Opublikowano 29 Czerwca 20223 l Autor 1 godzinę temu, diwasas napisał: Hi, I wonder does diffuser also fit on standard (non s-line) bumper as well? Or s-line fittings are different? Only s-line
Opublikowano 29 Czerwca 20223 l Autor 37 minut temu, wuPiotrek napisał: czy grill RS4 jest taki sam jak podstawowy w a4 bez chromu i różni się tylko ramką? Inny
Opublikowano 29 Czerwca 20223 l 1 godzinę temu, wuPiotrek napisał: czy grill RS4 jest taki sam jak podstawowy w a4 bez chromu i różni się tylko ramką? rs4 ma szerszy grill
Opublikowano 29 Czerwca 20223 l Sorry chodziło mi o grill S4 czyli taki który został zamontowany, czy on się różni czymś prócz koloru obwódki od podstawowego grilla A4
Opublikowano 12 Lipca 20223 l Autor W dniu 29.06.2022 o 14:11, kristof91 napisał: S4 ma inne użebrowanie poziome I poziome i pionowe jest inne
Opublikowano 18 Lipca 20223 l Autor 53 minuty temu, Dev napisał: ale ze co ? Oj Dev wiem ze jesteś stary i słabo widzisz ale naprawdę nie widzisz różnicy? ;-)
Opublikowano 18 Lipca 20223 l Osłona przeciwsłoneczna bez etykiety. Edytowane 18 Lipca 20223 l przez george
Opublikowano 18 Lipca 20223 l Autor 28 minut temu, george napisał: Osłona przeciwsłoneczna bez etykiety. Brawo dla tego Pana
Opublikowano 18 Lipca 20223 l Godzinę temu, george napisał: Osłona przeciwsłoneczna bez etykiety. Tylko jak tu teraz dziecko posadzić jak nie ma instrukcji
Opublikowano 18 Lipca 20223 l 10 minut temu, pelonek1 napisał: Tylko jak tu teraz dziecko posadzić jak nie ma instrukcji Podanie do ASO o posadzenie dziecka na przednim fotelu?
Opublikowano 18 Lipca 20223 l Autor 1 godzinę temu, pelonek1 napisał: Tylko jak tu teraz dziecko posadzić jak nie ma instrukcji Uffff dobrze ze zrobiłem zdjęcie bo bym nie wiedział
Opublikowano 8 Grudnia 20223 l Autor Jakoś strasznie mi się spodobała ta fotka to wrzucam Edytowane 8 Grudnia 20223 l przez siemian
Opublikowano 15 Grudnia 20223 l Autor Wpadły nowe projektorki do drzwi. Oczywiście ori. Jakby ktoś chciał to mam jeszcze pare kompletów Edytowane 15 Grudnia 20223 l przez siemian
Opublikowano 16 Grudnia 20223 l Autor 5 godzin temu, Dev napisał(a): Teraz już jest 100 procentową Romani wagon... romani wagon to był z tymi zaciskami które wyszły Ci na 30 odcieni i musiałem je po jednym dniu zmienić jeśli coś jest oryginalnym akcesorium audi, zreszta nie za małe pieniądze to nie uważam żeby było to cygańskie Edytowane 16 Grudnia 20223 l przez siemian
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto