Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MERCEDES ML W164 550 V8-AMG


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

lampy tylnie zostały wysłane do przeróbki na EU, teraz sie pomału rozglądam żeby tył przerobić jak ma prawdziwe AMG 63 czyli na podwójne końcówki, może się uda jak w b7 , dokupic końcówki przymierzyć i dociąć jedynie dyfuzor :kox:

 

amg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe gumy dotarły , wybór padł na asymetryczne Nokiany PowerProof, opinie mają w miare dobre , nie jezdziłem nigdy na letnich Nokianach ale po opiniach wydają się ok .

Borykałem się z brakiem dzwięku w głośnikach,  oszukałem się jakis informacji w internetach odnośnie tych samochodów i nie ma zbyt wiele informacji co gdzie i jak. Znalazłem jedna firmę co naprawiaja comand  w MB , po konsultacji powiedzieli że na 100% wzmacniacz padnięty więc wstępnie umówiłem sie na naprawe . Przeszukałem znowu internet i fora, uzywany wzmacniacz harmana 1,5 koła.... Więc zabrałem sie za poszukiwania wzmacniacza w aucie, był pod siedzeniem kierowcy i tu zonk co sie okazało wzmacniacz był przykrecony tylko na jednej srubce i zasilanie ze światłowodem wypięte i te przewody gdzieś tam latały, wpiąłem i wszystko ładnie gra. Przypomniałem sobie jak wcześniej szukałem auta w usa, ludziska opisywali ze zanim auto przyjdzie lubia kraść i wykręcać różne wartosciowe rzeczy i tutaj chyba ktoś nie zdążył zapier..... wzmacniacza , bo jak np nie mam też moduły keyless bo był łatwo dostępny , rolety bagażnika też nie ma więc to co było łatwo ukraść to zabrali, tu sie udało że ktoś odkręcił wypiął i albo zapomniał albo nie zdążył zabrać 

IMG_5855.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się trochę zdrzemnąłem  na forum a tu takie zmiany ,gratki zakupu, mercedes jak mercedes :)  ,  najlepsze w nim to to serce . szkoda że b7 nie zostało na grzebanie , bo furka zacna była .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że auto swój przebieg jakis już ma, wypadł niespodziewanie czek :decayed: błąd od klapek kolektora, i fakt jedna grucha podcisnienia i prowadniczki byly zacięte , troche to ręcznie rozruszałem a;e wiem jak to jest z klapami i sie długo nie zastanawiałem , demontaż kolektora, czyszczenie, wymontowanie klap , zeszło mi 4 popołudnia żeby to dobrze wyczyścić między czasie kumplowi zawiozłem sterownik on się zajął resztą od strony programowej 

IMG_5883.JPG

IMG_5887.JPG

IMG_5888.JPG

IMG_5895.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było chwilke wolnego czasu to wziąłem się za chromy, kupiona tasma 3m do list itp , wszystkie chromy na aucie okleje na czarno, plus ściągnięcie emblematów z tylnej klapy, aktualnie auto poszło na korekte lakieru plus powłoka Nasiol, efekt końcowy wrzucę jak odbiorę samochód, a i docelowo będzie grill również w czerń szedł oraz myśle nad podwójnymi końcówkami wydechu , raczej podwójne i tez czarne :whistling: Zastanawiam się na lampami czy rozklejać i malować na czarno środki czy zostawić chromy :eusathink: , na pewno usune te odblaski pomarańczowe w lampach bo mi tu nie pasują do całości 

IMG_6069.jpg

IMG_6061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po korekcie i nałożona powłoka ,  w tym tyg auto odbiore i dokoncze zabawe w oklejanie chromów, no i embematy z klapy usunięte :decayed:

 

240873244_218322866917797_1245493513002503333_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat emblematy bym zostawił, nie było/nie ma czego się wstydzić ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, robota wykonana bardzo profesjonalnie , lakier lustro, jestem mega zadowolony, ponoc ta powłoka ma jeszcze do tygodnia pogłębić kolor ale to ja już sie na takich rzeczach nie znam :decayed: 

240961073_552362002885513_4079215339986543030_n.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, staniek napisał:

Ja akurat emblematy bym zostawił, nie było/nie ma czego się wstydzić ;)

Nie chodzi o wstyd, mi sie akurat bardziej podoba bez emblematów, a w przyszlości myśle założyć lotke maxtona wiec i tak by byly do usunięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomekhxc napisał:

Auto odebrane, robota wykonana bardzo profesjonalnie , lakier lustro, jestem mega zadowolony, ponoc ta powłoka ma jeszcze do tygodnia pogłębić kolor ale to ja już sie na takich rzeczach nie znam :decayed: 

240961073_552362002885513_4079215339986543030_n.jpg

:drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek po nałożeniu powłoki, po wypucowaniu auta robi mega robote , co do utrzymania wreszcie wiem co to znaczy czarny lakier :whistling:

 

IMG_6600.jpg

IMG_6601.jpg

IMG_6598.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomekhxc napisał:

 wreszcie wiem co to znaczy czarny lakier :whistling:

 

 

Przejebane:grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadbać o serwis bo ostatnio auto tylko kilometry bije a nie wiem czy w skrzyni była robiona wymiana oleju ale raczej nie, dodatkowo oliwa do silnika i heble przód 

IMG_6768.jpg

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia po prawie roku użytkowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły nowe alusy, używane ale za to w bardzo ładnym stanie, może wzór nie jest jakiś super ale głównie miały być czarne i mieć odpowiednią nośność bo auto akurat ciężki kloc , parametry to 8,5j przod tyl 10j et 50 , ale dojdzie dystans 25mm i bedzie duzo szerzej niż w standardzie 

 

 

IMG_6822.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...