewidzialne kontenery Edytowane 27 Listopada 20214 l przez marcin_o23
Opublikowano 27 Listopada 20214 l Autor 1 godzinę temu, marcin_o23 napisał: a ja się zawsze zastanawiam dlaczego auta z pdc i kamerą mają poobdzierane zderzaki, ach te wielkie blaszane niewidzialne kontenery Żeby nie było, to był taki wielki kontener na gruz, jeszcze żółty najlepsze jest to ze w pierwszym momencie w ogóle nie wiedziałem w co uderzyłem bo chyba w ogóle nie popatrzyłem. A ze piszczy… No to co Edytowane 27 Listopada 20214 l przez siemian
Opublikowano 27 Listopada 20214 l Zdarza się a nie ma w naszych samochodach przypadkiem opcji, że sam się zatrzyma jak nie reagujesz na czujniki?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto